1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Macie jakis pomysł?

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez OptiVe, Grudzień 30, 2010.

1. OptiVe

OptiVe Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Złapałem Rroda i chcialem zrobic patent z podłożeniem gumek pod RAM i rozkręciłem Xboxa i założyłem te magiczne gumki i włączyłem xboxa i chodzi 5 min i wyskakują 2 diody. Co mogłem zrobic zle podczas skladania. Dodam ze radiatory po 2 min sa gorace a nigdy tak nie bylo...

Czasami jak Włączam konsole to pojawia sie komunikat o tym ze xbox powinien miec dobra wentylacje...

2. Lotnik421 Xbox One

3. cru5h

cru5h Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Sosnowiec
    Pierwsze co to powinieneś sprawdzić kod RODa żeby wiedzieć co siada, podejrzewam ze GPU i CPU się grzeje.....

Prawdopodobnie rdzenie nie stykają się całą powierzchnia do radiatorów stąd przegrzewanie. Rozkręć obudowę zdejmij radiatory, dokładnie wyczyść radiatory i procesory ze starej pasty. Kup jakąś dobrą pastę np Arctic Silver 5. Daj troszkę na procki (w ilości na tak 2-3 ziarka ryżu) i dokłądnie skręć równomiernie radiatory i powinno hulać.

Co jak co ale zalecam reballing zamiast tej metody, bo i tka prędzej czy później ci siadzie znowu.

Wczytywanie...

Poleć forum