Ma ktoś internet LTE?

Daroga

Świeżak
Świeżak
Witajcie.
Ma ktoś internet LTE np. z cyfrowego polsatu?

Jeśli tak to jakie to ma "osiągi" ? Mieszkacie w śródmieściu czy w domu poza miastem ?
np. Wchodzimy speedtest.com.pl i jaki ping , pobieranie , upload.

Myślę nad takim internetem. Mam radiówkę ,która mnie już wku**ia..
 

-=SETH=-

-= XBOX GOD =-
Członek Załogi
Administrator
XBF
Super Moderator
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
XBOX MANIAK
Game Master
Liga XboxForum.pl
Achievement Hunter
PSforum.pl
Tu masz trochę info o tym:
Zobacz: Jeśli policzyć dane z reklamy Plusa, abonament na LTE za 15 zł wystarczy na? - Wykop.pl

Także nie wiem czy opłaca się Ci rezygnować z tej radiówki :D
 

CSpec

V.I.P
V.I.P
XBOX MANIAK
Użytkownik
Witajcie.
Ma ktoś internet LTE np. z cyfrowego polsatu?
Pewnie tylko ci 500M od nadajnika mają te " mobilne 100mbps"
A że nadajników bardzo mało...

Inna sprawa czy naprawdę opłaca ci sie Zrezygnować z tej okropnej radiówki na rzecz internetu z limitami.
 
R

rowerser

Guest
Dokładnie prędkości może i genialne ale limity do prędkości masakrycznie małe. Ja mam radiówkę też i to jest jej wynik : http://www.speedtest.net/result/2284817492.png
 

barman_2000

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
mam kolege co pracuje w plusie i testowalem to u mnie na wsi co do nadajnika jest w cholere i jest to fajna sprawa, osiagi jak na wioche to super, ale co z tego jak sa tak durne limity ze to nie wystarczy na ogladanie filmikow na youtube, szczerze nie polecam sie w to bawic
 

kamileqPL

Użytkownik
Użytkownik
Jak dla mnie to taki LTE lipny jest. Kumpel ma i ciągle narzeka na limity.
 

Daroga

Świeżak
Świeżak
No właśnie ból w tym ,że te limity..
 

Pmrowicki

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Ma ktoś internet LTE?

W tych czasach limit lte to smiech obrazki i wszystko wiecej wazy a co idzie za tym ten limicik szybko znika :) ja tam mam radiowke i nie nazekam

Wysyłane z mojego GT-S5570 za pomocą Tapatalk 2
 

Mama123

Banned
Huh...Mam internet 2 mb z dialogu <3 i wyciska mi w Wałbrzychu, dolnośląskie nie wiele mniej niż LTE W tym samym miejscu :D LTE to porażka. Limity to dno.
 

Onicniepytaj

Ryżownik
Ryżownik
Xbox One
Użytkownik
Haha kto pamięta te czasy jak w neostradzie był limit ściągniętych danych na miesiąc podajże około 10 GB później zwiększyli..
To były czasy.. Dodatkowo zarabiali na tym, iż użytkownicy wykupowali dodatkowe GB..

Pamiętam jak się nad tym wkur.. A później internet chodził jak łącze telefoniczne jak przekroczyło się ten "próg możliwości" heh.


Każde limity na łączu to zło i wiadomo co :). Nawet prędkość 600 Mb/s bym nie wziął z limitami :D.

Bądźmy szczerzy na co komu łącze większe niż 6 Mb/s jak nie planuje nic ściągać? A do przeglądania stron stu procentowo wystarczy.

Im większe/szybsze łącze tym wiadomo do czego :p


LTE to zło..
 

akir

Xbox One
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
Użytkownik
PSforum.pl
Odp: Ma ktoś internet LTE?

Uzywam lte, nie ma innej możliwości, srednia,predkosc na poziomie 45-50 megabitów. W polotach do 73. Limit w jeden dzien mozna wyczerpać. Lecz jesli nic nie bedziesz ściągał, kozystal jak bog przyazal pograsz przegladanie www, filmy online pakiet ci wysarczy.
Wysłane z mojego LG-P500 za pomocą Tapatalk
 

Mama123

Banned
Po co komu taki internet jak nic się nie ściąga -_-
 

TheDarkKnight

Użytkownik
Użytkownik
Tak sie właśnie zastanawiałem czy te całe LTE to nie jakaś ściema... Mówią że taki idealny w TV, a jakiś haczyk jednak musi być:)
 

akir

Xbox One
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
Użytkownik
PSforum.pl
Odp: Ma ktoś internet LTE?

Po co komu taki internet jak nic się nie ściąga -_-
Ni sciagam filmow i gier, mp3. Limit starcza zadawalajace transfery do pobierania plikow. To jest mobilny internet dla ludzi ktorzy nie sa maniakami dowbloadu


Wysłane z mojego LG-P500 za pomocą Tapatalk
 

wafel23

Użytkownik
Użytkownik
nie polecam 2 lata zmarnowane w byłej ERZE , limity limity i jeszcze raz limity :) zostań przy radiu
 

slashg

Użytkownik
Użytkownik
To już lepiej sobie weź netie radiową, nie będziesz się musiał przynajmniej martwić o limity. A internetu nie rozłącza, pingi są ok.
 

Do góry Bottom