Mafia 2 - Porównanie graficzne

sid2007

Użytkownik
Użytkownik
 
brawo dobry temat i dobre porównanie
 

sid2007

Użytkownik
Użytkownik
Porównując Mafię 2 z jedynką widać , jak mocna graficznie była jedynka , mimo wielu lat na karku , nadal prezentuje się przyzwoicie ( a może to dwójka nie zachwyca?).
 

BCG-pl

Użytkownik
Użytkownik
2. ma bdb grafike, na ps3 i xboxie to samo, oczywiscie na pc najlepiej.
 

Blackburn

Użytkownik
Użytkownik
Moim skromnym zdaniem to nie ma róznic.
 

Jablo33

Użytkownik
Użytkownik
Na X360 widać lekką różnicę w porównaniu do PS3. Oczywiście na lepsze. Ładniejsze kolory i kontury. Na PC słabiej niż na konsolach? Takie jest moje wrażenie.
 

InTouch

Użytkownik
Użytkownik
Hahaha... Chwalone przez wszystkich PS 3 wyszło najgorzej brak mi słów..., a swoją drogą słyszałem że Mafia II była robiona pod każdą platformę osobno...Według mnie szkoda było czasu ponieważ wyniki są podobne. Zauważyliście może jak reklamuje się PS 3 ? Wszędzie, ale gry ma nadal cienkie :p
 

luki839

Świeżak
Świeżak
Nigdy się nie wypowiadam na temat ps3 i x360 ale tym razem widać przewagę mafii 2 na xboksie lepiej wykonane kontury lepsza jakość kolorów a co do Pc to nie widzę
wielkiej różnicy między pc i x360
 

XMietek

Użytkownik
Użytkownik
Mała przewaga na xboxsie (biorąc pod uwage ps3 vs x360
 

voltan91

XBOX MANIAK
XBOX MANIAK
Użytkownik
To że nie ma trawy dużej na PS3 aż razi w oczy.
Ale ja tam na to uwagi nie zwracam, ważne żeby się komfortowo grało.
 

gregoryfx

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Trochę dziwne że nie ma trawy, może to tylko tak jest w Demku :)
 

xERko

Użytkownik
Użytkownik
nie, twórcy sami mówili, że demko odzwierciedla finalną wersje gry ;p
 

TheDarkKnight

Użytkownik
Użytkownik
Wow, tym razem widać jednak różnicę. PS3 ostatnio idzie w dół... ;]
 

SebeekS

Użytkownik
Użytkownik
Hmm, po zagraniu na xboxie i na pc, jestem zaszokowany :p na xboxie to jedna wielka pikselkoza, tło to jakby stado latających os, na pc na szczęście gra działa świetnie, grafika zaje no i co najważniejsze fpsy trzyma w porządku :)
 

elosiema

Banned
Hmm, po zagraniu na xboxie i na pc, jestem zaszokowany :p na xboxie to jedna wielka pikselkoza, tło to jakby stado latających os, na pc na szczęście gra działa świetnie, grafika zaje no i co najważniejsze fpsy trzyma w porządku :)
Zależy jeszcze na czym grasz bo jak na full hd to wiadomo że pikseloza na zwykłym pal tak tego nie widać.
 

Do góry Bottom