1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

LTE z plusa a granie na XBL

Temat na forum 'Xbox Live' rozpoczęty przez dominik490, Sierpień 30, 2014.

1. dominik490

dominik490 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Witam w najbliższych dniach zmieniam internet na LTE z Plusa (25GB + po wykorzystaniu limitu prędkość do 20 MB/s). I teraz mam pytanie czy ktoś posiada ten internet? Jeżeli tak to chciałbym sie dowiedzieć czy dobrze sie gra online (bez lagów). Niby prędkość podana przez plusa jest wysoka ale słyszałem że z tym LTE są różne pingi , raz czytałem że są niskie a raz średnie/wysokie). A i najważniejsza rzecz czyli NAT. Jak wiadomo to xbox musi mieć otwarty nat żeby nie było problemu z łączeniem się do xbl party itp. Czy w tym LTE da się otworzyć nat bez problemu? A i jeśli ktoś mógł by mi doradzić który router najlepiej wybrać:
    ZTE MF28D
    Huawei B593s-22
    Huawei E5372

Myślałem raczej nad którymś Huawei ale do końca nie wiem na co sie zdecydować.

Z góry dzięki za pomoc.

2. Lotnik421 Xbox One

3. Kwasek

Kwasek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    11
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Giżycko
  4. hubiwwe

hubiwwe Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Miasto:
    Warszawa
    Jakiś czas temu korzystałem z LTE od plusa i nie było żadnego problemu z XBL. Modem Huawei E398 i Router DOVADO TINY.

5. akir

akir Xbox One Xbox One V.I.P Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1065
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Bielsko-Biała
    Nie da sie otworzyć w żadnym internecie mobilnym. Xbox live bedzie działało dobrze ja mam najwyzszy abonament internetowy w plus

6. dominik490

dominik490 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Czyli nat masz otwarty i lagów w online nie ma?

7. akir

Polubienia:
    1065
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Bielsko-Biała
    Zamknięty jak pisałem juz dzis 4x. Problemu nie będzie wiekszego. Uzywam yego od 3.5roku

8. krzys1190

krzys1190 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1225
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Ja mam internet LTE tylko od Play, pingi są niskie na PC 30ms, pod konsolą ciężko powiedzieć. Dziś kupiłem GTAV i grałem od 9 do teraz i nie było najmniejszego problemu, ogólnie nie narzekam na LTE.
    Możesz kupić zewnętrzne IP ale to mojm zdaniem niema sensu bo gram normalnie i łączy się z innymi bez problemowo.

9. akir

Polubienia:
    1065
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Bielsko-Biała
    Nie zew a stale nic nie da na zablokowane porty :)

10. Kirlen

Kirlen Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Też posiadam LTE Plusa i wszystko śmiga 1 klasa, pamiętaj jednak że internet w plusie LTE bezlimitu to limit transferu maksymalnie do 300GB, tak więc nie radze pobierać zbyt wielu gier jednego miesiąca, coś o tym wiem :)

Wczytywanie...

Poleć forum