1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Luzy na analogach

Temat na forum 'Sprzęt' rozpoczęty przez rico, Luty 22, 2009.

1. rico

rico Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam.
    Posiadam nową konsolę w wersji Premium od kilka dni. Zauważyłem, że na gałkach analogowych jest luz. Tzn. Gdy gałka jest w położeniu środkowym to aby np. skręcić w prawo muszę wybrać około 1-2mm luz.
    Występuje to na obu gałkach. Czy to jest normalne nie dopracowanie M$ czy może mój pad ma jakąś dolegliwość?

2. Lotnik421 Xbox One

3. czeski24

czeski24 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    ja mialem cos takiego ze jak np skrecałem w grze w lewo i puszczałem gałke to auto dalej jechało w lewo(bylo doslowanie 1-2mm luzu do pełnego odbicia gałki),stało sie to po 3 tygodniach od zakupu konsoli,wiec zadzwoniłem do MS i mi przysłali nowego.

4. SkuT

SkuT Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Szczecin
    Ja nie mam takich problemów a mam 2 pady... Także jakaś wadliwa produkcja musiała Ci się trafić

5. ciora

ciora Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Starachowice
    Ja tez mam taki minimalny luzik ale u mnie wszystko ok konsole mam od 2 miesiecy z czego miesiac na gwarancji

6. smiti

smiti Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Chorzów
    W moim 2 letnim padzie pojawiły się już luzy na analogach, w niczym to jednak nie przeszkadza. Pad, który ma roczek sprawuje się jak nowy.

7. rico

rico Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Nie o to mi chodzi.
    Dotknijcie analoga. Czy jest on trochę luźny? Leciutko można nim lata na boki?

8. niesamowitek

niesamowitek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    warszawa
    ja mam dwa pady jeden ok 2 lata drugi nówka i na tym 2-letnim mam lekkie luzy i wytarte gumki ale zdecydowanie wole nim grac niz nowym ( nowy dla gosci ) . jakoś tak do rąk mi sie elegancko układa , natomiast ten nowy jakiś taki nie wyrobiony jak dla mnie. pozdro

Wczytywanie...

Poleć forum