1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

LT3.0 + nowy dash

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez wojtek219, Listopad 20, 2013.

1. wojtek219

wojtek219 Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam,

Jestem początkującym użytkownikiem tego forum, a przy tym jestem zielony jeżeli chodzi o wszelakie modyfikacje konsoli.

Posiadam Xboxa z przerobionym napedem - LT3.0
    Napęd: Toshiba-Samsung (zweryfikowałem po tacce napędu, ale nie wiem jak odczytać konkretny model)
    Data produkcji: 2006-01-27
    Dash: 16203

Przy próbie odpalenia nowego NFS wyskakuje mi okienko o konieczności aktualizacji, gdy daje OK, dane się wyodrębniają, a gdy następuje aktualizacja ekran natychmiast się wiesza, a na konsoli zapala się jedna czerwona lampka. To samo przy probie aktualizacji przez pendrive'a.

Znalazłem informację, iż należy przywrócić OFW napędu, natomiast próba znalezienie tutorialu/poradnika jak to zrobić zakończyła się już u mnie totalną klapą - jedynie zlazłem jakiś temat w koszu, bez satysfakcjonującej odpowiedzi.

Czy ktoś mógłby mi szerzej opisać jak przywrócić OFW na czas aktualizacji, a po niej wrócić do tego który teraz mam (gdyż rozumiem iż tak trzeba zrobić).

Z góry dziękuję za odpowiedź.
    Pozdrawiam!

2. Lotnik421 Xbox One

3. tel

tel Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    134
    Punkty za osiągnięcia:
    63
  4. The mistic40

The mistic40 Banned

Polubienia:
    96
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Na Samsungu nie masz lt 3.0 na pewno bo jest max 2.01.

5. wojtek219

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Na ten temat już natrafiłem, tylko jest on troszku nieaktualny - a mianowicie jest tam iExtreme 1.5

Jak sprawdzić jaką wersją iExtreme ja mam i skąd pobrać aktualny firmware.

Oraz najważniejsze - jak po przywróceniu oryginalnego firmware i aktualizacji dasha powrócić do sflashowanego firmware, tak by działały gry pod LT 3.0

Właśnie nie wiem jak to sprawdzić którą wersję LT mam, nie mniej jednak większość gier mi działa, więc też nie robi mi to większej rożnicy

6. The mistic40

The mistic40 Banned

Polubienia:
    96
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Jak to napęd fabryczny Samsung ,wgraj ofw do napędu robisz to z poradnika co ci podał tel. Póżniej robisz aktualizacje najlepiej z pendrive i wgrywasz lt 2.01. I oczywiście uważaj żeby ci konsola rrodem focha nie strzeliła bo to zabytkowy sprzęt (rozkręcisz to i zaczniesz tam ruszać co kolwiek może się pojawić rrod)

7. wojtek219

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Dzięki wielkie za odpowiedź :)

Jak sprawdzić czy to fabryczny napęd?

Pobrałem iXtreme 2.01 Samsung Firmware i w folderze Stock Firmware mam dwa foldery _Pre i _Post - czym to sie różni i ktore firmware mam wybrać?

Wczytywanie...

Poleć forum