Ludzie pomóżcie chyba zostałem zrobiony z RGH.Serwis się broni że wszystko zrobili ok

dragon12

Użytkownik
Użytkownik
Byłem troche zdenerwowany , problem rozwiązany.


// Posty wyedytowane przez autora, wątek leci do kosza. #ESLORD
 

-=DEXTER=-

Pomocnik
Pomocnik
Użytkownik
Odp: Ludzie pomóżcie chyba zostałem zrobiony z RGH.

Nie ma co szaleć. Czasem na jaspera chyba tak się zdarza ze po czasie łapią zawiechy na rgh. Wtedy trzeba pokombinowac z ułożeniem kabla CPU_RST. Jeśli mówią ze to zrobią to im wyślij, tylko nie daj się na koszty naciągnąć. Ja jak tak miałem to poprawkę robiłem bez gadania.

Wysyłane z mojego GT-N7100 za pomocą Tapatalk 2
 

dragon12

Użytkownik
Użytkownik
Byłem troche zdenerwowany , problem rozwiązany.
 

marekpl

Użytkownik
Użytkownik
mam podobny problem do Twojego z freezem konsolki tez Jasperek 256. Zadzwoniłem do gościa który mi to zakładał, powiedziałem co jest grane i powiedział żeby ją przywieść i zobaczy. Mija już 2 tydzień ale jestem dobrej myśli, że poprawi wszystko jak trzeba. Jak dzwoniłem to mówił, że musiał na nowo RGH stawiać. Na weekendzie mam odebrac to dam znać czy coś zdziałał bo jesli mu sie uda to bedzie oznaczać, że Twoi serwisanci coś zje** i niech to naprawiają!!
 

tel

Użytkownik
Użytkownik
Byłbym w 100% spokojny gdyby oni nie bronili ze wszystko jest ok i ze to ja pewnie namieszałem.... Koleś na początku rozmowy twierdził , że to wina programów... Taka informacja naprawde może zdenerować.
Fajny serwis :) To nie wina programów tylko rgh do poprawki. Masz gwarancję to z niej skorzystaj i niech Ci to poprawią.
 

Wrona93

Użytkownik
Użytkownik
Tyle ludzi na forum i się na tym znaja widać po komentarzach a Ty jakimś pseudo serwisantom dajesz co odwalaja fuszere :)
 

dragon12

Użytkownik
Użytkownik
Byłem troche zdenerwowany , problem rozwiązany.
 

Do góry Bottom