1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Maciej Maleńczuk wystąpi jako Kapitan Bailey w Mass Effect 2

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez marek2fgc, Styczeń 7, 2010.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. marek2fgc

marek2fgc Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Lubin
    Maciej Maleńczuk, tak właśnie on jest trzecią gwiazdą polskiej wersji językowej gry Mass Effect 2 – oprócz ogłoszonych już wcześniej Soni Bohosiewicz (Obiekt Zero) i Łukasza Nowickiego (Shepard). Maciej odgrywa postać Kapitana Bailey, który jest funkcjonariuszem Służby Ochrony Cytadeli, odpowiedzialnym za bezpieczeństwo w jednym z kręgów tej stacji kosmicznej. Jego działania nie pozostaną również bez wpływu na postać Komandora Sheparda i zadania, przed jakimi postawiony zostanie gracz.

Jak Maciej Maleńczuk poradzi sobie z tym zadaniem możecie zobaczyć na poniższym filmiku:

Mass Effect 2 - polonizacja cz.2 - Gry - Onet.tv Platforma

Jednocześnie przypominamy, że wcześniej poznaliśmy już dwoje aktorów, których głosy usłyszymy w grze: są to Sonia Bohosiewicz i Łukasz Nowicki. Gra "Mass Effect 2" to połączenie dynamicznej gry fabularnej z rasowym shooterem z perspektywy trzeciej osoby. Główny bohater gry, komandor Shepard, wraz z grupą sprzymierzeńców, bierze udział w samobójczej misji, która ma zaważyć o losie ludzi we wszechświecie. Gra studia Bioware, twórców takich gier jak "Dragon Age: Początek" czy "Baldur’s Gate", zostanie wydana w pełnej polskiej wersji językowej na komputery osobiste i konsole Xbox 360 już 29 stycznia.

Źródło: http://gry.onet.pl/2107197,,Sensacyjna_wiadomość_o_Mass_Effect_2,wiadomosc.html

2. Lotnik421 Xbox One

3. Pstrag

Pstrag Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Będzin/Katowice
    To już wiem że kupię wersję angielską .

4. Jechu

Jechu V.I.P V.I.P XBOX MANIAK Użytkownik Game Master PSforum.pl

Polubienia:
    91
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    z Syreniego Grodu
    Ja dzisiaj widziałem reklamę ME2 w kinie i mnie ROZ***AŁO!!! Grę kupuje w dniu premiery, obowiązkowo:D
    Może w grze wybór będzie między dubbingiem a polskimi napisami jak było z jedynką na pc.

5. qb3s

qb3s Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Bydgoszcz
    Muzyki jego nie słucham, ale głos ma fajny może się nadawać. :)

6. nick99

nick99 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Dla mnie może być. Głos ma całkiem całkiem, chociaż rzeczywiście piosenek jego nie lubię.

7. slimak_110

slimak_110 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    14
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Nowe Miasteczko
    O nie wiedzialem ze na x'a tez bedzie pelna polonizacja. Pierwsza czesc miala tylko napisy.

8. maras92

maras92 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Poznań
    Mi tam sie podoba wersja polska... Ale wedlug mnie to i tak lektor jest najlepszym spolonizowaniem gry np taki Maciej Gudowski kazdemu by sie chcialo grac ;P

9. Abram_2006

Abram_2006 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    POLSKA
    fajna już nie mogę się doczekać :)

10. maroko freestyle

maroko freestyle Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    36
    Miasto:
    Złote Przedmieście
    nie lubię go, ale głos ma dobry, myślę że sprosta wyzwaniu

11. kobzuch

kobzuch Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Uśmiałem się trochę czytając tego newsa :) Bo niby jak koleś, którego nigdy nie obchodziła popularność, pcha się najpierw do telewizji, potem podkłada głos w grach. Nikomu oczywiście nie muszę mówić, że żaden z niego aktor, więc może być z tego niezła lipa. Chociaż patrząc na naszych - pożal się boże - wielkich artystów srebrnego ekranu, coś być z tego może. Może zaśpiewa chociaż "nigdy więcej nie patrz na mnie takim wzrokiem" i wniesie coś do gry, bo inaczej rezygnuję z dubbingu:) Ciekawe tylko kiedy wpadną na pomysł by pod Lorda Vadera podkładał głos Krawczyk:)

12. pablinho

pablinho Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    9
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    No to dopiero *******i

Jak znam życie to Maleńczuk znów sie objarał sprzętu i wszystko będzie miało konsystencję żadkiej kac-kupy. Ten facet nawet jak śpiewa ma wyraz twarzy jakby miał marchewkę w ***** (dobrze że go nie zrenderowali jeszcze).
    Nie lubię Maleńczuka i nie dam zarobić firmie która go zatrudnia.
    NIE KUPUJĘ na 100%

Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum