1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Mad Catz

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez gOgonek, Styczeń 7, 2011.

1. gOgonek

gOgonek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Siema. Dzisiaj wyczailem niezla okazje w media expert. Kierownica mad catz mc2 za 129 z 199... I teraz pytanie:
    -Jak ta kierownica sie sprawuje?(szczegolnie w forza3)

Ps. Prosze o odpowiedzi tych ktorzy testowali ta kiere, badz ja posiadaja.

Z gory dziekie.

2. Lotnik421 Xbox One

3. Sir Dejv

Sir Dejv Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Dąbrowa Górnicza.
    Ja posiadam kierownica +_ pedala z tej firmy, Polecam bardzo czule sa osie skretow. I wogole sa tez zwykle przyciski na niej nie trzeba padem wlaczac wyscigow itp. Forzy nie testowalem niestety ale gralem nia w f1 i colin mc rae dirt'a

4. gOgonek

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Kurde teraz to juz sma nie wiem... Prosze o wiecej wypowiedzi i to jak najszybciej bo jak cos to bym dzisiaj kupil.

5. bastek16

bastek16 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Bochnia
    W domu mam Logitecha drive fx a na tej gralem w media expert i w porownaniu do Logitecha lub oryginalnej m$ to straszny syf ale za 129zl mozesz kupic

6. Touch!

Touch! V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    9
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Warszawa
    Dokladnie. Lepiej sobie odpusc i kup Logitecha Drive FX.
    Lepszy jest i to bedzie odczuwalne w czasie grania.
    Ta kiera MadCatz to nizutka polka.

7. gOgonek

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Powiem tylko tyle ze wypowiadaja sie tu osoby ktore nie graly na tej kierownicy jedynie Sir Dejv mowil prawde. W media expert wypozyczyli mi ta kiere do domu na testy i stwierdzam ze jest *********. A chwalicie to logitechy dlatego ze je posiadacie a wcale nie mieliscie do czynienia z mad catz2, bastek16 a jak grales w media expert na niej to dlatego byla ****owa bo jak od 2miechow dzieciaki sie nia bawily to i roz*****y, chyba wiesz jak traktuje sie rzeczy ktore w sklepie stoja na wystawie i mozna je testowac, kazdy szarpie kopie iwgl...

Ale i tak wielkie dzieki.

8. bastek16

bastek16 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Bochnia
    proponuje Ci teraz zagrac na oryginalnej m$ lub logitechu gwarantuje ze odczujesz wielka roznice ale za tyle to i tak sie oplacalo na allegro po 220/230 nowe

9. novy66

novy66 Xbox One Xbox One Użytkownik Liga XboxForum.pl

Polubienia:
    270
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Słupsk
    Ja miałem przyjemność grać na Mad Catz (u kolegi) oraz na swojej Logitech i jak dla mnie jest duża różnica (forza, grid, f1 2010) pomiędzy tymi kierownicami na korzyść Logitecha. Co do ceny to jest atrakcyjna, ale jak bym miał kupować kiere to bym wybrał Logitecha :)

10. gOgonek

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Dobra ale ty mi tu nie porownuj kierownicy m$ ktora jest po 500zl uzywana do kiery za 129zl nowa... I tak jestem pod wielkim wrazeniem jezeli chodzi o mad catz mc2. jak sie rozwiali to sie pomysli o orginalnje m$

Wczytywanie...

Poleć forum