1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

LulzSec i Anonymous łączą siły! Wzywają hakerów z całego świata do otwartej WOJNY!

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez K0TAKU, Czerwiec 21, 2011.

1. K0TAKU

K0TAKU Banned Użytkownik

Polubienia:
    238
    Punkty za osiągnięcia:
    63

Żarty się skończyły? Aktywne w ostatnich miesiącach grupy hakerskie, LulzSec i Anonymous ogłosiły połączenie swoich sił i wypowiedziały wojnę wszystkim rządom, bankom i dużym korporacjom. Jednocześnie wzywają hakerów z całego świata do przyłączenia się i wzięcia udziału w otwartej wojnie. Swoje siły zaoferowała między innymi grupa irańskich hakerów - IranianCyberArmy. Ta półtora roku temu dała pokaz swoich możliwości, atakując m.in. serwis Twitter oraz największą wyszukiwarkę chińską - Baidu. Wsparcie dla działań wojennych zapowiadają kolejne odłamy grupy Anonymous, z różnych zakątków świata.
    Kampanię dwie wiodące grupy nazwały Anti-Security (AntiSec). Nie podano jeszcze dokładnego terminu rozpoczęcia ofensywy, ani celów. Obecnie hakerzy prawdopodobnie grupują się i przygotowują plany działań. Trudno stwierdzić, co to może oznaczać dla internetu. Wydaje się, że już niebawem możemy stać się świadkami prawdziwej cyber-rewolucji.

Hakerzy już teraz zapowiadają, że chcą przede wszystkim kraść i wypuszczać do sieci tajne dokumenty rządowe, w tym adresy i komunikację elektroniczną (e-mail). Oprócz instytucji rządowych, ich celami są banki i duże firmy.
    To niespodziewany obrót spraw. LulzSec i Anonymous miały prowadzić wojnę między sobą, a ostatecznie wyszło na to, że po pierwszych potyczkach doszło nie tylko do zawieszenia broni, ale wręcz połączenia sił. Ich celem jest ujawnienie korupcji i ośmieszenie tych, którzy m.in. chcą cenzurować internet.
    Cóż. Może zrobić się naprawdę gorąco. LulzSec i Anonymous oddzielnie już mocno dawały o sobie znać, a co dopiero mogą zrobić wspólnie i ze wsparciem grup hakerskich z całego świata?

źródło : LulzSec i Anonymous łączą siły! Wzywają hakerów z całego świata do otwartej wojny :: PCLab.pl

2. Lotnik421 Xbox One

3. RSA

RSA Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    No to pieknie .:p

4. Jesters

Jesters Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Ciekawe co to oznacza dla internetu, mam nadzieję że ominą branże gier

5. SoTeR

SoTeR Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    15
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Bytom
    Niech wkradną sie do strefy 51 i niech sprawdzą czy trzymają tam kosmitów :D

6. Angle

Angle Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Zottegem
    Heh, ale co to ma do xboxa ?

Ogólnie mi to rybka. Nudzi im się, niech się bawią - i tak w końcu ich pozamykają. Im więcej osób bierze w czymś udział, tym łatwiej to wykryć.

7. Marszal95

Marszal95 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    12
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Częstochowa
    to ma to do xbox'a ze jest coś takiego jak xbox live i jak masz golda to może się okazać że sobie nie pograsz przez multi a nawet możesz konto stracić. Po za tym to nic wielkiego. Ciekawy jestem jak się potoczą sprawy.

8. akir

akir Xbox One Xbox One V.I.P Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1065
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Bielsko-Biała
    Jestem z nimi sercem i duchem. Niech pokaza sile

Wysłano z LG-P500 z użyciem Tapatalk

9. RSA

RSA Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    I zostaniesz z pustym kontem o chlebie i wodzie hehe :)

10. Skolud

Skolud Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Mysłowice
    Popieram... Byle nie wkradli się na moje konto bankowe, mejla i xbl ;)
    Niech atakują polityków, activision itp ;)

11. Jechu

Jechu V.I.P V.I.P XBOX MANIAK Użytkownik Game Master PSforum.pl

Polubienia:
    91
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    z Syreniego Grodu
    Jak banki zaatakują to trzeba konto wyczyścić i $$ pod poduchę skitrać :D

12. OPTIM xD

OPTIM xD Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    16
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    ŁDZ
    Niech się przeszukają wszystkie serwery Rządowe i niech pokażą co ukrywaja przed nami nasze własne Państwa..
    Moim zdaniem nie ominą takich firm jak M$, Sony oraz Nintendo bo pewnie i one mają coś do ukrycia...

