1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

MAC ze zbanowanej na niezbanowaną?!

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez sroxer, Listopad 27, 2009.

1. sroxer

sroxer Banned Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Witam!
    Właśnie zakupiłem, sobie nową konsolę, ponieważ na starej dostałem bana, ale przepisałem sobie MAC ze zbanowanej, bowiem do niej jest przypisane IP, i czy jak wpiszę ten MAC na nowej konsoli to nie dostanę na niej bana? Proszę o odpowiedź. Z góry dzięki

2. Lotnik421 Xbox One

3. tinOFbeer

tinOFbeer Banned Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Breslau
    jak przerobiona to dostaniesz, no chyba, ze akurat na ciebie nie trafi
    jedni dostaja a inni nie

4. sroxer

sroxer Banned Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Zrozumiałeś mnie chociaż!?

Masz w ustawieniach sieciowych konsoli, adres MAC, do MAC na tej zbanowanej konsoli jest przypisane IP. A teraz gdy kupiłem nową nieprzerobioną konsolę chciałbym wpisać ten MAC na niej, żeby nie dzwonić już do admina sieci, żeby zmienił przy IP MAC'a. Czy nie dostanę bana jak wpisze tego MAC'a i podłączę się do LIVE?!

5. Pieter029

Pieter029 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    ok. Lublina
    Nie powinieneś dostać.

6. sroxer

sroxer Banned Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Dla pewności, chyba jednak zadzwonię do tych Panów. Jutro dostanę kosnolkę, więc się do nich przydzwoni.

7. tinOFbeer

tinOFbeer Banned Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Breslau

Zrozumialem cie doskonale ale w pierwszym poscie nie napisales, ze kupiles nieprzerobiona konsole!

Swoja droga to dziwne, ze nie masz IP przypisanego do adresu MAC karty od PC a w konsoli ustawionego alternatywnego adresu MAC - takiego jak w PC.
    No chyba, ze masz tylko w domu konsole podpieta pod neta a piszesz np. tutaj z innego miejsca/internetu.

8. sroxer

sroxer Banned Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Nie, po prostu mam dwa sprzęty osobno podpięte ;) Dlaczego mój brat nie może na PC siedzieć na necie gdy ja gram na konsoli :D Ok, dzięki za wszystko. Temat do zamknięcia.

Pozdrawiam

Wczytywanie...

Poleć forum