1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

MAD CATZ TRITTON 720 + 7.1 rozbieżność cenowa

Temat na forum 'Co kupić?' rozpoczęty przez LoKo6264, Lipiec 5, 2015.

1. LoKo6264

LoKo6264 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    32
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Sunset City
    Cześć ostatnio popsuły mi się słuchawki - tritton trigger - służyły mi dzielnie przez rok gdy coś się popsuło chyba przez to że kilka jak nie kilkanaście razy przez przypadek gdy obracałem fotelem kabel zahaczył o coś i się z dużą siłą wyrywał po 2 naprawach (był lutowany) po tygodniu znowu się rozwalał także postanowiłem kupić nowe słuchawki a że trittony są dla mnie bardzo ładne, wygodne i mają świetny dźwięk postanowiłem kupić właśnie je. Znalazłem droższy model - Tritton 720+ 7.1 - w sklepie kosztują one po 450 - 550 zł około a na allegro są aukcje po 200 zł - http://allegro.pl/mad-catz-tritton-720-7-1-white-ps-xbox-pc-gw-24h-i5404468710.html - są oznaczone jako nowe opisane jako ze znikomymi śladami użytkowania i jest gwarancja 6 miesięcy. Również komentarze ma bardzo dobre ponad 1,500 pozytywnych i 1 negatyw z przed roku. Komentarze za te słuchawki z tych aukcji również się tam znalazły (jako pozytywne oczywiście). Lecz no różnica w cene o ponad 200 zł. I mam do was pytanie czy faktycznie nie powinno być z nimi jakiś problemów czy sprzedawca może coś ukrywa może ktoś z was kojarzy go i może na jego temat słówko pisnąć? Są one o 50 zł od tritton trigger a są zdecydowanie lepsze a już dawno słyszałem o nich że można dostać je o wiele taniej na allegro niż w sklepach i teraz jeśli z nimi nie ma żadnych problemów tak jest w takim razie.

PS: Musiałem dokupić adapter osobno do moich aktualnie popsutych słuchawek bo były one do 360 a nie chciałem wydawać na nowe słuchawki skoro one były sprawne także nie szuka niczego specjalnie pod Xbox One.

2. Lotnik421 Xbox One

3. bld

bld XBOX MANIAK Xbox One XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    473
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Cena chyba dlatego że noszą ślady użytkowania albo są powystawowe albo "regenerowane ?

4. LoKo6264

Polubienia:
    32
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Sunset City
    A tu masz rację zapytam się ich czy są regenerowane a nawet jeśli to mogą się słuchawki sprawować gorzej niż takie nowiutkie ze sklepu?

Ostatnia edycja: Lipiec 5, 2015
  5. bld

Polubienia:
    473
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Wiesz co kolego to jest loteria , posiadam też trittony wrahed 7.1 mam z nimi problem bo czasami jest brak komunikacji z moim X 360 , piszę czasami bo jak dobrze zawieje to działają , jeśli chodzi o tą aukcję dowiedz się więcej co i jak , bo Pan/Pani który/a to sprzedaje może mieć dobry dostęp do takich rzeczy i je regenerować lub sprzedawać jako powystawowe "dotykane" ;-)

6. LoKo6264

Polubienia:
    32
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Sunset City
    Pani od nich powiedziała że cena jest taka ponieważ słuchawki były ekspozycją sklepową i napisała że są w 100% sprawne. Także chyba nie ma się nad czym zastanawiać nad nimi tylko brać zanim uciekną :D A gdyby nawet coś miało nie działać przez same słuchawki a nie przez moją głupotę to też jest te 6 miesięcy gwarancji.

7. bld

Polubienia:
    473
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Więc weź je , widzę że daję 6 mc gwarancji , zawsze możesz oddać :) 2 stówy różnicy to jest jakaś kaska :)

8. LoKo6264

Polubienia:
    32
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Sunset City
    A w ogóle można je podpiąć do adaptera od pada od Xbox One? Bo kabel od słuchawek to idzie jakby jakiś włącznik do prądu dziwny a potrzeba w końcu wejścia jacka 3,5 mm.

9. bld

Polubienia:
    473
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    No jak będziesz miał adapter to można , chyba że masz nowego pada z wejściem jack 3.5 mm ;-)

10. LoKo6264

Polubienia:
    32
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Sunset City
    No mam ten adapter ale co ja wepne do tego wejścia 3,5mm? Bo ze słuchawek idzie jakby włącznik do prądu na 2 jacki a w końcu potrzeba jeden.

Zobacz jaki kabel idzie od słuchawek.

Ostatnia edycja: Lipiec 5, 2015
  11. bld

Polubienia:
    473
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Hmmm do XBOXA one chyba żaden z tych chyba że się mylę , potrzeujesz adapter do pada X ONE , dokładnie nie wiem jak się podłancza ten HS do XONE

12. LoKo6264

Polubienia:
    32
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Sunset City
    Po raz 3 - mam ten adapter. Żeby podłączyć słuchawki do tego adaptera trzeba mieć wyjście 3,5 mm jacka ze słuchawek a z tego co widzę te słuchawki nie mają owego tylko takie które się podpina do pilota na 2 jakci przypominające wejście od prądu. No i też wszędzie pisze że gdzie można podpiąć: "Xbox 360, PS3, PS4, PC" także chyba lipa z tych słuchawek :/

13. bld

Polubienia:
    473
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    No to musisz kupić do Łoniaka dedykowane albo wielo platformowe :)

14. LoKo6264

Polubienia:
    32
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Sunset City
    Nie trzeba dydykowanych do one'a wystarczy znaleźć takie które mają wyjście z jackiem 3,5mm :) Właśnie szukam na stronie mad catz.

Wczytywanie...

Poleć forum