13. VipKuzKo64

VipKuzKo64 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Mysłowice
    Tak to właśnie jest: Akcja - Reakcja. Zobaczymy do czego to doprowadzi. Czyżby zaostrzenie kar za hakerstwo ? A może kompromis ? ;> Czas pokaże.

btw. Coś mi się zdaję, że prędzej czy później na lini ognia będzie xbl. wtedy możemy oczekiwać prawdziwego sprawdzianu zabezpieczeń m$. A jeśli zabezpieczenia nawalą to spodziewać się możemy ciekawych prezentów od m$. ^^

14. Krzyzac

Krzyzac Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    To spowoduje lawinę nowych ustaw i praw dotyczących korzystania z internetu. Zapłacimy za to wszyscy, nie tylko ryzykiem utraty danych, ale i wszechobecnej cenzury. Uważajcie

15. sid2007

sid2007 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    23
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Radom
    Niech się włamują , ja nic ważnego przez neta nie prowadzę. Tylko aby nie szkodzili uczciwym ludziom. Zawsze jest zabawa jak coś się dzieje;)
    Sprawdzian to już był. Jakiś 14 latek się włamał przez te potężne zabezpieczenia he , he...
    Swoją drogą czuję w takich chwilach , że zmarnowałem dzieciństwo , łażąc na ryby i wqurwiając sąsiadów . Trzeba było się do NASA włamywać;)

16. SoTeR

SoTeR Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    15
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Bytom
    I ja to zawsze powtarzam :D
    Niech zrobią trochę zamierzania bo już z tych nudów rzygać się chce :D

17. toyorg

toyorg Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Potęgowo
    Pora zrobić popcorn i pooglądać. :)

18. Skolud

Skolud Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Mysłowice
    wszystko można nadrobić ;)

19. Onicniepytaj

Onicniepytaj Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1661
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Śląsk!
    Masakra robi się strasznie ciekawie :) Oby to nie były jakieś ploteczki.. Tylko rzeczywiście dali popalić co niektórym którzy tylko swój czubek nosa widzą..

Wczoraj oglądałem Szklaną Pułapkę 4 czyżby miała nastąpić podobna sytuacja :)

Teraz to dopiero jestem ciekaw jak się potoczą kolejne dni - tygodnie - miesiące.

20. akir

akir Xbox One Xbox One V.I.P Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1065
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Bielsko-Biała
    Moje jest puste nawet na głębokim minusie. Więc może zmieni się na +:)

21. Gelevera

Gelevera Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Lędziny
    Powoli mam wrażenie że osoby działające w LulzSec i Anonymous to persony uwielbiające chaos jako ustrój o ile można go ustrojem nazwać. Nie mam pojęcia czy chodzi im o upadek cywilizacyjny ludzkości czy wolność w internecie bo ja taką "wolność" to pierdzielę wolność wolnością ale nie kosztem drugich ,widać tamtym panom już myli się pojęcie wolności z bezprawiem\samowolką. Do osób piszących o tym że popierają akcje tych samozwańczych wybawicieli mam jedno pytanie, co zrobicie jak przez takie akcje może stracić chociażby pieniądze na koncie ? ale domyślam iż większość tych psuedo zwolenników są jeszcze na utrzymaniu rodziców i o życiu nic nie wiedzą i takie akcje dla nich są super "łał włamali się do banku w którym mój tata ma konto, i ukradli mu cała kasę ale super !!!!!111111111111111oneoneone" albo jak przez takich "mistrzów" opóźni się premiera długo oczekiwanej przez was gry ? albo co gorsze xbl trafi szlag na tak długi czas jak psn myślę iż wtedy nie będzie wam do śmiechu.

Wczytywanie...

Poleć forum