1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Lubisz grać w gry ? Chcesz coś z tego mieć ? To tylko

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez dawajrowa, Sierpień 18, 2010.

1. dawajrowa

dawajrowa Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Tak jak w temacie od około 2 miesięcy istnieje serwis

Serwis ten to nic innego jak kopia automatu z mechaniczną ręką i pluszakami czyli wrzucasz (wpłacasz) coś pieniędzy i grasz jeśli uda Ci sie wygrać możesz wybrać sobie nagrodę lub grać dalej o cenniejsze , zaraz ktoś napisze że zwykłe oszustwo i naciąganie ludzie ale wcale nie ja jestem tam na stronie jakieś 32-33 dni i do tej pory udało mi sie wygrać 14 nagród w tym Aparat cyfrowy , 2 pendrive i jeszcze pare innych ^_^.

Stawki za jakie można grać są od 2 do 20 zł oczywiście im większa tym lepsza nagroda, dodatkowo w każdej grze są 3 poziomy oczywiście im wyższy poziom tym bardziej wartościowa nagroda .

Jeśli ktoś chciałby zaproszenie to proszę na PW adres e-mail ale dodam że interesują mnie tylko osoby które zamierzają spędzić tam dłużej czasu a nie wpłacić 2 zł i odejść bo mam limit 10 zaproszeń a od każdej osoby tak będę dostawał 10% wpłat ^_^

Poniżej daje link do galerii z nagrodami które już otrzymałem i screenshot gdzie jest pokazane że wygrałem aparat .
    Także polecam i takie dodatkowe info do końca sierpnia wszystkie wpłaty są podwajane , więc warto teraz grać jak najwięcej .

2. Lotnik421 Xbox One

3. szem44

szem44 Banned Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    W-wa
    Naciąganie ludzi :)

4. fake4r

fake4r Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    pl
    Wolałbym dostać nagrodę za przejście gry na xboxie :)
    W takie rzeczy jak lockerz.com i to nie wierzę.

5. neoandrew

neoandrew XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    13
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Tak, a najlepszy jest wpis dotyczący gier testowych, że nie odzwierciedlają one poziomu trudności gier płatnych, czyli w wolnym tłumaczeniu, zanim nie wydasz kasy nie dowiesz się jak trudno jest zdobyć aparat, a z opisów wynika, że bardzo prosto. Rozumiem tryb testowy, ale nie tak, że jak ktoś zapłaci to się okaże, że taki np. tetris działa jak szalony, po co w takim razie tryb testowy w którym nie można ocenić swoich realnych szans w grze płatnej ? No wiadomo po co...

6. szem44

szem44 Banned Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    W-wa
    Bo po prostu to jest oszustwo dla naiwnych ludzi :) pomyslcie czy kiedykolwiek ktos daje cos darmo i to na taka sake jak w tych grach ? to po prostu sciema, tzn mozna wygrac ale oni wiedza zarobia niz tych nagrod wydadza, prosty rachnuke 29 tys jest napisane ze na nagrody poszlo ale oczywiscie 6 x tyle zarobili wiec ja tez wtedy bym ta czesc przeznaczyl na nagrody i juz :)

7. Malinbox

Malinbox Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Włocławek
    Dla mnie to też "figa z makiem" może i coś można wygrać ale po jakimś czasie "cyk!" rachuneczek 5x wiekszy niz wartosc nagrody. Zgadzam się z wami panowie/panie, to naciąganie (nawet mi sie zrymowało :D). Nie kupuje tej zabawki.

8. Ruzyk

Ruzyk V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Przemyśl
    Dostajesz przyjacielu ostrzeżenie i temat zamykam... kosz

9. dawajrowa

dawajrowa Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    A za co niby ostrzeżenie ? :LOL: nigdzie nie dałem reflinka
    To nie jest żadne naciąganie , zobacz sobie ile ja na tym wygrałem
    A gry testowe są po to żeby można było zapoznać sie z grą jak grać i o co w niej chodzi , gdyby poziom był identyczny jak w tych za pieniądze to każdy by se na próbnych nabił skilla i kosił potem nagrody :LOL: ,

"W takie rzeczy jak lockerz.com i to nie wierzę." Tylko Lockerz działa , pomijam już kwestie jak ale ta strona to zupełnie co innego tutaj masz o wiele wiele większe szanse niż na Lockerz . Zresztą róbcie co chcecie wygrać tam trudno nie jest tylko Wy oczywiście myślicie jak przysłowiowy Polak , wszyscy chcą mnie wyej**ać na kase jak trzeba ją wpłacić gdzieś :LOL:

10. MrDraiger

MrDraiger V.I.P V.I.P XBOX MANIAK

Polubienia:
    334
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Inowrocław
    A jakieś dowody że coś wygrałeś na tym? zdjątko? aparat + 2 pendrivy?

11. Piotrek ELO

Piotrek ELO Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    12
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Zgadzam się z MrDraiger
    Jak dasz dowody to uwierzymy

12. fake4r

fake4r Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    pl
    Zdjęcia były, ale zostały wymoderowane.

13. dawajrowa

dawajrowa Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Kod:
    http://img580.imageshack.us/g/aparatq.jpg/
    Jeszcze raz daje link do galerii ze zdjęciami moimi !

Wczytywanie...

Poleć forum