1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Mafia II bug misji? Akt 14

Temat na forum 'Pomoc' rozpoczęty przez gruby33, Wrzesień 26, 2010.

1. gruby33

gruby33 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    38
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Otóż mam problem. Jestem już w rozdziale 14. Doszedłem do tego momentu kiedy jestem z Joe przywiązany za ręce na dachu budynku. Uwalniam się i schodzimy coraz niżej wybijając kolejnych przeciwników. Doszedłem już na sam dół gdzie było sporo ludzi do wybicia. Wybiłem wszystkich i jeden gościu wyszedł z podniesionymi rękoma do góry i stoi tak na środku. Dalej nie wiem co mam zrobić. Nic się nie dzieje, a Joe stoi prawie na samej górze i się nie rusza.

2. Lotnik421 Xbox One

3. castomoto

castomoto Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    krk :)
    Probowałeś podejść do tego goscia z podniesionymi rękami? Bo ten Joe powinien go zabić chyba, ale nie jestem pewien.

Wczytywanie...

Poleć forum