1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

LTE - pytanie

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Bautekinho, Grudzień 24, 2012.

1. Bautekinho

Bautekinho Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Rzeszów
    Czy można podłączyć LTE pod Xbox'a . Bo chciałbym grać online a mam radiówkę na PC . Reklamują teraz w TV LTE z plusa "abonament 14 i coś zł" i jakaś tam super prędkość . Może ktoś ma LTE pod Xboxa podpiętego i mógłby mi pomóc . Bo nie wiem o co w ogóle z tym LTE chodzi i czy w ogóle podepnę pod Xboxa .

2. Lotnik421 Xbox One

3. novy66

novy66 Xbox One Xbox One Użytkownik Liga XboxForum.pl

Polubienia:
    270
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Słupsk
    Daruj sobie te LTE bo tam są limity transferu, gdzie po ich przekroczeniu prędkość neta spada do minimum.

4. akir

akir Xbox One Xbox One V.I.P Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1067
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Bielsko-Biała
    Nie spada do minimum tylko jest wyłączana usługa(jeśli nie to płacisz za pobierane pakiety.
    Za 14 zł dostaniesz tak marny limit, że nie pograsz. Do tego nie będzie cię stać na router:p(chyba, że podłączysz konsole z pc i będziesz udostępniał internet)
    Aby cieszyć się grą na LTE to pakiet za 100zł miesięcznie+router za 1zł(umowa 3 lata) :)
    Sam, korzystam z tego wynalazku.

5. Lacky

Lacky Świeżak Świeżak

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Odpowiadając na pytanie.
    LTE do xboxa być może jest to możliwe tyle, że zapewne nie na konsoli "normalnej" tylko przerobionej i pewnie możliwe pod linuxem, łatwiej i prościej jest zakup routera z gniazdem USB i np. możliwością wgrania Tomato (taki linux) + modem USB, który jest kompatybilny z nim (Tomato) i zrobić WiFi. Możesz wówczas się łączyć z nim innymi urządzeniami nie tylko konsolą. Ale tak czy inaczej aby to wszystko "pospinać" żeby działało musisz mieć większą wiedzę a niżeli "zwykły użytkownik" i raczej jest to mało opłacalne.

No a to co przedmówca pisze, że jakość LTE i podobnych rozwiązań nie jest rewelacyjna to ja potwierdzam - czasem sprawdza się w potrzebie mobilnego netu, do domu jako net to raczej odradzam, choć często nie ma alternatywy i takie rozwiązanie tylko zostaje.

6. eXtrim

eXtrim Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    9
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Myślicie Panowie, że na LTE zmieści się z pingiem?

7. Lacky

Lacky Świeżak Świeżak

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Jak lokalizacja jest OK to nie nie powinno być problemu. Jak nie przetestujesz się nie dowiesz :)

8. Lacky

Lacky Świeżak Świeżak

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Myślę, że najłatwiej LTE wpiąć w jakiegoś PC'ta udostępnić neta na x'a i wypróbować jak to działa. Niestety takie rozwiązanie ma minus taki, że PC musi być włączony podczas gry ect. Tyle, że do testów wydaje się wystarczy.

9. akir

akir Xbox One Xbox One V.I.P Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1067
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Bielsko-Biała
    Odp: LTE - pytanie

Lte dziala znakomicie.

Wysłane z mojego LG-P500 za pomocą Tapatalk

Wczytywanie...