1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Mafia 2 Problem

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez gangsta, Listopad 19, 2010.

1. gangsta

gangsta Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Mam problem, gdyż w 14 rozdziale zabijam Steva ale nie mogę zabić Derecka, gdyż ze 20 razy wchodziłem do tego hangaru i wybijając 4 lub 5 jego ludzi dalej rzuca butelkami i mnie zabija ;|
    wjechałem tam nawet samochodem i nie dało rady
    macie jakieś rady albo coś ?

2. Lotnik421 Xbox One

3. AlCapone1

AlCapone1 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    prosta misja
    sa 2 sposoby zabja tego typ z molotowami i jego bodygardow

1 wjazd na szybkiego hedshoty tym placka bossa
    wchodzisz po lewej do pomieszczenia za biurko
    wpadaj tam do ciebie ty w nich laduje wybijasz wszystkich i tak z 2 razy
    wyczuwasz moment i wyskakuj tam na kladke showasz sie za deske piowa i walisz w niego caly magazynek potem podchodzi maxymalnie blisko i zonowu cala seria i po nim

2 sposób w 10 sekun wrzucasz mu tam granaty badz molotowy z ukosa 3 i po nim podchodac pierw maxmalnie niego blisko l dolnej krawędzi

4. krisr77

krisr77 Pomocnik Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Warszawa
    ja ma jeszcze prostszy .
    podjezdzasz samochodem pod ta zamakająca sie brame -blokujesz brame ta zeby sie nie zamkneła i ladujesz do nich za sciany budynku.
    molotowy do ciebie nie doleca - kolesi latwo wbijesz pozniej headshoty dla bossa i po zabawie

5. pieczq

pieczq Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    zrób dokładnie tak jak kolega wyżej napisał derek jest na górze tego hangaru ;)

też nie wiedziałem jak to przejść i tak właśnie zrobiłem

6. gangsta

gangsta Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    dziękówka przeszedłem tą misje, zastawiłem bokiem drzwi hangaru i wybiłem przeciwników, potem head w grubasa i koniec misji ; )

7. Rzepa

Rzepa Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Siedlisko Bezprawia
    Ja mam problem, ponieważ przeszedłem cały wątek i nie mam po nim swobodnej gry, nie ma takiej ??
    i chciałem wczytać któryś rozdział żeby sprzedać Derkowi 5 samochodów (bez dachów) i wczytałem 13 rozdział i pojechałem z Joe bo misja wczytana była i kontener był zamknięty więc w którym rozdziale jest możliwość sprzedaży Derkowi samochodów i czy nie ma swobodnej gry ?!

8. RaksonPDZ

RaksonPDZ Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Przedbórz, Bełchatów
    Ja mam problem z misja Chapter 9: Balls & Beans. Wstaje rano>odbieram tel>jade do tego goscia> koncze z nim rozmowe (pokazane na filmie)>i jade pod bar freddy's.Przed barem powinien pokaazac sie filmik.U mnie jednak sie nie pokazuje. Dlaczego? co trzeba zrobic ?

9. Ciesiel91

Ciesiel91 V.I.P V.I.P

Polubienia:
    34
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    Warszawa
    Możesz również wjechać samochodem, do końca hangaru. Wysiadasz, chowasz się za jakąś kolumnę, czekasz aż przeciwnicy podbiegną, eliminujesz ich, wychylasz się delikatnie patrzący do góry i eliminujesz 1-2 oprychów, następnie wbiegasz szybko na górę i zabijasz Dereka. Przeszedłem tym sposobem za pierwszym razem na hardzie, czy jak tam się nazywał ten najwyższy poziom :D

Wczytywanie...

Poleć forum