1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

LTU Replacement PCB 16D5S po flashu nie działają gry.

Temat na forum 'LT' rozpoczęty przez rev_krk, Kwiecień 5, 2013.

1. rev_krk

rev_krk Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Witam,
    posiadam poważny problem z Coroną V1 (16202 dash). Po przeróbce LTU nie odpala gier, kopii ani oryginałów. Wczoraj wyciągnąłem klucz z konsoli przy pomocy DGX'a 1.1 i Xell'a w Com Monitorze. Niestety nie miałem kabla więc zrobiłem na szybko z jakiegoś starego kabla do telefonu (posiadał porty RX,TX i GND) Zamontowałem PCB w napędzie i ku mojemu zdziwieniu napęd nie odtwarza żadnych płyt. Po włączeniu gry pokazuje się ekran Xbox 360 jak przy uruchamianiu konsoli. Zastanawiam się gdzie mogłem popełnić błąd, a może ktoś się spotkał. Klucz DVD wyciągnąłem w JRunnerze z CPU key. Z tym miałem troszkę zabawy, bardzo często dostawały sie zakłócenia i nie mogłem odczytać całego klucza, jednak w końcu się udało, przynajmniej JRrunner go zaakceptował, tak więc pewnie jest w nim jakiś bit kontrolny i wyciągnięty jest dobrze. Zresztą w kolejnej próbie dokładnie to samo było. Później przy pomocy activate iso odpaliłem vendor mode i wgrałem soft wraz z kluczem. Niestety jak już wspomniałem gry nie chodzą. Pomyślałem, ze może być walnięta płyta LTU ale z drugą jeszcze gorzej, gdyż napęd pokazuje cały czas status otwieranie/zamykanie. Chciałem się dowiedzieć, czy macie jakiś pomysł. Albo spotkaliście się z czymś podobnym.

Z góry dzięki!

2. Lotnik421 Xbox One

3. akir

akir Xbox One Xbox One V.I.P Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1067
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Bielsko-Biała
    Z oryg napdedu odczytales pliki?

Wysyłane z mojego GT-N7000 za pomocą Tapatalk 2

4. -=DEXTER=-

-=DEXTER=- Pomocnik Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    552
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Kalisz, Poland
    Sam klucz to za mało. Musisz jeszcze z nandu wyciągnąć m.in. C-R.bin

Wysyłane z mojego GT-N7100 za pomocą Tapatalk 2

5. rev_krk

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Witam,
    tak więc okazało się, że DVD key jest błędnie wyciągnięty. Teraz wchodząc na stronę Xell reloaded pokazuje mi same zera w miejscu DVD key. Co więcej działają tylko przyciski raw flash i fuses. Jak mam z tego wydobyć klucz? Ew. prosiłbym numer do kogoś na priv'a. Pozdro

6. akir

akir Xbox One Xbox One V.I.P Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1067
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Bielsko-Biała
    Sluchaj klucz wydobywasz z jrunner. Pozniej post3pujesz wedlug tutoriala z jungleflasher

Wysyłane z mojego GT-N7000 za pomocą Tapatalk 2

7. ZombaL

ZombaL Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    26
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Przeworsk
    Masz NAND, masz CPU Key, ładujesz do JR i odczytujesz DVD Key oraz C-R.bin

8. rev_krk

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Z dvd key'em to wiem a do czego C-R.bin użyć? Całą procedure przeszedłem, ale wygląda jakbym miał źle wgrany klucz. Bo nie odtwarza nic tylko jako film logo xbox'a albo wraca do menu a na orginalnej płytce wszystko chodzi.

9. opeael2

opeael2 Pomocnik Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    390
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Nidzica
    C r podajesz w jungle....przeczytaj pdf dokladniej....

Wysyłane z mojego LG-P700 za pomocą Tapatalk 2

10. ESLORD

ESLORD V.I.P V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    759
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Londyn
    Na maila podesłałem ci gotowy plik .bin z ltu do wgrania do PCB, spróbuj i daj znać czy odpalają gierki ;)

short guide
    Jak masz nandflash.bin i cpukey to wrzucasz to do J-Runnera a potem robisz File Extract

Potem wrzucasz plik key.bin, C-R.bin oraz odpowiedni file LTU w JungleFlasher ja korzystam z ToolBoxa, ale koncepcja jest ta sama....

11. rev_krk

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Dzięki Eslord, do 1,5 godziny dam znać. Opeael2 o jakim pdf piszesz? Ja korzystałem z tutorial z forum tx i tam było aby załadować plik ltu i mu zmienić klucz.

Działa, wielkie dzięki za pomoc! W tutorialu jest wszystko dokładnie opisane.

12. opeael2

opeael2 Pomocnik Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    390
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Nidzica
    W nowym jungle....w folderze documentation jest pdf i wszystko na tacy.....zreszta jak w kazdym jungle...

Wysyłane z mojego LG-P700 za pomocą Tapatalk 2

13. WRUB5ON

WRUB5ON Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    683
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    KALISZ
    kolego potrzebujesz plik c-r.bin i key.bin podpinasz napęd z oryginalnym PCB w jf dajesz open target frimware wyskakuje ci okienko w którym wskazujesz te dwa pliki tj c-r.bin i key.bin następnie zapisujesz soft i wgrywasz w ltu pcb

Wczytywanie...

Poleć forum