1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Mafia II posiadać będzie dwa modele jazdy

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez tkn, Marzec 13, 2010.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. tkn

tkn Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Tarnów
    Denby Grace - producent Mafii II ujawnił na GDC sporo nowych informacji na temat tej wielce wyczekiwanej produkcji.

Pierwsza część cyklu ukazała się w 2002 roku. Od tego czasu w mechanice gier tego typu zaszło sporo zmian i Mafia II musiała za nimi nadążyć. Twórcy chcieli zachować specyficzny charakter gry, dlatego nie usunęli żadnych elementów znanych z pierwowzoru. Po prostu usprawnili je tak, by ich produkcja nie odstawała od reszty konkurencji.

Część graczy narzekała na powolne samochody z pierwszej części. W sequelu akcja toczy się kilka dekad później, co zaowocowało szybszymi brykami. Mimo to, by w pełni zadowolić fanów studio 2K Czech wprowadziło możliwość wyboru jednego z dwóch modeli jazdy. Dostępny jest tryb symulacyjny oraz drugi, bardziej zręcznościowy. Dzięki temu Mafia II wciąż pochwalić się może autentycznością, nie odstraszając jednocześnie graczy wychowanych na serii Grand Theft Auto.

W wywiadzie dla serwisu Rock Paper Shotgun twórcy podzieli się informacjami na temat obecności policji w grze. W pierwszej części nie wszystkim przypadła do gustu aktywność stróżów prawa. 2K Czech postanowiło jednak nie usuwać tego elementu. Zmusza on graczy do wcielenia się w prawdziwych mafiosów, a ci nie rozbijają się niczym szaleńcy po ulicach. Zamiast tego przez większość czasu zachowują się niczym zwykli ludzie, przeistaczając się w gangsterów tylko, gdy wymaga tego sytuacja.

Jednocześnie zabawa w kotka i myszkę z policjantami służy jedynie uatrakcyjnianiu rozgrywki. Graczom zostanie oddany spory wachlarz możliwych sposobów zgubienia „ogona”. Wystarczy, że stracą cię z oczu, by po chwili zaprzestać pościgu. Jeśli mocno zajdziemy im za skórę, uzyskamy status poszukiwanego. Gdy to się stanie, policjanci zapamiętają ciebie lub twój samochód, przez co każdy mijany patrol rozpocznie za tobą pościg. Wtedy jedyny wyjściem będzie danie łapówki, wymiana lub przemalowanie samochodu lub zmiana garderoby.

Niedawno donosiliśmy o kolejnym opóźnieniu Mafii II. Według ostatnich deklaracji Take-Two premiera nastąpić ma w czwartym kwartale fiskalnym (czyli między 1 sierpnia a 31 października 2010 roku). W rozmowie z serwisem VGN 247 Denby Grace stwierdził, że gra nie powinna zaliczyć już żadnej dalszej obsuwy. Niestety, wydawca szybko zażądał usunięcia cytatu ze strony, co może budzić niepokój u wszystkich graczy z utęsknieniem czekających na tę produkcję.

Źródło

PS. Dwa modele jazdy wydają się być racjonalnym podejściem do sprawy, tak żeby zadowolić graczy tych od 1 części i tych bardziej od GTA.

PS2. Miejmy tylko nadzieję, że gra wyjdzie już w tym roku :)

2. Lotnik421 Xbox One

3. Jechu

Jechu V.I.P V.I.P XBOX MANIAK Użytkownik Game Master PSforum.pl

Polubienia:
    91
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    z Syreniego Grodu
    Dobrze że będzie wybór:) Tylko niech w końcu skończą się te obsuwy:p

4. marek2fgc

marek2fgc Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Lubin
    To chyba jakimś dzieciakom nie pasowało. Nawet w GTA jest. Przez tą policję byłem zmuszony przestrzegać prawa :D Oby było tak jak mówią, że policja nadal będzie taka sama i będzie ten model jazdy z Mafii I (symulacyjny).

5. Batonax

Batonax Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Alleluja! :yeye: Przecież to był znak rozpozonawczy Mafii :D

6. 5HOOGUN

5HOOGUN Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Krakowiaczek
    Śmiem wątpić że będzie to najbardziej dopracowana gra w jaką dane będzie nam zagrać. Jedynka była rewelacja, serce mi pękło kiedy widziałem napisy końcowe ! (Misje na parostatku, pamiętny wyścig, strzelanina na parkingu) Elementy fabularne tej gry i odwzorowanie tamtych czasów znów sprawią że pojawi się łezka w oku podczas kończenia fabuły. Warto czekać choćby następny rok, jeżeli w zamian znów dostanę emocjonalną rewelację dla moich oczu :)

7. voltan91

voltan91 XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    104
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Bytom
    Przesuwają i przesuwają a ja aż kipie :D
    Jedynka swoją filmową atmosferą i wspaniałą fabuła prawie mnie zabiła :D
    Z tytułem Mafia mam same dobre skojarzenia.
    Jak to się mówi "Can't wait"

8. patryk878

patryk878 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Warszawa
    Na grę czekam już długo i szczerze mówiąc to mój hype na nią dawno opadł. A teraz kiedy ujawniano, że czas gry ma trwać coś koło 15h osłabł jeszcze bardziej.

9. SebooL12 PL

SebooL12 PL Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Szczerców
    No coś ciekawego się zapowiada, ale z tymi opóźnieniami to ile można? Jeszce trochę i okaże się, że ta gra nie wyjdzie w ogóle jak duken nukem ...

10. Patrolek PL

Patrolek PL XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    W-wa
    I znowu będą ograniczenia prędkości do 40 mph... i super w innej grze tego nie ma, policjanci znowu będą tacy inteligentni... i dobrze bo w GTA są głupi jak worek kapci. Nie mogę się już doczekać taj gry i oby była tak fajna (i w tym roku :)) jak jedynka :)

11. Jelonek666

Jelonek666 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Dwa modele jazdy czyli pewnie GTA ( ślizganie ) i MAFIA 1 auto betonowe ...

12. szychabarca

szychabarca Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Barcelona
    No właśnie troche trzeba na nią czekać, ale i tak uważam, że gra będzie świetna!

13. Galba

Galba Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Na moje im bardziej realnie tym lepiej:) żeby czuć klimat:p

14. RastaSoldat

RastaSoldat Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Jaworzno
    Dokładnie;d to jest mega plus mafii opcja tankowania, płacenia mandatu, przekupstwa ich i wgl, w gta tego brakuje...

15. masterlight

masterlight Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Mafia zawsze była zaje*****.Mafia 2 na pewno nas pozytywnie zaskoczy.

16. Hrystek

Hrystek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    O tak. Mafia była nieziemską grą( pościg policji za to że przekroczyłem dozwoloną prędkość lub przejechałem na czerwony świetle). Mafia 2 powinna być tak samo *********.

17. InTouch

InTouch Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Przeszedłem mafię parę razy i nadal mi się nie nudzi. Czekałem na mafie 2 długo czasu i jestem bardzo zadowolony z tego ze policja się nie zmieni.Mam nadzieję że się nie rozczaruję jak z Godfather 2...

18. neCro

neCro Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Wrocław/ LA
    No ładnie sie zapowiada ten tytul. To moj top1 roku 2010'tego

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.