1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

MAD CATZ TRITTON 720 + 7.1 rozbieżność cenowa

Temat na forum 'Co kupić?' rozpoczęty przez LoKo6264, Lipiec 5, 2015.

1. LoKo6264

LoKo6264 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    31
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Sunset City
    Cześć ostatnio popsuły mi się słuchawki - tritton trigger - służyły mi dzielnie przez rok gdy coś się popsuło chyba przez to że kilka jak nie kilkanaście razy przez przypadek gdy obracałem fotelem kabel zahaczył o coś i się z dużą siłą wyrywał po 2 naprawach (był lutowany) po tygodniu znowu się rozwalał także postanowiłem kupić nowe słuchawki a że trittony są dla mnie bardzo ładne, wygodne i mają świetny dźwięk postanowiłem kupić właśnie je. Znalazłem droższy model - Tritton 720+ 7.1 - w sklepie kosztują one po 450 - 550 zł około a na allegro są aukcje po 200 zł - http://allegro.pl/mad-catz-tritton-720-7-1-white-ps-xbox-pc-gw-24h-i5404468710.html - są oznaczone jako nowe opisane jako ze znikomymi śladami użytkowania i jest gwarancja 6 miesięcy. Również komentarze ma bardzo dobre ponad 1,500 pozytywnych i 1 negatyw z przed roku. Komentarze za te słuchawki z tych aukcji również się tam znalazły (jako pozytywne oczywiście). Lecz no różnica w cene o ponad 200 zł. I mam do was pytanie czy faktycznie nie powinno być z nimi jakiś problemów czy sprzedawca może coś ukrywa może ktoś z was kojarzy go i może na jego temat słówko pisnąć? Są one o 50 zł od tritton trigger a są zdecydowanie lepsze a już dawno słyszałem o nich że można dostać je o wiele taniej na allegro niż w sklepach i teraz jeśli z nimi nie ma żadnych problemów tak jest w takim razie.

PS: Musiałem dokupić adapter osobno do moich aktualnie popsutych słuchawek bo były one do 360 a nie chciałem wydawać na nowe słuchawki skoro one były sprawne także nie szuka niczego specjalnie pod Xbox One.

2. Lotnik421 Xbox One

Ja z swojej strony polecam
  3. bld

bld XBOX MANIAK Xbox One XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    631
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Cena chyba dlatego że noszą ślady użytkowania albo są powystawowe albo "regenerowane ?

4. LoKo6264

Polubienia:
    31
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Sunset City
    A tu masz rację zapytam się ich czy są regenerowane a nawet jeśli to mogą się słuchawki sprawować gorzej niż takie nowiutkie ze sklepu?

Ostatnia edycja: Lipiec 5, 2015
  5. bld

Polubienia:
    631
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Wiesz co kolego to jest loteria , posiadam też trittony wrahed 7.1 mam z nimi problem bo czasami jest brak komunikacji z moim X 360 , piszę czasami bo jak dobrze zawieje to działają , jeśli chodzi o tą aukcję dowiedz się więcej co i jak , bo Pan/Pani który/a to sprzedaje może mieć dobry dostęp do takich rzeczy i je regenerować lub sprzedawać jako powystawowe "dotykane" ;-)

6. LoKo6264

Polubienia:
    31
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Sunset City
    Pani od nich powiedziała że cena jest taka ponieważ słuchawki były ekspozycją sklepową i napisała że są w 100% sprawne. Także chyba nie ma się nad czym zastanawiać nad nimi tylko brać zanim uciekną :D A gdyby nawet coś miało nie działać przez same słuchawki a nie przez moją głupotę to też jest te 6 miesięcy gwarancji.

7. bld

Polubienia:
    631
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Więc weź je , widzę że daję 6 mc gwarancji , zawsze możesz oddać :) 2 stówy różnicy to jest jakaś kaska :)

8. LoKo6264

Polubienia:
    31
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Sunset City
    A w ogóle można je podpiąć do adaptera od pada od Xbox One? Bo kabel od słuchawek to idzie jakby jakiś włącznik do prądu dziwny a potrzeba w końcu wejścia jacka 3,5 mm.

9. bld

Polubienia:
    631
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    No jak będziesz miał adapter to można , chyba że masz nowego pada z wejściem jack 3.5 mm ;-)

10. LoKo6264

Polubienia:
    31
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Sunset City
    No mam ten adapter ale co ja wepne do tego wejścia 3,5mm? Bo ze słuchawek idzie jakby włącznik do prądu na 2 jacki a w końcu potrzeba jeden.

Zobacz jaki kabel idzie od słuchawek.

Ostatnia edycja: Lipiec 5, 2015
  11. bld

Polubienia:
    631
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Hmmm do XBOXA one chyba żaden z tych chyba że się mylę , potrzeujesz adapter do pada X ONE , dokładnie nie wiem jak się podłancza ten HS do XONE

12. LoKo6264

Polubienia:
    31
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Sunset City
    Po raz 3 - mam ten adapter. Żeby podłączyć słuchawki do tego adaptera trzeba mieć wyjście 3,5 mm jacka ze słuchawek a z tego co widzę te słuchawki nie mają owego tylko takie które się podpina do pilota na 2 jakci przypominające wejście od prądu. No i też wszędzie pisze że gdzie można podpiąć: "Xbox 360, PS3, PS4, PC" także chyba lipa z tych słuchawek :/

13. bld

Polubienia:
    631
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    No to musisz kupić do Łoniaka dedykowane albo wielo platformowe :)

14. LoKo6264

Polubienia:
    31
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Sunset City
    Nie trzeba dydykowanych do one'a wystarczy znaleźć takie które mają wyjście z jackiem 3,5mm :) Właśnie szukam na stronie mad catz.

Wczytywanie...

Poleć forum