M$ uruchomił maszynę banów

Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

BabyBoy

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Caly czas jestem podpięty pod Live - gram we wszystkie gry,poza tymi które dopiero co wyszły(pojawiły się w sieci),ale nie gram online.
Gierki zapisują się w statystykach co widać w moim profilu,stwarzanie dwóch profili moim zdaniem to głupota,sam chciałem tak zrobić ale to by nic nie dało.
 

czapa

Użytkownik
Użytkownik
A czemu myślisz że to nic nie daje??
 

BabyBoy

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
skoro podepniesz się pod live na jednym profilu to automatycznie MS powinien wykryć całą historię konsoli(tzn.gier,osiągnięć),nawet jeśli miałbyś 3 profile na jednej konsoli,takie jest moje zdanie.Zresztą bez sensu było by zdobywać punkty na dwóch różnych profilach.
Ale nie odbiegajmy od tematu !
 

czapa

Użytkownik
Użytkownik
Ty grając tak jak napisałeś przetrwałeś ostatnią fale banów, tak?
 

BabyBoy

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
tak,gram już sporo czasu i nie mam Ban'a.
 

czapa

Użytkownik
Użytkownik
Gry przedpremierowe rozumiem odpalasz dopiero po premierze czy jeszcze jakiś czas czekasz??
 

BabyBoy

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Nie śpieszy mi się i nie ściągam nigdy od razu samych nowości,także gram w gry ok.tydzień po premierze.
 

tajson86

Użytkownik
Użytkownik
Z moich obserwacji wynika że najbardziej ryzykujecie grając online na piratach a nie przed premierami gier, ja od prawie 3 lat gram na Xtreme i jakoś bana nie mam,również we wszystkie gry przed premierą ,ale wtedy kabel od neta odłączam od konsoli a jeśli online to tylko oryginały ,więc albo jest coś na rzeczy albo jestem wyjątkowym przypadkiem w co wątpię.
 

czapa

Użytkownik
Użytkownik
Czytając forum xbox scene doszedłem do wniosku że bana można dostać za wszystko. Ludzie tam pisali że dostawali nawet jeśli nie grali online tylko byli w dashu itp. Zastanawiam się nad przeróbką, online nie gram dużo tylko lubię jakby to opisać wchodzić na marketplace, ściągnąć jakieś demo czy coś. Już sam nie wiem, przerabiać czy nie?
EDIT: A czy bany nie były za złe realese seed4me?? Czytając na temat banów można dojść do takiego wniosku że to przez to. Może ktoś ma jakieś uwagi?
 

Nefarod

Użytkownik
Użytkownik
Z moich obserwacji wynika że najbardziej ryzykujecie grając online na piratach a nie przed premierami gier,
Lol, a niby na czym mają ludzie grać przed premierą jak nie na piratach? :D

EDIT: A czy bany nie były za złe realese seed4me??
Trzeba by było sprawdzić sumy kontrolne gry od seed4me i inne rzeczy i dopiero to stwierdzić.
 

monias

Użytkownik
Użytkownik
jedni mówią że tak inni że nie... kumpel grał w GOW2 od nich i nie ma bana, na napędzie benq.. dodam że grał na live już przed premierą, jak we wszystkie gry. Śmieje się z bana i gdy tylko się coś pojawi to wypala i gra, podłączony do netu :) Ma konsole od ponad roku... ktoś dostaje bana-ma pecha i tyle :) nikt wam nie poda sposobu jak się ustrzec więc po prostu grajcie...
 

vaster669

Użytkownik
Użytkownik
dokladnie,ja tez jakos od roku gram na live ixtreme1.4 benq.Staram sie nie wchodzic na lajfa z gierka ktora jeszcze oficjalnie sie nie pojawila,ale roznie to bywa.Na wrazie co mam 2 konsole(elita sflashowana i arcade nieruszany)jak mnie zbanuja to odpalam druga konsole,a tyle juz gier sprawdzilem juz sobie na verbatimkach ze teraz wiem jaki orginal zaliczyl by moja kolekcje
 

szank

Użytkownik
Użytkownik
Zdaje mi się że informacje o tym że M$ wykrywa po flashu napędu są nieprawdziwę, prawdopodobnie wymyślane przez "fanatyków" grania na oryginałach ,a potem trafiają do nowych userów x-a. M$ nie ma wglądu do flashu napędu przez liva. To tak samo jakby w PieCu ktoś sprawdzał bios np. dvd lub karty graficznej przez net. Wszystko ogranicza się do stosowania pewnych reguł:

-nie graj przed premierą
-sprawdzaj gry XDVDMulleterem
-autofix
-gdy mulleter nic nie da spróbuj abgx360
-sprawdź kreona kreon checkerem

Od prawie pół roku gram na kopiach on-line i nic się nie dzieje. Zawszę robię to co napisałem powyżej przed nagraniem kopii. Najwięcej zależy od przygotowania gry wykonując pokolei te kroki. Nie widzę sensu w graniu przez live na oryginałach a off-line na kopiach. Moim zdaniem na dobrej kopii można grać online. A M$ i tak się dorwie do drugiego profilu off-line. Dlaczego? Bo jest on na dysku a M$ ma dostęp do tych informacji. Równie dobrze można mieć jedno konto i grać online i off.
 

