mafia 2 demo problem

Damianos_17

Użytkownik
Użytkownik
Nagraj jeszcze raz, zmień nazwę pliku na
Kod:
44FB011FEB22259DA2D9DF3AB8E4C5EAE8046BF954
i umieść go w
Kod:
Content\0000000000000000\54548864\00080000
Spróbuj nagrać w systemie plików ISO9660 + UDF 2.01. Jak nie zadziała to robisz coś źle...
Jeżeli komuś na pendrive'e nie uruchamia się demo, albo wciśnie " uruchom " i pojawia się czarny ekran, to niech spróbuje stworzyć takie foldery i nagrać na płycie. Mnie nie działało na pamięci, a z płyty idzie elegancko i sobie gram.

Tak ma wyglądać ścieżka dostępu: Content\0000000000000000\54548864\00080000\ ( tutaj jest plik z grą ze zmienioną nazwą na 44FB011FEB22259DA2D9DF3AB8E4C5EAE8046BF954)

EDIT: Powtarzam jeszcze raz, bo to chyba też jest ważne. Plik z grą nie może się nazywać Mafia2.DEMO_EPIDEMZ.NET tylko 44FB011FEB22259DA2D9DF3AB8E4C5EAE8046BF954. Jeżeli dalej nie działa, to pisać.
 

Blackburn

Użytkownik
Użytkownik
[Xbox 360] How to inject into USB Flash Drive - Blackburn zrób tak jak tu jest napisane a uwierz mi że śmignie. Ten plik nie ma się nazywać Mafia.....NET tylko 44FB011FEB22259DA2D9DF3AB8E4C5EAE8046BF954 i musisz wrzucić razem z folderami
Dlatego przczytaj mój post pierwszy
ze ostatnim razem tak zrobiem zmieniłem nazwę na te cyferki konsola ponownie zobaczyła DEMO jednakże po włączeniu dalej czarny ekran i pomaga tylko reset
Nawet GUIDE nei reaguje. Robie dobrze bo to nie pierwsze demo ktore wrzucam na pendrive, dotychczas reszta działała.
 

Hextor

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
A wrzucasz to przez USB Xtaf Xplorer? Skąd ściągnąłeś to demko?
 

Blackburn

Użytkownik
Użytkownik
Tak wrzucam przez USBXTAFGUI demo z tego forum z linków rapidshare.
Wszystko robię okej bo widzi demo, po drugie nie robie tego pierwszy raz
Pendrive ok bo inne dema działaja ,arcadówki i themy też.
Trochę ogarniam co i jak mimo to demówa nie startuje nadal.
 

Damianos_17

Użytkownik
Użytkownik
Spróbuj nagrać na płycie. Mnie z pamięci też nie chciało się uruchomić.
 

Oleslaw

Świeżak
Świeżak
Witam, proszę o pomoc. Nie potrafię poradzić sobie z tym nagraniem dema na pendrive.
Demo mam ściągnięte, pendrive podłączyłem do boxa i skonfigurowałem go tam, wszystko poszło gładko. Wracam z penem na komputer, próbuję uruchomić ten program usbxtaf i wyskakuje mi taki błąd:


Miał ktoś ten sam problem i wie jak temu zaradzić? byłbym wdzięczny:)
Dodam tylko że po skonfigurowaniu pena przez xboxa windows pokazuje jakby pen był w całości zapchany, nie mogę skopiować tam żadnych plików "ręcznie". Dashboard jest najnowszy.

Pozdrawiam
 

Damianos_17

Użytkownik
Użytkownik
Witam, proszę o pomoc. Nie potrafię poradzić sobie z tym nagraniem dema na pendrive.
Demo mam ściągnięte, pendrive podłączyłem do boxa i skonfigurowałem go tam, wszystko poszło gładko. Wracam z penem na komputer, próbuję uruchomić ten program usbxtaf i wyskakuje mi taki błąd:


Miał ktoś ten sam problem i wie jak temu zaradzić? byłbym wdzięczny:)
Dodam tylko że po skonfigurowaniu pena przez xboxa windows pokazuje jakby pen był w całości zapchany, nie mogę skopiować tam żadnych plików "ręcznie". Dashboard jest najnowszy.

Pozdrawiam
Wgraj NET Framework 3.5
 

Folga360

Użytkownik
Użytkownik
Ja pobrałem przez STEAM i wszystko działa :)
 

Do góry Bottom