1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Mad Catz problem

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez kawi3r, Sierpień 21, 2011.

1. kawi3r

kawi3r Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam serdecznie,

Jako że jestem świeżakiem nie mogę napisać w dziale sprzętu...
    Otóż dostałem takie coś : MAD CATZ XBOX360 MC2 .. wiem,wiem większość powie że to made in china etc... ale za darmo to darowanemu koniowi nie patrzy się w zęby.. Otóż podłanczając ją do PC można grać (test na przykładzie LFS) ale podczas podłączenia jej do XBOXa zostaje wykryta i... Zapalają się diody po podłączeniu i na tym zabawa się kończy.Można jakoś ten problem rozwiązać ?

2. Lotnik421 Xbox One

3. kawi3r

kawi3r Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Przepraszam za zaśmiecanie,ale problem rozwiązałem w taki sposób (może komuś się to przyda) :

OPIS
    Konsola wersja SLIM 250GB.
    Podłaczyłem kontroler na wyłaczonej konsoli a następnie właczyłem przyciskiem na obudowie (nie używałem pada..ba nawet wyciągnołem baterie z niego-jeżeli pad się włączy to kierownica nie zadziała,nie wiem dlaczego tak jest)

PS.Do Administracji..proszę o usunięcie tego wątku aby nie zaśmiecać

4. Dragon_2009

Dragon_2009 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Łódź
    chłopie MAD CATZ to jedna z najlepszych firm robiąca sprzęt pod X360. a z tej kiery będziesz mógł korzystać w grach wyścigowych. w menu gry w opcjach sterowanie wybierasz ustawienie kontrolera na kiere i heja na przód.

5. przemo555

przemo555 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Jak używałem kierownicy Logitecha to bez problemu można bylo sterować wszystkim za jej pomocą, nic nie trzeba było ustawiać

Wczytywanie...

Poleć forum