1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Macie dość Venoma w grach o Spider-manie?

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez Mnih, Czerwiec 3, 2011.

1. Mnih

Mnih XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    205
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Bydgoszcz

Jeśli tak, to ucieszy Was wieść, że w Spider-Man: Edge of Time pojawi się Anti-Venom.

To ta biała kreatura, z którą Spider-man walczy pod koniec - jak widzicie jest dokładną odwrotnością Venoma. Wbrew pozorom nie jest to efekt wybujałej wyobraźni scenarzystów gry, a postać prosto z kart komiksu i zawikłanego życia Petera Parkera. Jedno jest ważne - to nadal stary dobry Eddie Brock.

[video]http://www.gametrailers.com/video/e3-2011-exclusive-trailer/714551[/video]

Nie wiem, czy Edge of Time będzie fajną grą - intensywność wydarzeń w zwiastunie aż przytłacza. Za to cieszy mnie sięganie po mniej znane postacie. Tylko jak "dziwnego Venoma" przyjmą osoby mniej obeznane z zabałaganionym rozmaitymi herosami światem Marvela?

źródło: http://polygamia.pl/Polygamia/1,107165,9722240,Macie_dosc_Venoma_w_grach_o_Spide r_manie_.html

2. Lotnik421 Xbox One

3. Jechu

Jechu V.I.P V.I.P XBOX MANIAK Użytkownik Game Master PSforum.pl

Polubienia:
    91
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    z Syreniego Grodu
    Ja tam Venoma lubię, ale zamiast Anti-Venoma wolałbym zobaczyć Carnage :D

4. Onicniepytaj

Onicniepytaj Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1655
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Śląsk!
    To już bardziej preferuje Venoma. Tak poza tym to niech oni nie myślą czy będzie Venom czy nie.. Tylko niech zrobią jakąś konkretną grę ze Spider Man'em i z jakimś trybem Sandbox a nie tylko misje i wieje nudą bo jedno i to samo..

5. Mnih

Mnih XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    205
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Bydgoszcz
    Venom to moja ulubiona postac z całego Spidermana, mogliby go zostawic i wprowadzic kogos nowego dodatkowo.

6. SoTeR

SoTeR Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    15
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Bytom
    Dokładnie to samo chciałem napisać :) Venom i Carnage moim zdaniem to najlepsze postacie z Spider-Man

7. cptMichaaX

cptMichaaX XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    57
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    Ropczyce
    trailer fajny ale nie podoba mi sie to troche ze nie bedzie latania w miescie

8. TheDarkKnight

TheDarkKnight Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    160
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Wielkopolska
    Niech wreszcie Spider-Man doczeka się swojego "Arkham Asylum", bo się za przeproszeniem rzygać chce na te lamerskie produkcje ;/ Jedyny Spider-Man którego można było strawić to "Spider-Man" oraz "Spider-Man 3" no i powiedzmy "Spider-Man: The Movie".

9. z0nk31

z0nk31 Banned V.I.P Pomocnik Użytkownik Game Master PSforum.pl

Polubienia:
    958
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Łódź
    venom jako najbardziej zazarty i smialo moge powiedziec ze chyba najwiekszy wrog spidermana musi byc w grach o spidermanie.Jego brak to tak jak Kyne bez Lynch'a czy Pat bez Mata :D

10. neo937

neo937 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    22
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Już mi bokiem wychodzą takie produkcje... ostatni jaki był? Shattered Dimensions? Grając w ten tytuł umierałem z nudów, całość technicznie leżała, zresztą graficznie tak samo, żadnego klimatu pająka, a te style noir i future były tak cienkie że aż chciałem wyrzucić tę grę przez okno. Nowego człowieka-pająka nawet nie pobiorę, bo dłużej mi zejdzie ze ściąganiem tej gry niż granie w nią.

11. Hextor

Hextor V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    144
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Warszawa
    Venom to jeden z lepszych 'czarnych' charakterów :)

12. Marf

Marf Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Mogli go zostawić,a nie dawać jakiś nowych dziwolągów..

Wczytywanie...

Poleć forum