1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Luzy w padzie

Temat na forum 'Sprzęt' rozpoczęty przez beavis, Styczeń 26, 2008.

1. beavis

beavis Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam
    Mam pytanie odnosnie luzow w analogach w padzie po jakim czasie galki sie wyrabiaja
    ostatnio fleshowalem naped i zostawilem gosciowi caly kaplet lacznie z padem ostatnio grajac zauwarzylem ze mam luzy czego wczesniej nie zauwazylem czy mozliwe jest ze gosc popodmienial mi galki czy mozna to jakos sprawdzic bo chyba calego pada a moze l. konsole mam 1,5 tygodnia prosze odpowiedz
    pozdrawiam

2. Lotnik421 Xbox One

3. Raikoh

Raikoh Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Odp: Luzy w padzie

Z tego co wiem w padach bezprzewodowych jest to prawie niemozliwe zeby po takim czasie zrobily sie luzy, bo akurat one sa bardzo dobrej jakosci.

Chyba ze masz pad przewodowy, wtedy jest to mozliwe.

Ale i tak obstawialbym ze podmienil ci pady.

4. beavis

beavis Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1

a czy istnieje mozliwosc sprawdzenia czy pad pochodzi mojego od kompletu w sumie wyglada jak nowy bo mogl zmienic same galki mozna jakos sprawdzic czy byl rozkrecany??
    ps
    powinienem wziasc sama konsole bo myslalem ze bedzie przerabial przy mnie

wiecie moze czy pady na allegro za 130 zl sa oryginalne czy to jakies podrobki i czy jest mozliosc kupienia samych analogow??

5. Piri001

Piri001 Guest

6. Mariusz512

Mariusz512 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6

zadzwon do MS i powiedz im o problemie to ci przyślą nowy pad ;p

7. Raikoh

Raikoh Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18

Za 130zl to i w normalnych skleach internetowych znajdziesz, albo np w media markcie.

Czy da sie sprawdzic niewiem.
    Czy byl rozkrecany nie sprawdzisz.

8. misiek8

misiek8 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    In an ODST armor waiting to drop

hm....ja w czerwcu za OEM zaplacilem rowna 100-chodzi jak zloto.A co do odkrecania-na srubach zazwyczaj da sie zauwazyc czy byly odkrecane, czy dalej sa w stanie "nieskalanego dziewictwa" :)

Wczytywanie...

Poleć forum