1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Mafia 2 - ilość miejsca na karcie pamięci

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez all999, Wrzesień 6, 2010.

1. all999

all999 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Cześć, orientuje się ktoś z was ile miejsca jest wymagane na karcie pamięci żeby można było zapisywać save'y? Pożyczyłem konsolę od znajomego tylko po to żeby pograć w Mafię i mam na karcie wolne 36 MB, ale po odpaleniu gry wyskakuje komunikat że mam za mało miejsca na karcie żeby móc zapisywać grę. Dzięki

2. Lotnik421 Xbox One

3. dziend0bry

dziend0bry Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    12
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Legnica
    Generalnie nie wiem, ale zainstaluj sobie aktualizacje 9199 i będziesz mógł podłaczyc pendrive i z niego skorzystać max 16gb, takze na pewno Ci sie zmiesci!

4. sajdorr

sajdorr Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    78
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    P-ce
    Sprawdziłem, gra Mafia 2 potrzebuje aż 51MB na karcie pamięci, aby móc zapisać stan gry.

5. all999

all999 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Dawno nie miałem konsoli i nie jestem na bieżąco. Ta aktualizacja jest bezpieczna dla przerobionej konsoli?

6. dziend0bry

dziend0bry Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    12
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Legnica
    New Xbox Experience Dashboard 2.0.9199 PL z Avatarami [xbox360]

tak, instalujesz z pendrive po prostu i masz konsolę na bieżaco.. potem wkladasz pendrive, wchodzisz w ustawienia -> pamięc -> patrzysz na Nieskonfigurowane urządzenie pamieci masowej (pendrive) wybierasz ile ma zostać zabrane i on ci tworzy z tego kartę pamieci. I możesz wtedy robić co chcesz.

New Xbox Experience Xbox360 Dashboard 2.0.9199 PL z Avatarami
    Sam wgrywałem offline tego Dashboarda i działa bez zarzutów.
    Rozmiar:91.4 MB

Witam

Oto najnowszy Dashboard 2.0.9199.0 odblokowujący możliwość instalacji gier na dysk na zbanowanych konsolach! Daje również możliwość podłączenia maksymalnie 2 urządzeń flash o pojemności do 16GB (łącznie 32GB) pod USB (Pendrive, dysk).

Oczywiście nie można grać Online po BANie ale można instalować gry na dysk oraz Pendrive.
    Instalacja:
    1. Wypakować i skopiować folder $SystemUpdate na Pendrive sformatowany na FAT32
    2. Włożyć do konsoli i ją włączyć powinno się zaktualizować.
    3. Ciesz się instalacją gier.

7. all999

all999 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Wszystko działa jak należy, piękne dzięki!

Wczytywanie...

Poleć forum