Mafia 2 wyciekła

Tedi

Użytkownik
Użytkownik
HoFi: OCZYWIŚCIE ZE FAKE

Witajcie. Przeglądając internet natknąłem się na stronę z torrentami. Nic dziwnego by w tym nie było, gdyby nie fakt, że jest tam umieszczona, uwaga, MAFIA II :confused: :DD

Ja już pobieram, mam ok. 80%. Co o tym myślicie? Dam Wam znac, czy działa. Czytałem opinie Amerykańców i z jednym nawet gadałem, że jest to prawdziwa gra. Tyle tylko, że na PC. Mimo wszystko warto sprawdzic.

Tu macie link do torrentów: Free Games Torrents Download - Mafia 2 leaked!

Jeszcze jedno, ******** są wstawione na jakimś zagranicznym hoście, chyba tylko dla Amerykańców i Brytyjczyków, dlatego trzeba użyc jakiegoś programu zmieniającego IP albo tej strony: WWW.PROXIFY.CO.UK

Tak myślałem, czy nie napisac do tego gościa, czy nie ma może wersji na X360, bo z tego co widzę to wszystkie ******** są na PC. Podał swój e-mail na stronie.
 

Tieu

Użytkownik
Użytkownik
Jak dla mnie są tam wrzucone keyloggi, wirusy itp. On tylko czeka na wszystkie Twoje dane. Do premiery zostało jeszcze 20 dni...


btw. Language: English, French, Italian, German, Espanol, Polish :D
 

Hextor

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Fake jak nic :p

Komentarze:
Great! Where did You get it? It's really Mafia II man just WOW! :O :O
o_O! Downloaded it ant it works ;o ;o Perfect game I love You!!!!
Ciekawe... :D
 

Warmin

Użytkownik
Użytkownik
kupa
 

Hextor

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Już chyba usunięta z tej strony została... :D
 

sajdorr

Użytkownik
Użytkownik
jeżeli nie wiesz, to wersaj na PC będzie obsługiwała SteamWorks, czyli żeby gra zadziałała trzeba ? Aktywować ją na STEAM'ie :)

Czyli nawet jeżeli wycieknie to i tak nie pograsz, bo trza aktywowac :) a tego przed premierą nie zrobisz.
 

voltan91

XBOX MANIAK
XBOX MANIAK
Użytkownik
Fake raczej...
Narobiłeś niektórym nadziei, następnym razem poczekaj troszkę dłużej.
 

kkey

Użytkownik
Użytkownik
tutaj jest link do Mafi 2 na Xbox 360 [*******] Mafia 2.PAL.XBOX360-DOWN nie sprawdzałem tego ale może to jest naprawdę mafia 2 ?
 

Dzefii92

Użytkownik
Użytkownik
******** przez premiera to jakieś 80% to Fake jeszcze 20dni przed premiera wiec szkoda ściągać...:DD
 

CritiCalz

Użytkownik
Użytkownik
Niech Wam konsole spłoną, piraci.
 

Nowis

Użytkownik
Użytkownik
Niech Wam konsole spłoną, piraci.
Post nie na miejscu chyba...
 

Szpaner94

Banned
Jeśli Leak, to nie na konsole. Z resztą, pewnie nie ma jeszcze grywalnej w 100 % wersji, więc może coś nie działać. NP. w "przedpremierowym" AC cała lokacja była walnienta.
 

Dogg

Użytkownik
Użytkownik
Na ********** dobre wersje są z reguły 2-3 dni przed premierą, a nie 20dni przed. Fake na 100% i nie radzę ściągać, bo pewnie powsadzali tam robaki, wirusy itp. ścierwa.
 

adidas2009

Użytkownik
Użytkownik
******* to rzygatrix, jakby bylo na RS to jeszcze mozna byloby ogarnac.
 

bzyczq

Użytkownik
Użytkownik
Liga XboxForum.pl
jeśli ściągać z torrentów to tylko z zaufanych stron, jak np. ******** org :)
nigdy nie lubiłem ściągać z takich zagranicznych... jak byłem jeszcze 'szkrabem' ściągnąłem właśnie z takich stron "rybki z ferajny' ten film animowany :) fajnie, że po długim ściąganiu 20kb/s moim oczom ukazał się film erotyczny :D hehe
 

szychabarca

Użytkownik
Użytkownik
Fake jak nic i tyle.
 

kielbas99

Użytkownik
Użytkownik
jeśli ściągać z torrentów to tylko z zaufanych stron, jak np. ******** org [..]
Nie wiesz co dobre :) ********.org to IMO jedna wielka kupa. Najlepiej jest korzystać z prywatnych trackerów. Zagraniczne, czy nie i tak prywatne są najlepsze, bo nie wstawiają fake'ów, masz max download. Tyle, że musisz trzymać swoje ratio pod kontrolą i podtrzymywać seedy pobranych plików.

Na ********** dobre wersje są z reguły 2-3 dni przed premierą, a nie 20dni przed. Fake na 100% i nie radzę ściągać, bo pewnie powsadzali tam robaki, wirusy itp. ścierwa.
Z tym się zgodzę. 2-3 dni przed lub nawet tydzień, ale nie 20 dni. Z publicznych nie radzę ściągać. Tam jest większość fak'ów.

******* to rzygatrix, jakby bylo na RS to jeszcze mozna byloby ogarnac.
IMO RS ssie poprzez swoje limity oraz usuwanie plików. Lecz jak posiadasz premium to masz w tym korzyść.
 

PremiumPRO

Użytkownik
Użytkownik
Też uważam, że fake.
 

Tieu

Użytkownik
Użytkownik
Na początku zawsze na xbox-sky się pojawia. Niestety nie mam tam konta ;).
 

Skolud

Użytkownik
Użytkownik
Niech Wam konsole spłoną, piraci.
Hehe, niezłe ; d

A co do tematu to pewnie fake i wszyscy teraz ściągają wirusy na koma ;]
 

Do góry Bottom