1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Luzy na analogach.

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez lobo198, Grudzień 25, 2011.

1. lobo198

lobo198 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam
    Nie wiem juz gdzie sie zwrócić aby sie wreszcie dowiedziec jak to jest z tymi luzami w padach Microsoftu. Posiadam pada przewodowego i korzystam z niego na PC. Jest już to drugi pad - pierwszy poszedł po tygodniu na gwarancje wlasnie z powodu owych luzów ok 1-2mm na obu analogach. Z drugim jest dokladnie to samo. Oba pady sa nowe i w obu jest to samo. Nie mialem wczesniej stycznosci z tymi padami wiec wydaje mi sie to dziwne. Pozatym wszysto z nimi jest ok tylko w niektorych grach (samochodowkach np. NFS 2)samochod sam skreca.W innych grach nie zauwazylem problemow. Nie wiem czy znowu zglaszac to serwisowi czy te pady (tak mają). Może ktoś sie orientuje jak to z nimi jest...:confused:

2. Lotnik421 Xbox One

3. Hiszpan3lek

Hiszpan3lek Banned Użytkownik

Polubienia:
    67
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Benidorm
    Jezeli np. postac/samochod sam skreca to jest wina analogow, zglaszaj do MS ile wlezie.
    Mam pada ktorego uzywalem 1.5 roku i nadal dziala bezproblemowo, nastepnie kupilem pada od MS special edition, lepiej wykonane analogi, i wydaje mi sie ze lepiej dzialaja, szybciej lapia ruch.

4. Dragsiu

Dragsiu Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Ja tam też miałem minimalne luzy, ale zaczęły występować po ponad roku grania i w niczym nie przeszkadzały. Skoro postać / pojazd podczas gry sam się rusza - żądaj swego, odsyłaj.

5. Kakashi

Kakashi Banned

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Śląsk
    efekt takiego czegoś jest szarpanie i granie w gry które powiedzmy wymagają roz******a pada np najnowszy dragon ball lub inne

6. lobo198

lobo198 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Dokładnie jest u mnie to w tym linku w pierwszym poście XBOX360 Controller - luzy na analogach - Forum PCLab.pl
    Ktas tam dalej stwierdzil ze te pady tak maja ale cos mi niepasuje zeby w niektorych grach samochody same skrecaly i do tego nigdzie nie mozna skalibrowac tego pada.

7. lobo198

lobo198 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    o tym nie ma mowy poniewaz pad jest nowiutki - niecaly tydzien sporadycznego grania....

8. Dragsiu

Dragsiu Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Po tygodniu takie odpały i się jeszcze zastanawiasz? Odsyłaj i tyle! Może akurat trafiłeś na felerny sprzęcik... ;) (A może to podróba?)

9. lobo198

lobo198 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Podróba wątpie bo kupiłem w morele.net ,ale to ze juz drugi pad tak ma jest zastanawiajace. No nic chyba odesle drugi raz a jak z 3 padem bedzie to samo to..?:mad:

10. batorzajac

batorzajac Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    5
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    ja kupiłem używaną konsolę i pady mają 3 lata, luzy są ale minimalne i mieszczą się w deadzonie. jak będzie się kończyć gwarancja to odeślę:)

Wczytywanie...

Poleć forum