Mafia 2 z niesamowitym światem

Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

Bazajaytee

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Tego, że Mafia 2 zachwyci, można się spodziewać. To, czym będzie zachwycać pozostaje kwestią otwartą.

Jeden typ już jednak mamy - to otwarty świat, mający zdecydowanie przebić dokonania konkurencji.


"Poziom szczegółów i realizacja świata gry jest naprawdę niesamowitym technicznym osiągnięciem dla zespołu 2K Czech" - stwierdził starszy producent z ekipy naszych południowych sąsiadów, Deny Grace, w odniesieniu do gry Mafia 2. "Żadne inne otwarte miasto nie ce****e się taką jakością tekstur, przywiązaniem do szczegółów i zdolnością zniszczeń środowiska".

Grace zapewnił również, że fabuła będzie także stała na niezwykle wysokim poziomie. Dla graczy, którzy zdążyli się zapoznać z The City of Lost Heaven nie powinno to jednak stanowić szczególnego zaskoczenia.

Warto zaznaczyć, że to pierwsze wieści dotyczące Mafii 2 bezpośrednio od producenta od bardzo długiego czasu. Wkrótce informacje na temat tego projektu powinny docierać do nas ze znacznie większą częstotliwością. Wszak premiera zaplanowana jest na ten rok.

http://www.gram.pl/news_8QveH,m5_Mafia_2_z_niesamowitym_swiatem.html
 

mentes

Banned
na tą grę to już pewnie wszyscy czekają,to będzie super hit.
 

kabattiera

Użytkownik
Użytkownik
czekam czekam!
 

Jechu

V.I.P
V.I.P
XBOX MANIAK
Użytkownik
Game Master
PSforum.pl
Jeszcze tylko wersja pl by się przydała i multi dobre no i pewniak do gry roku:)
 

bunker.lp

Użytkownik
Użytkownik
Czekam z niecierpliwością, ale by nie trafiła się jak w jedynce taka misja, która jest prawie nie do przejścia, mam na myśli wyścig bolidem z jedynki. By poziom gry był trochę łatwiejszy niż w jedynce. Ale będzie hiciorem ta gra :D
 

Mnih

XBOX MANIAK
XBOX MANIAK
Użytkownik
GTA i tak pewnie nie przebije :)
 

Davvido

Banned
GTA i Mafia to nie są tytuły, które mają ze sobą konkurować - to gry, które trzeba zakupić razem. :)
 

Bazajaytee

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
po obejrzeniu filmiku z gameplayu wszystko extra tylko czemu to nie dzieje się w czasach współczesnych?! To jest dla mnie duży minus...:(
 

jakub19

Użytkownik
Użytkownik
Jedynka to było coś mam nadzieje ,ze w tym przypadku będzie tak samo
 

voltan91

XBOX MANIAK
XBOX MANIAK
Użytkownik
Pierwsza Mafia mnie powaliła iście filmową fabułą, mam nadzieje że i z dwójką będzie tak samo bo tego się po niej spodziewam :D
Czekam!:D
 

SebeekS

Użytkownik
Użytkownik
"taką jakością tekstur ..." fajnie, szkoda że te super jakościowo tekstury będzie można było obejrzeć w rozdzielczości 1280x720 na moim telewizorze który ma 1920x1080 ...
 

maroko freestyle

Użytkownik
Użytkownik
jejuuu już nie mogę się doczekać! must have!
 

blazejp

<a href="http://xboxforum.pl/artykuly-f206/%5Btuto
V.I.P
Użytkownik
po obejrzeniu filmiku z gameplayu wszystko extra tylko czemu to nie dzieje się w czasach współczesnych?! To jest dla mnie duży minus...:(
Już jest taka gra - GTA 4
 

Morlun55

Użytkownik
Użytkownik
Czasy współczesne nie mają takiego samego klimatu co lata 50. To nie ten rodzaj organizacji przestępczej. Dzisiejszym grupom przestępczym brakuje takiej samej złożoności i honoru, jaki posiadały mafie z połowy XX w.
 

tkn

Użytkownik
Użytkownik
A ja mam tylko nadzieję, że maj to już ten ostateczny termin !!!

Na tą grę czekam już kawał czasu :)
 

maroko freestyle

Użytkownik
Użytkownik
wszyscy czekają, również mam nadzieje że ukaże się jak najszybciej
 

Peletomania

Użytkownik
Użytkownik
Czekam !
 

mentes

Banned
pamiętam mafie 1 była nawet ok ale po 8h grania nudziła się troszkę a ta? no wygląda fajnie tylko,jakby przenieśli się w czasy średniowiecza itp.
 

mistrzmtb

Użytkownik
Użytkownik
A jest gdzieś napisane kiedy premiera, bo nie mogę znaleźć w tym tekście ???
 

Bazajaytee

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
A jest gdzieś napisane kiedy premiera, bo nie mogę znaleźć w tym tekście ???
dokładna data premiery nie jest znana.

Prawdopodobnie odbędzie się między majem a lipcem:)
 
Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

Do góry Bottom