1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Lt2 a gry przepuszczone przez nowy abgx?

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Pegzi, Styczeń 7, 2012.

1. Pegzi

Pegzi Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Katowice
    Witam. Mam problem, od czasu gdy wyszedł nowy abgx i przepusciłem przez niego gry, żadna z nich nie chce się uruchomić. Mam lt2, dasha 2.0.13604, nagrywam clone opcją zapisuj do końca tego medium. Pytanie jest następujące, czy muszę teraz znowu przerobić xboksa czy też nie przepuszczać gier przez abgx czy też zmienić sposob nagrywania ? Proszę o szybką pomoc bo marnuje mnóstwo płyt. Czy najnowszy dashboard nie usunie mi przeróbki ?

2. Lotnik421 Xbox One

3. bynus

bynus Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
  4. madluxx

madluxx Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    17
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    KATO
    Święta racja, LT 3.0 to już standard.

5. fafal121

fafal121 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Na chwilę obecną po prostu nie przepuszczasz gier przez abgx-a. Aktualne gry, które już przerzuciłeś przez abgx musisz pobrać od nowa by obraz był czysty.
    Obecnie nie jest wymagany najnowszy dash do grania, ale z czasem gdy będą powstawał nowe gry nie wykluczone, że dasha będzie trzeba zaaktualizować do najnowszej wersji.
    Gry nagrywasz jak do tej pory, tyle że nie pa****esz poprzez nowego abgx-a oznaczonego 1.0.6

6. Pegzi

Pegzi Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Katowice
    Dziękuję za odpowiedź, rozumiem że ry nagrane w ten sposób po ponownym przerobieniu na lt3 nie będą działały ?
    Czy również po przerobieniu na lt3 moja nagrywarka w laprtopie ktora dosyc dobrze sobie radzila z nagrywanie przestanie nagrywac ?

Wczytywanie...

Poleć forum