1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Mad Max podtrzyma atmosferę tajemniczości

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez -=SETH=-, Grudzień 5, 2013.

1. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3226
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر
    Gracze będą wiedzieli trochę mniej od projektantów gry Mad Max o jej świecie. Twórcom zależy, by znana z filmów atmosfera tajemniczości była obecna także w ich dziele.

- Oczywiście, że chcieliśmy podtrzymać poczucie tajemniczości wokół tego, co stało się w świecie, jaka jest historia miejsca, które odwiedzamy - przyznaje Emil Kraftling, starszy projektant Mad Maksa. - Niektóre z tych rzeczy wyjaśniliśmy sobie podczas produkcji - czy to na własną rękę, czy też po konsultacjach z George'em Millerem - i choć o nich wiemy, przemilczamy je, co ma wpływ na konstrukcję pewnych stref i tego co się w nich znajduje.

- Gracze w naszej produkcji znajdą wiele rzeczy do samodzielnego odkrycia. Nie dostaną odpowiedzi, ale będą mogli przyjrzeć się pewnym miejscom i zastanowić się, dlaczego są one właśnie takie, a nie inne. Jest tu mnóstwo interesujących rzeczy, zarówno z naszej perspektywy, jak i z punktu widzenia gracza. To, co my wiemy i to, co wiedzą gracze, niekoniecznie będzie zbiorem wspólnym. W niektórych przypadkach ja coś wiem o danej części świata, ale nigdzie nie jest opisane, dlaczego właśnie tak ukształtował się obecny porządek rzeczy - dodaje Kraftling.

Mad Max zmierza na pecety oraz konsole nowej i poprzedniej generacji.​

2. Lotnik421 Xbox One

3. Onicniepytaj

Onicniepytaj Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1699
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Śląsk!
    Pokładam wielkie nadzieje na Maxu :) Mam nadzieje, że gierka będzie tak samo dobra jak filmy :)

4. Mohaa90

Mohaa90 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    27
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Szczecin
    Filmów przyznam że nie oglądałem, ale liczę że gra będzie kozacka, produkcji post-apo nigdy za mało. ;-)

Wysyłane z mojego R800i za pomocą Tapatalk 2

5. djploki

djploki Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    250
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Jelenia Góra
    To powinieneś obejrzeć filmy, bo są rewelacyjne. To dzięki nim Mel Gibson zyskał sławę. Żeby gra w połowie była tak ciekawa jak filmowe obrazy to już będzie dobrze.

6. Diabolique

Diabolique Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    48
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    czekamy, czekamy. filmy rowniez polecam. klasyka.

Wczytywanie...

Poleć forum