1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Mafia II - Problem z grafiką

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez led_tm, Wrzesień 10, 2010.

1. led_tm

led_tm Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam.
    Mam problem z grafiką w Mafii II.
    Oglądałem parę filmików na YouTubie z mafii na x360. Obraz był tam taki łagodny, ciężko to dokładnie opisać. Krawędzie przedmiotów i postaci były takie "gładkie".
    YouTube - Kanal von savgcom
    (filmik z ładna grafiką)
    Z kolei u mnie jest wręcz odwrotnie. Wszystkie krawędzie są "ostre". Kolejny problem to np taki czarne kropeczki na szybach w samochodach bądź twarzach postaci podczas Cut-Scenek.
    Mam tv 32" LCD jednak tylko HD Ready. Używam kabla komponent. Czy macie jakiś pomysł jak rozwiązać ten problem z "trefną" grafiką??
    Postaram się jakoś zamieścić screeny z mojej wersji.
    Pozdrawiam i dzięki za pomoc.

2. Lotnik421 Xbox One

3. maczosito

maczosito Banned

Polubienia:
    18
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    BOLESŁAWIEC
    spróbuj podłączyć xboxa z tv kablem HDMI ze złotymi końcówkami do kupienia na allegro Kabel HDMI-HDMI GOLD 3 m (1207697798) - Aukcje internetowe Allegro i ustaw w konsoli ustawienia HD powinno pomóc a jak nie to wina może leżeć po stronie twojego telewizora bądź gry jeżeli zakładając ze masz nie oryginalna wersje mafii 2

4. led_tm

led_tm Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Próbowałem też kabla HDMI dołączonego do zestawu ELITE. Niestety owe efekty nasilały się. Grę testowałem na 1080p i 1080i. Również różne nasycenie czerni.
    Być może masz racje jeżeli chodzi o wersje gry. Mafia II jest strasznie zabugowana (mam na myśli piraty). Może to być przyczyną.
    Dzięki za pomoc.

5. maczosito

maczosito Banned

Polubienia:
    18
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    BOLESŁAWIEC
  6. i60r

i60r Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Odpalasz grę w 1080i i 1080p, a TV jest "HD Ready"? Może spróbuj ją odpalić właśnie w rozdziałce "HD Ready", tj. 720p, a nie "Full HD". Może pomoże.

7. krisr77

krisr77 Pomocnik Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Warszawa
    naprawde myslicie ze pirat moze sie ronic grafika od oryginalu ??? :)

8. maczosito

maczosito Banned

Polubienia:
    18
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    BOLESŁAWIEC
    Ja myśle ze tak bo jeżeli pobrał jakąs lipna wersje np miał ja prze premierą albo gra jest zle z kopiowana z oryginału to mogą byc takie problemy a jesli nie korzysta z ABGX360 to potem mogą być takie problemy. Ja miałem coś podobnego z MW2 w niektórych mjejscach kampanii budynki były przeźroczyste

9. bgszef

bgszef Banned

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Cie znam skarbie?
  10. Trey

Trey Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Akurat te kropeczki w cut scenkach to normalna sprawa. Szczególnie było to widać na szybie samochodu podczas filmiku z początkowej fazy gry. Nie będe tu pisał dokładnie jaka to sytuacja bo zapewne nie wszyscy jeszcze w to grali, a więc nie chce spojlerować.

11. maczosito

maczosito Banned

Polubienia:
    18
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    BOLESŁAWIEC
  12. aerO^

aerO^ Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Na filmikach z YT nie widać braku AA , bo jest tak rozmazane , że tego nie zobaczysz , ale puść ten film w 720p i zacznij się dokładnie przyglądać krawędziom dostrzeżesz , że tam też są i jest to normalne na 5 letniej konsoli.W tej grze jak widać nie ma AA wcale i dlatego efekt jest taki , a nie inny , odpal grę na PC na full detalu i koniecznie z 4xAA albo 8xAA to wtedy nie zobaczysz żadnych strzępków.
    maczosito jak ty nie wiesz nic na temat kopii gier to się nie wypowiadaj , jak gra może mieć gorszą grafikę na piracie padam ze śmiechu , aż widzę że moderatorowi się nie chciało tracić czasu na Ciebie , te budynki z MW2 to najzwyklejszy bug gry jak taki miałeś i każdemu mogło to się zdarzyć na oryginale...

13. HoFi

HoFi Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Lublin
    -myślisz że za taką cenę możesz liczyć na prawdziwe "pozłacane końcówki", przy obecnej cenie złota na rynku ??
    -złocona końcówka nic nie daje ,bo po tej "dużej blaszce" może iść jedynie uziemienie ,a styki zawsze sa pokryte jakimś "dodatkowym" metalem ,albo farbą
    - JAKOŚĆ KABLA HDMI NIE MA ŻADNEGO WPŁYWU NA OBRAZ(oczywiście do pewnej długości)

14. Trey

Trey Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Znaczy to nie są dokładnie kropeczki tylko taka brzydka siatka czasami jest w cut scenkach. Jedni to widzą a drudzy nie. Ja akurat bardzo wyczulony jestem na wszelkiego typu babole graficzne, a np. mój kumpel gdybym mu nie powiedział w życiu by nie zauważył takich rzeczy.

Wczytywanie...

Poleć forum