1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Luźna obudowa Xbox 360 Slim

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez deloppl, Marzec 24, 2014.

1. deloppl

deloppl Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    3Miasto
    Hej , od początku (kupna) mnie to zastanawiało czy obudowa w Xboxie 360 Slim jest taka luźna czy to tylko mój przypadek ?
    Jak trzymam konsolę i poruszam wentylatorami na bokach to te panele są lekko luźne tak samo z przednim panelem i przy tym skrzypi .

Konsola sprawuję się wyśmienicie (odpukać) , tylko po przesiadce z PS3 to zwróciło moją uwagę tam takie coś nie miało miejsca .

2. Lotnik421 Xbox One

3. jas8115

jas8115 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    14
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Tak, to całkiem normalne, spasowanie obudowy xboxa nie jet najwyższych lotów.

Wczytywanie...

Poleć forum