1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Mafia II pakiet dodatków

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez pawel1503, Luty 8, 2011.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. pawel1503

pawel1503 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Jakuszowice
    Ostatnio zorganizowałem sobie mały maraton filmowy, a mianowicie od piątku do niedzieli oglądałem Ojca Chrzestnego. Włączałem go o 22:00 i wchodziłem w ten świat stworzony przez Mario Puzo. Film jest arcydziełem kinowym, ale... przejdę może do rzeczy ;)
    Odkąd skończyłem oglądać Godfather'a to w mojej głowie chodzi jakiś gangster i ciągle każe mi zagrać w grę tego rodzaju! Ojca Chrzestnego 2 skończyłem przeszło rok temu i nie mam ochoty przechodzić go raz jeszcze. Mafię II również połknąłem, ale przypomniałem sobie, że
    2K Czech wydał dodatki na płycie. Przeszukałem internet i Allegro i nic nie znalazłem ;( Słyszałem, że dodatki są mocno przeciętne, ale ja muszę poczuć gangsterke w grze! mógłby mi ktoś podesłać link do pobrania Pakietu dodatków(najlepiej w torrencie, a nie żadne rapidshare)? Jak nic nie znajdziecie to jestem w stanie się poświęcić i wyłożyć kasę na te dodatki.

2. Lotnik421 Xbox One

3. szem0

szem0 Banned Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    nie ma jeszcze dodatków na xboxa

4. Masownik20

Masownik20 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    82
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    jak nie ma jak na gry online itd psize ze juz dawno wyszły ( w grudniu)

5. szem0

szem0 Banned Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    up
    normalnie nie wyszły te dodatki na płycie
    a na gry-online są niezgodne informacje

6. t3rror

t3rror Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    8
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Właściwie, to nie wiadomo o co biega z tymi dodatkami. Miały wyjść na początku grudnia, mamy luty, brak danych.

Możliwe, że dodatki już wyszły i krążą po sklepach, a jak nie to premiera przesunięta na 25 lutego.

7. Hidder

Hidder V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Kłodzko
    Witam, dodatki można ściągnąć przez xbl, ale i tak nie warto ich odpalać nawet. Grałem, jestem fanem serii Mafia i powiem, iż podstawka (ta co wyszła - wtajemniczeni wiedzą o co chodzi) to jedyne co dobrego Cię spotka, wież mi (chyba, że rajcują twoją osobę głupawe arcadowe misje do wykonania, które nie mają totalnie żadnej spójności ze scenariuszem czy czymkolwiek w grze).

8. i.T

i.T Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Nie miałem styczności z dodatkami do Mafii II, ale czytając opinie userów wystarczająco mnie to zniechęciło do ich szukania.
    Sama gra jest świetna. Pamiętam jak nie mogłem się oderwać od konsoli, wmawiając sobie:
    "Ostatnia misja i kończę".

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum