1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Mafia II - jest pierwsza ocena!

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez sid2007, Lipiec 31, 2010.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. sid2007

sid2007 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    23
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Radom
    Jest pierwsza ocena wyczekiwanej przez wszystkich fanów gangsterskich klimatów kontynuacji gry Mafia.
    Jaką ocenę dostała Mafia II w PC Zone i na co narzeka autor recenzji?
    Mafia II to niewątpliwie jedna z najbardziej oczekiwanych gier tego roku. Z pełną wersją tytułu od 2K Czech mieli okazję zapoznać się już redaktorzy magazynu PC Zone, a w najnowszym wydaniu miesięcznika pojawiła się pierwsza na świecie recenzja gry.
    Mafia II została oceniona na 80%. Na co narzeka autor tekstu? Przede wszystkim przeszkadza mu liniowość gry, która niestety jest podobno bardzo odczuwalna podczas rozgrywki.
    Pomimo tej drobnej rysy , Mafia II to wciąż bardzo dobra produkcja - autor recenzji zachwyca się ilością samochodów , broni oraz scenkami przerywnikowymi , które są podobno małym mistrzostwem świata. Na siedmiu stronach recenzji możemy także znaleźć informacje o świetnych scenach akcji oraz genialnym soundtracku. Smucić może jednak nieco fakt , że główny wątek fabularny to niestety tylko 10 godzin gry.
    źródło Mafia II - jest pierwsza ocena! - gram.pl

2. Lotnik421 Xbox One

3. Bazajaytee

Bazajaytee V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    15
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    się znamy?
    10 godzin rozgrywki fabularnej... mało! Chyba że będzie dużo misji pobocznych...
    Tak długo wyczekiwana gra i tylko 80%? Twórcy się nie postarali.

4. maroko freestyle

maroko freestyle Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    36
    Miasto:
    Złote Przedmieście
    dokładnie jak na tak długo wyczekiwaną grę 80% to trochę mało

5. voltan91

voltan91 XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    104
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Bytom
    Liniowości się aż tak nie boje, jeśli fabuła jest naprawdę dobra :D
    10h głównego wątku, a jak się domyślam będzie coś w stylu free ride extreme :D

6. dawidek295

dawidek295 Xbox One Xbox One

Polubienia:
    43
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    SW
    mogę dodać iż w mafii 2 nie można skakać ani pływać;))
    gamezilla dostala wersje preview jak i inni redaktorzy i to potwierdzili

7. Jechu

Jechu V.I.P V.I.P XBOX MANIAK Użytkownik Game Master PSforum.pl

Polubienia:
    91
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    z Syreniego Grodu
    Ja tam się nie sugeruję ocenami, a sam ją ocenię :D
    Z tego co pamiętam głównego wątku miało być 15h, ale trzeba się pogodzić z 10h, i liczyć na wiele godzin misji pobocznych :)

8. SebooL12 PL

SebooL12 PL Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Szczerców
    Nie można skakać ani pływać ? Pływanie jeszcze rozumie(choć i tak głupota), ale skakać? Czyli ucieczka przed policią będzie głownie samochodem bo o przeskakiwaniu przez jakiś płot możemy zapomnieć ... ;|

9. Ojciec

Ojciec Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Na tvgry.pl jest pierwszy na świecie gameplay z tej gry.
    Sami oceńcie

10. Mattios123

Mattios123 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Tak to jest z grami co kilka lat wychodzą. Najpierw jak zapowiadają grę to jest super, a później gdy pojawiają się filmiki i jakieś inne informacje to coraz gorzej. Na początku tego roku wydawało mi się, że będzie to najlepsza gra tego roku, ale od gdzieś tak 2 miesięcy już w to nie wierzę.

11. seba1415

seba1415 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    13
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Łódź
    Nie pierwszy na świecie, o czym Ty mówisz...

Gra będzie dobra i to na pewno, nie przejmuję się tym ile czasu ją robili, bo twórcy nie obiecywali że to będzie jakiś hiper extra zajebis** wszystko killer (jak P.M) tylko fajna gierka osadzona w gangsterskich klimatach i mam nadzieje że grając w tą grę dostane to co obiecywali twórcy czyli dobra ,,mafie,,.

12. neehooyah

neehooyah Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    25
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    mam tylko nadzieję, że nie wyjdzie z tego drugi Alan Wake - wszystko zapowiadało się doskonale, a oprócz fabuły wyszedł kompletny gniot

10h to mało, jednak w porównaniu z innymi grami robionymi obecnie, to i tak dobry wynik, liczę jeszcze na sporą ilość misji pobocznych i będzie wszystko ok

13. Demol

Demol Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Po obejrzeniu filmiku stwierdzam, że to absolutny "must have" :D, a liniowa fabuła to dla mnie zaleta, a nie wada :)

14. D4Ru73K

D4Ru73K Banned Użytkownik

Polubienia:
    99
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Częstochowa
    Nie porównuj tego do innych gier. Mafia II do sandbox, liniowy i ograniczony, ale wciąż jest luźnym, dużym miastem. Poza tym inne gry, które starczają na 10h posiadają jeszcze ciekawe Achievements i multi. Mafia II online nie posiada, a osiągnięcia nie wskazują na to, aby były ciekawe misje poboczne. Jaki więc będzie sens np. zbierania samochodów, jeśli nie ma za to nagrody? Dla mnie żaden. Miało być 15h, teraz 10h? Ktoś się pomylił czy 2K zaczyna sobie jaja robić? Jeśli najwyższy poziom będzie dostępny od razu, to calak jest na 2 wieczory, co w przypadku sandboxa jest porażką na całej linii... Mafia II zapowiada się świetnie, ale mam przeczucie, że poza bardzo dobrym story, gra zawiedzie na całej linii. A jeśli to story faktycznie okaże się krótkie, to ta gra nie osiągnie niczego wielkiego w tym roku ehh...

15. Uruk

Uruk Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    جحيم
    Oglądałem kiedyś gameplay'a to można przeskoczyć przez ogrodzenie lub plot.

16. garnek

garnek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    80% to trochę mało jak na tak wyczekiwaną grę, myślałem że oceny będą na granicy 90%. No ale każdy ma inny gust, poczekamy na inne recenzje. Ja na pewno zagram i sam ocenię. :D

17. dawidek295

dawidek295 Xbox One Xbox One

Polubienia:
    43
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    SW
    ja to napisałem
    wejdź sobie na gamezille oni odpowiadali na pytania i nie można skakać ani pływać bo Vito się zaraz topi;))

18. kombajnik

kombajnik Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Siemanko, grałem w Mafie2 DEMO już na PC i mam pytanie. Czy da się w mafii 'spalić gume' tak jak w GTA4? bo przez 2-3 minuty sobie bączki kręciłem dym z opon oczywiście leciał ale opona nie pękła. Dopiero jak ją sam przestrzeliłem pistoletem i pojezdzilem chwile to pękła guma.

19. elosiema

elosiema Banned

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Po tych komentach mogę powiedzieć że król jest tylko jeden...

20. fake4r

fake4r Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    pl
    No liczyłem na więcej niż 10h. BTW ktoś wie ile godzin głównego wątku ma GTA 4?

21. magiczny

magiczny Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Wrocław
    Czuje się zawiedziony czasem rozgrywki, oraz oceną recenzenta. Sama ocena może być kwestią gustu. Trzeba poczekać na pełną wersję gry i przetestować ją samemu. Mam nadal nadzieję, że nie rozczaruje się tym tytułem.

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum