1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Mad Catz Fightpad - prosba o opinie

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez holas, Kwiecień 27, 2011.

1. holas

holas Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam,
    poszukuje dobrego pada do bijatyk (mortal kombat, ssf iv), ale nie chce sie bawic w arcade sticki dlatego chcialem sie spytac czy mial ktos stycznosc z Fightpadem od Mad Catz ( Official Street Fighter™ IV FightPad™ for Xbox 360 - Ken )
    Ciekawi mnie jak sprawuje sie d-pad gdyz w oryginalnym x-boxowym padzie jest masakra, chce zrobic w prawo, a robie w prawo do gory etc. (poczytalem troche w netcie i niby jest ok ale jednak moze dostane info od kogos z pierwszej reki)

Dzieki za opinie :)

Sorry ze tu ale brak mi postow

2. Lotnik421 Xbox One

3. sreberko

sreberko Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Nowy Sącz
    Nie miałem okazji grać na takim padzie, ale gram przy użyciu Arcade Stick'a i mogę powiedzieć, że różnica jest kolosalna. Na pewno na specjalnym padzie będzie grać się lepiej niż na oryginalnym, ale jednak nigdy nie będzie on tak dokładny jak Arcade Stick. Półokręgi, skosy, dokładność i łatwość zrobienie tego wszystkiego przy pomocy gałki jest nieoceniona, a do tego duże klawisze, dzięki którym można klepać długie kombosy bez męczenia ręki czynią dla mnie Arcade Stick najsensowniejszym wyborem jeśli chodzi i bijatyki.

4. holas

holas Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    niestety arcade stick malo imprezowy jest i dlatego myslalem o 2ch takich dedykowanych padach

no nic, czekam na dalsze opinie

Wczytywanie...

Poleć forum