1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Mafia 2 w kilku liczbach

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez Becuś, Lipiec 27, 2010.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. Becuś

Becuś Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18

Do europejskiej premiery Mafia 2 został miesiąc, nasze wrażenia z gry możecie poznać tutaj, a twórcy dostarczają prasie kolejnych informacji na temat swojej produkcji. Jeśli jesteście ciekawi, ile budek telefonicznych, drzew czy postaci znajduje się w grze, to zapraszam.

3 - godziny, tyle w grze znalazło się podkładu nagranego przez orkiestrę

14 - tyle średnio potrzeba dni, aby stworzyć jedną postać występującą w grze

100 - tyle budek telefonicznych znajduje się w Empire Bay

120 - licencje tylu utworów wykupiono, aby można ich było posłuchać w grze

200 - tyle postaci stworzono na potrzeby gry

3000 - to liczba zawartych w grze statycznych obiektów

7000 - tyle źródeł światła świeci w Empire Bay po zmroku

14000 - to liczba obiektów dynamicznych, z którymi gracz może coś zrobić (rozwalić płot, przewrócić kosz na śmieci etc.)

16000 - tyle roboczogodzin przeznaczono na stworzenie wszystkich postaci

25000 - to liczba drzew, krzaków i kępek trawy jakie zasadzono w Empire Bay

Takie cyferki to ja lubię.

[via USA Today]

Konrad Hildebrand

Źródło: Polygamia

Ja już nie mogę się doczekać. Tym bardziej jeśli pogoda ma być taka nie ciekawa jak teraz to przynajmniej będzie co robić ;)

2. Lotnik421 Xbox One

3. Szpaner94

Szpaner94 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Fajnie że będzie można rozwalić dużo detali. Mam nadzieje że twórcy grali w The Sabouter i położyli nacisk na rozwalanie samochodem krzaków, płotów czy innych ludzi ;)).

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum