1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Mafia 2 - pytanie

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez wojtektonie, Marzec 13, 2012.

1. wojtektonie

wojtektonie Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Witam wszystkich,

i przechodzę do mojego pytania. Otóż wczoraj kupiłem Mafię 2 z Gier na żądanie, pobrałem i pograłem trochę. I coś mnie zdziwiło: do nabicia mam 1500gp (widzę osiągnięcia ze wszystkich dlc), a w menu zaraz po uruchomieniu gry odpala się poszukiwanie "dodatków do pobrania", które kończy się mniej więcej takim komunikatem "na rynku nie ma obecnie żadnej zawartości do pobrania".

I oto moje pytanie: czy możliwe jest, że w wersji gry z Gier na żądanie były już od razu dodatki? Jeśli tak, to czy można to jakoś sprawdzić, czy dopiero po ukończeniu gry będzie taka możliwość. Dodam, że nie kupowałem wcześniej ani tym bardziej teraz tych dodatków.

Dzieki za wszelkie informacje :)

2. Lotnik421 Xbox One

3. akir

akir Xbox One Xbox One V.I.P Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1068
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Bielsko-Biała
    W menu gry sa case i to sa dlc, jesli nie ma tego to nie ma dlc. Z pl wersja dkc nie działały

Wysłane z mojego LG-P500 za pomocą Tapatalk

4. wojtektonie

wojtektonie Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Dziękuję za odpowiedź.

Temat można już zamknąć.

Wczytywanie...

Poleć forum