1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Łyżwy Trezeta Carbon Plus

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez dyzmanus, Styczeń 4, 2010.

1. dyzmanus

dyzmanus Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Twardogóra
    Witam. Chciałbym zaoferować prawie nowiutkie łyżwy Trezeta Carbon Plus nr.39 Łyżwy naprawdę robią wrażenie , bardzo ładne a przede wszystkim solidne. Sprzedaję, ponieważ wyrosłem z nich, używane były tylko raz, tak naprawdę łyżwy wyglądają jak nóweczki. Cała części gdzie łyżwy są sznurowane, jest zapinana, miłą w dotyku tkaniną, poza tym dolna część jak wspomniałem jest sznurowana, górną część na rzepy. Jeździłem na wielu hokejówkach, ale, jak na ten jeden raz, w tych jeździło mi się naprawdę wspaniale ;) Interesuję mnie albo sprzedasz abo zamiana. W przypadku sprzedaży, cena do uzgodnienia, w przypadku zamiany, interesują mnie przede wszystkim gry i akcesoria do konsoli Xbox 360(;>), ale można śmiało składać inne propozycje. Pozdrawiam ;) Sezon Łyżwiarski Trwa !!! ;)

Zdjęcia

2. Lotnik421 Xbox One

3. AnarchyMen

AnarchyMen Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Grudziądz
  4. dyzmanus

dyzmanus Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Twardogóra
    Zwróć uwagę, że łyżwy są prawie nowe, i Trezeta, nie robi łyżew które, po godzinie jeżdżenia nie pozwolą ci ruszyć nogą z powodu uciskania w okolicach kostki. Dlatego około 100 zł, ponadto jestem bardzo zainteresowany zamianą ;) Jak ktoś, ma jakieś pytania, pisać, pisać i jeszcze raz pisać ;)

Łyżwy ostrzone na Rowek !

5. dyzmanus

dyzmanus Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Twardogóra
    Up.

Wczytywanie...

Poleć forum