czapa

Użytkownik
Użytkownik
Doszedłem do wniosku że ostatnie bany nie były za sam fakt przeróbki ale za wersje gier review. Online na dobrych kopiach przed premierą to chyba nie bo przecież np. w Empiku sprzedają oryginały przed premierą i co byłby ban... niemożliwe...
Może ktoś kto dostał bana ostatnio się wypowie co sądzi w tej sprawie bo tak możemy gdybać...
 

bartek7220

Użytkownik
Użytkownik
Jeżeli nagrywam płytkę z demówkami na kompie \, których nie ściągnąłem z Xbox Live marketplace to na nieprzerobionej konsoli nie dostane bana? Mój Xbox dopiero jest w drodze więc jestem zielony w tych sprawach.
 

sebolek

Użytkownik
Użytkownik
wersje demo są legalne ;p
 

alpurczino

Świeżak
Świeżak
Witam.Jestem nowy i niewiele wiem na temat grania po sieci.Mam konsolke przerobiona opd 2 lat.Niewiem co to za przerobka.Mam pytanie.Czy jesli kupie orginalna gre pes09 to bede mogl grac bez problemu na sieci?czy grozi mi tez ban?Prosze o odpowiedz bo niewiem czy sprzedac konsole i kupic nowa?pozdrawiam.
 

shreku4

Użytkownik
Użytkownik
ja miałem x'a z hitachi iXtreme 1.4 i zrzuciłem nowego dasha, zaraz po tym jak wyszedl w sieci, później w ogóle nie podłączałem konsoli do neta. Dopiero pare dni po premierze NXE, żeby ściągnąć kodeki... I nie miałem żadnego problemu...

a propos kolegi "alpurczino":

Witam.Jestem nowy i niewiele wiem na temat grania po sieci.Mam konsolke przerobiona opd 2 lat.Niewiem co to za przerobka.Mam pytanie.Czy jesli kupie orginalna gre pes09 to bede mogl grac bez problemu na sieci?czy grozi mi tez ban?Prosze o odpowiedz bo niewiem czy sprzedac konsole i kupic nowa?pozdrawiam.
nie da się jednoznacznie określić czy tak czy nie... Jak zwrócił an to uwagę kolega "szank":

Zdaje mi się że informacje o tym że M$ wykrywa po flashu napędu są nieprawdziwę, prawdopodobnie wymyślane przez "fanatyków" grania na oryginałach ,a potem trafiają do nowych userów x-a. M$ nie ma wglądu do flashu napędu przez liva. To tak samo jakby w PieCu ktoś sprawdzał bios np. dvd lub karty graficznej przez net. Wszystko ogranicza się do stosowania pewnych reguł:

-nie graj przed premierą
-sprawdzaj gry XDVDMulleterem
-autofix
-gdy mulleter nic nie da spróbuj abgx360
-sprawdź kreona kreon checkerem

Od prawie pół roku gram na kopiach on-line i nic się nie dzieje. Zawszę robię to co napisałem powyżej przed nagraniem kopii. Najwięcej zależy od przygotowania gry wykonując pokolei te kroki. Nie widzę sensu w graniu przez live na oryginałach a off-line na kopiach. Moim zdaniem na dobrej kopii można grać online. A M$ i tak się dorwie do drugiego profilu off-line. Dlaczego? Bo jest on na dysku a M$ ma dostęp do tych informacji. Równie dobrze można mieć jedno konto i grać online i off.
niby nie można wykrywac firmware poprzez siec... poczytaj ten temat... ze wszystkich postów, ten jego, moim zdaniem ma banie na karku... pozdro dla wszystkich x-fanow... :D
 

kaleka

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Witam.Jestem nowy i niewiele wiem na temat grania po sieci.Mam konsolke przerobiona opd 2 lat.Niewiem co to za przerobka.Mam pytanie.Czy jesli kupie orginalna gre pes09 to bede mogl grac bez problemu na sieci?czy grozi mi tez ban?Prosze o odpowiedz bo niewiem czy sprzedac konsole i kupic nowa?pozdrawiam.
Jak masz przerobiona od 2 lat ponad to napewno masz extreme = ban raz dwa dostaniesz jak sie podczepisz do neta chyba ze wgrasz orginalne oprogramowanie i bedziesz musial grac na orginalach, lub wystarczy ze wgrasz nowe flasha koszt ok. 50 zl i bedzie ci dzialac bez problemu przez kilka miesiecy (na kopiach bezpieczenstwa).
2 lata to na x duzo ja go tez tyle czasu mialem i wyskoczyl blad E-74 wiec dobra opcja byla by jego sprzedarz i kupno nowego. (ja niedawno kupilem znow x i wydalem 590 zl - a ostatnio byla promocja i staly po 400 zl wiec chyba warto sprzedac i kupic nowego przynajmniej mi sie tak wydaje_
 

Scwu

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
mam pytanko czy to prawda zeby grac na xbox live czeba zaplaic 150 jsk tsk to powiedzcie mi na jaki okres czasu jest ta wplata i co ile ja czeba wplaca??
 
Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

Do góry Bottom