1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Mafia 2 - ilość miejsca na karcie pamięci

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez all999, Wrzesień 6, 2010.

1. all999

all999 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Cześć, orientuje się ktoś z was ile miejsca jest wymagane na karcie pamięci żeby można było zapisywać save'y? Pożyczyłem konsolę od znajomego tylko po to żeby pograć w Mafię i mam na karcie wolne 36 MB, ale po odpaleniu gry wyskakuje komunikat że mam za mało miejsca na karcie żeby móc zapisywać grę. Dzięki

2. Lotnik421 Xbox One

Ja z swojej strony polecam
  3. dziend0bry

dziend0bry Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    12
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Legnica
    Generalnie nie wiem, ale zainstaluj sobie aktualizacje 9199 i będziesz mógł podłaczyc pendrive i z niego skorzystać max 16gb, takze na pewno Ci sie zmiesci!

4. sajdorr

sajdorr Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    78
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    P-ce
    Sprawdziłem, gra Mafia 2 potrzebuje aż 51MB na karcie pamięci, aby móc zapisać stan gry.

5. all999

all999 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Dawno nie miałem konsoli i nie jestem na bieżąco. Ta aktualizacja jest bezpieczna dla przerobionej konsoli?

6. dziend0bry

dziend0bry Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    12
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Legnica
    New Xbox Experience Dashboard 2.0.9199 PL z Avatarami [xbox360]

tak, instalujesz z pendrive po prostu i masz konsolę na bieżaco.. potem wkladasz pendrive, wchodzisz w ustawienia -> pamięc -> patrzysz na Nieskonfigurowane urządzenie pamieci masowej (pendrive) wybierasz ile ma zostać zabrane i on ci tworzy z tego kartę pamieci. I możesz wtedy robić co chcesz.

New Xbox Experience Xbox360 Dashboard 2.0.9199 PL z Avatarami
    Sam wgrywałem offline tego Dashboarda i działa bez zarzutów.
    Rozmiar:91.4 MB

Witam

Oto najnowszy Dashboard 2.0.9199.0 odblokowujący możliwość instalacji gier na dysk na zbanowanych konsolach! Daje również możliwość podłączenia maksymalnie 2 urządzeń flash o pojemności do 16GB (łącznie 32GB) pod USB (Pendrive, dysk).

Oczywiście nie można grać Online po BANie ale można instalować gry na dysk oraz Pendrive.
    Instalacja:
    1. Wypakować i skopiować folder $SystemUpdate na Pendrive sformatowany na FAT32
    2. Włożyć do konsoli i ją włączyć powinno się zaktualizować.
    3. Ciesz się instalacją gier.

7. all999

all999 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Wszystko działa jak należy, piękne dzięki!

Wczytywanie...

Poleć forum