Lumia - problem z logowaniem xbox

Enz0

Użytkownik
Użytkownik
Witam, tak jak w temacie. Co jakis czas mam problem z zalogowaniem sie na swoje konto na lumii. Może nie tyle co na konto bo jak wchodzę w aplikacje "gry" to mam wiadomości znajomych gamescore. Natomiast wchodząc do gry nie chce polaczyc gry z moim kontem, ktos ma lumie i taki sam problem ?
 

bld

XBOX MANIAK
XBF
Xbox One
XBOX MANIAK
Użytkownik
Witam, tak jak w temacie. Co jakis czas mam problem z zalogowaniem sie na swoje konto na lumii. Może nie tyle co na konto bo jak wchodzę w aplikacje "gry" to mam wiadomości znajomych gamescore. Natomiast wchodząc do gry nie chce polaczyc gry z moim kontem, ktos ma lumie i taki sam problem ?

Jaką masz tam windę ?? 8.1 czy 10 technical ??
 

Enz0

Użytkownik
Użytkownik
8.1
 

maker3

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Jaki telefon? Twój model nie obsługuje Win10?
 

Enz0

Użytkownik
Użytkownik
Microsoft lumia 532. Chyba nie obsługuje, nie mam żadnej aktualizacji ani nic. A jak to wygląda ? Windows 8.1 to szit a lumia z 10'tka nie ma żadnych problemów wszystko śmiga spoko ? Telefon głównie sluzy do gier, nabijania acziwmentow :d.
 

maker3

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
https://www.microsoft.com/pl-pl/store/p/doradca-uaktualnienia/9nblggh0f5g4 Instalujesz to, uruchamiasz i aktualizacja do Win10 się pojawi.
Wszystko działa.
 
Ostatnia edycja:

Enz0

Użytkownik
Użytkownik
Nie działa link ;(
 

Attachments

maker3

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
To wpisz w sklepie na telefonie Doradca, powinno znaleźć aplikację nazywającą się Doradca uaktualnienia.
Twój telefon jest normalnie wspierany, więc pójdzie gładko.

Ja mam np. Lumie 920, to cuda na kiju muszę zrobić, żeby wgrać Win10 na ten zabytek.

Edit: Link powinien już działać, brakowało jednego znaku na końcu linku.
Jakby strona się ładowała, ale nie następowało przekierowanie do sklepu, to rada jak wyżej.
 

Enz0

Użytkownik
Użytkownik
Wielkie dzięki za pomoc, zaktualizowalo mi pomyslnie telefon, naprawiło wszystkie błędy, polepszyło wydajność troszkę i przywróciło mi wiarę w produkty Microsoftu .. Temat do zamkniecia.
 

Do góry Bottom