1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Mad Max niemal identyczny na obu konsolach. Graficzne starcie PS4 i XOne

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez -=SETH=-, Wrzesień 6, 2015.

1. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3213
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر

Ekipa Eurogamera sporządziła graficzne porównanie obu konsolowych wersji gry Mad Max. Pojedynek jest bardzo wyrównany, ale da się wyłonić zwycięzcę.

Gra Avalanche Studios działa na obu sprzętach w rozdzielczości 1080p i trzyma stałe 30 klatek na sekundę, tylko sporadycznie schodząc poniżej tego wyniku.

Mad Max może się poszczycić gładkimi jak stół krawędziami. Jedynymi odstępstwami wydają się być dwa elementy modelu Maksa: potargane fragmenty koszuli i nieśmiertelnik, które lepiej prezentują się na Xboksie One.

W otwierającej grę cutscence zauważono większe rozmycie efektów świetlnych na PS4, jednak poziom wyrównuje się, kiedy rozpoczyna się gameplay.

Testerzy są pozytywnie zaskoczeni stabilnym frame rate'em, trzymającym poziom 30 fps nawet podczas największych zadym, tj. widowiskowych wybuchów i multum postaci na ekranie. Różnica pomiędzy konsolami jest delikatna. Liczba klatek na Xboksie ani nie drgnie, podczas gdy na PS4 zdarza się, że spadnie do 28 fps i zaraz wraca.

Obu wersjom zdarza się w losowych momentach zgubić klatkę czy dwie, jednak testerom nie udało się tego odtworzyć, są to więc nieprzewidziane dropy bez jednej przyczyny.

Wygląda na to, że Mad Max na Xboksie One radzi sobie trochę lepiej niż mające sporadycznie problemy PS4.

2. Lotnik421 Xbox One

3. warone

warone Banned Użytkownik

Polubienia:
    324
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Belgia
    Da się ? Da się .Teraz jak już wszystkie gry będą identyczne skończy się może gadanie o lepszej czy gorszej konsoli względem grafiki i liczenia pixeli .

4. Trick76

Trick76 Xbox One Xbox One Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    301
    Punkty za osiągnięcia:
    53
    Miasto:
    Opole
    Nawet jak coś się skończy, to coś innego się zacznie. A bo to konsola wygląda jak magnetowid, bo "grzybki" w padzie nierównoległe, bo to czy tamto. Tacy niestety jesteśmy. Chyba Xboxa wybrałeś z pełną świadomością. Ja lubię X1 i mimo, że mam też PS4, X1 ze swoją kulturą jest lata świetlne do przodu. A że gry zaczynają wyglądać podobnie..to na plus xboxowcom. Mam nadzieję, że Microsoft nadal będzie się starał o klientów przyszłych jak i aktualnych i będą nas rozpieszczali fajnymi grami w GwG, fajnymi promocjami i coś czasem dorzuca do EA Access.

5. barman_2000

barman_2000 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    393
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Włoszczowa
    ja czekam aż ktoś napisze że ten test był sponsorowany przez MS...

ja juz to dawno mówiłem że potrzeba czasu i starcie sie wyrówna

6. warone

warone Banned Użytkownik

Polubienia:
    324
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Belgia

No ja wybierałem XO z powodu gier co do czego sobie i tak sprawiłem dodatkowo ps4 ale no leży i się kurzy nie ogarniam dwóch konsol za dużo grania a mało czasu .

7. krzys1190

krzys1190 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1234
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    No bez przesady Mad Max nie jest produkcją wyciskającą ostatnich soków z konsoli i trudno by musieli tu coś ciąć pod X1.

8. barman_2000

barman_2000 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    393
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Włoszczowa
    no to w takim razie dlaczego na XO jest lepszy framerate niż na tym mocarnym PS4? a po drugie jakie gry są wymagające wg ciebie? bo tu jest dużo wybuchów, przeciwników itd

9. Maik

Maik Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    18
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Szczecin
    30 fps bleeeee ktoś tak gra ;D? Only 60+ fps PC i'm a TROLL ;D

10. nemesis48s

nemesis48s Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    52
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    radom
    Fajnie że Xbox przestaje odstawać i gry zaczynają działać w 1080p, wydaje mi się że to dzięki temu iż twórcy zaczynają ogarniać sprzęt

11. baddream

baddream Xbox One Xbox One Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    22
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Warszawa
    Bardzo być może. Możliwe, że esram już przestał być czarną magią i jest aktywnym podzespołem w pracy konsoli, co cieszy mnie jako posiadacza tego sprzętu.
    Gównoburza mimo wszystko szybko się pewnie nie zakończy, bo jest duzo innych pól na ktorych mozna toczyć przepychanki aczkolwiek może wydajność obu konsol zniknie z listy tych "kłótni".

Wczytywanie...

Poleć forum