LvL i Class w Call of Duty 5 WaW ...

BaginiakGB

Użytkownik
Użytkownik
Mam zapytanko :D
Odpowiedzi przydadzą sie mi i każdemu kto gra w CoD5 Multi :D

Jaki macie LVL w CoD5 Multi i jak macie ustawione Class ??
-konkretniej- Z jakim uzbrojeniem śmigasz ??

Niech każdy kto gra sie pochwali i poradzi z czym dobrze sie gra , ja bede pierwszy ...

LVL - 37

1. Podstawowa broń STG 44 z tłumikiem obecnie , ale jak odblokuje biore celownik okrągły , nie polecam tego psełdo snajperskiego bo jak przeciwnik sie przesunie to trudno go trafić. Polecam też FG-42 oraz Ppsh-41 (do nich brakuje mi lvl) te dwa są najlepsze w swoich klasach , reszta to gówno. Na małe mapki polecam też shotguny , podwójny lepszy ale do niego trzeba w perku brać szybkie przeładowanie.

2. Pistol przedostatni mam tokarew , pistolety to wiadomo , bierzemy najnowszy i tyle , magnum najlepszy.

3. Granaty 1 koktajl molotova jak dla mnie najlepszy a ten przylepny jest kijowy

4. Granaty 2 tabun gas wiadomo , wg. mnie flara nic nie daje a zwykły dymniak może być

5. Perk 1 Bouncing Betty x2 , te bombecki są kozackie i bardzo skuteczne , dla low lvl polecam bazoke . Najlepszy wiadomo Miotacz ognia ale dopiero od 65lvl

6. Perk 2 Increased health czyli zwiększone życie minimalnie ale zawsze coś , do shotguna szybkie przeładowania polecam

7. Perk 3 Second chance czyli po zabiciu jeszcze leżysz i ciśniesz z pistola ale pdasz na strzała , czsem biore też to że granata po śmerci upuszczam

8. do czołgu Ordnance training szbybsze przeładowanie

Piszcie chwalcie sie i polecajcie to sie napewno każdemu przyda , a i ciekawe z czym śmigacie :D
 

KrzQ

Użytkownik
Użytkownik
ni no topic bez sensu
równie dobrze można tak o CoD 4 i innych tego typu gier
Sorry za OT ale beton dla mnie:(
 

BaginiakGB

Użytkownik
Użytkownik
Aj tam , tyle ludu gra w Coda 5 wiec powinni pisac z czym latają co polecają , jaka broń najlepsza , które perki brać itp. zobaczymy :D A jeszcze najlepszy swój strike można pisać :D ja 19 ...

______________________
Call OF Duty World AT War THE BEST FPS EVER MADE only OnLive
 

dawinet

Banned
Użytkownik
mój LVL to 30 a gram dopiero od 3 dni :D

bron to: mp 80
 
S

sebool12

Guest
popieram KrzQ, temat mógłby się ciągnąć w nieskończoność tak jak Moda na Sukces...
 

adrian1

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
4 Prestiz
LvL 50

Bronie : classa nr 1
Gewher z okroglym celownikiem
perk 1 Bomb squad
perk 2 Camuflage
perk 3 Second chance

classa nr 2 M1 garand ze sniper scopem
Perk 1 : Bouncing Betties
Perk 2 : Camuflage
Perk 3 : zalezy....Deep Impact, Dead Silence, Second Chance...a na 60 to Iron lungs
Gram na Hardcore Search & Destroy Prawie caly czas zdaza sie War i Team Deadmatch ale tylko na Hardcore... Zrobilem 4 prestiz 2 dni temu a juz mam 50 lvl :)
Jak chcecie zemna zagrac dodajcie mnie adriannaruto182
aha i nie...nie gram w zombie
 

adrian1

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Zapomnialem
Granaty Frag
Special Granates Flara a jako sniper smoke

Pistolet Tokarev oczywiscie niezawodny na Second Chance a jako sniper to magnum
 

Karpiu360

Użytkownik
Użytkownik
@up

jest taka opcja jak edytuj ;/

achhh ;/
 

BaginiakGB

Użytkownik
Użytkownik
Teraz Mam juz lvl 52 i latam z FG42 z lunetką albo bez (zalezy od mapki). Jutro jak wbije 53 to biore PPsH-41.
Granaty zwykłe i tabun gas.
perk1 dodatkowa amunicja
perk2 zwiększone życie
perk3 scond chance
Do tanka biore szybsze przeładowania
 

Do góry Bottom