1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Mafia II vs GTA IV

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez gumis, Marzec 8, 2009.

1. gumis

gumis Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Jak w temacie Mafia II vs GTA IV. Co możecie powiedzieć po zdjęciach i filmach Mafi II, czy będzie lepszy od GTA IV czy gorszy a może obie gry przypadną do gustu...

Wiemy że GTA IV jest fajną grą ma plusy i minusy.
    Jak będzie gra Mafia II, chciałbym żeby każdy opisał i porównał do GTA IV...

2. Lotnik421 Xbox One

3. Loord

Loord Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Świętokrzyskie...
    Będziemy gadać co jest lepsze jak wyjdzie Mafia II bo teraz można tylko zgadywać , ale napewno szykuje się HIT !!!!

4. Zlocisz1234

Zlocisz1234 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Jeszcze nie wyszła to co tu gadać.Mi sie wydaje ze bedzie lepsze , zobaczymy...
    Maja byc pory roku , ********* grafika , można bedzie pojazdy przez zbicie szyby albo ciche włamanie a potem je ulepszać , kupywac własne mieszkania , beda fajne zniszczenia samochodów , PhysX . Żeby jeszcze było duże miasto i gra wyszła po Polsku

5. CrashOmg

CrashOmg Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Szczecin
    Moim zdaniem Mafia może być lepsza ale to tylko przypuszczenia. W końcu czekaliśmy na nią sporo czasu a na GTA IV czekaliśmy tylko ok. 3 lata i ten klimat moim zdaniem ROCK Mafia I była najs a Mafia II bedzię jeszcze lepsza

6. adixpl

adixpl Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    "PhysX" ? A to nie jest przypadkiem technologia nVidii ?

7. Warper

Warper Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Na razie to tylko gdybanie ale mafia zapowiada się ciekawie.

8. Bełek

Bełek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Krapkowice
    Jeśli wyjdzie po polsku to oby tylko z napisami bo w przypadku pełnej lokalizacji gry tracą cały swój klimat.

9. Curry_

Curry_ Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Olsztyn
    jeśli Mafia 2 będzie tak dobra jak jedynka to o ile jedynka z Vice City przegrała albo był remis to Mafia 2 zmiecie gówniane GTA 4.

10. AizeNSL

AizeNSL Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    SzczeciN
    porownujac pierwsza czesc do np gta 3 jestem zdecydowanie za gta, troszke klimat w mafii mi nie odpowiadal

11. Ulus

Ulus V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    krk
    Ja uważam, ze Mafia bije na głowę GTA. klimat lat 30-tych (muzyka, odwzorowanie miasta i samochodów). Otoczenie reaguje na wszystko co zrobisz, łącznie z wyciągnięciem broni, przekroczeniem prędkości jadąc samochodem. A nie tak jak w GTA, przejeżdżam obok radiowozu z prędkością dźwięku, po czym wyskakuje z samochodu i biegnę z bazooka na ramieniu przez miasto i jest fajnie :) Osobiście nie porównywałbym tych gier do siebie, bo oprócz otwartego miasta i swobody działania, różnią się od siebie dość sporo.

12. tkn

tkn Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Tarnów
    Jak dla mnie również te 2 gry są nie do porównania - Po prostu inny styl:cool:
    Porównać w tym roku będziemy mogli MAFIĘ II z Godfather II ja osobiście zagram w obydwie i liczę że będą się różniły bardzo od siebie :)

a tak przy okazji kiedy ma być wydana Mafia II jest już jakaś data?

13. seba1415

seba1415 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    13
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Łódź
    Zgadzam sie GTA IV to przereklamowany shit. Mafia 2 będzie 10000x lepsza!!.

14. Ulus

Ulus V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    krk
    Na razie wiadomo tyle, ze Mafia II wyjdzie w 2009r.
    i akcja gry ponownie przeniesie nas w przeszłość, tym razem do przełomu lat czterdziestych i pięćdziesiątych ubiegłego wieku. Wylądujemy w Stanach Zjednoczonych i trafimy na ulice nieistniejącego w rzeczywistości miasta Empire City. Wcielimy się, rzecz jasna, we Włocha.

Ja się już jaram a wy ? :D

15. Mizo

Mizo Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Oława
    ja mysle ze bd lepsze przynajmniej bym chcial zeby bylo lepsze ;d mafia 1 byla kozacka mysle ze 2 mnie nie zawiedzie

16. garnek

garnek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    GTA IV jest moim zdaniem świetną grą. Jeżeli Mafia II pobije GTA to będzie świetnie.

17. kubro

kubro Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Bielsko
    gta jest dla dzieci a mafia dla reszty :) Mafia to jest mafia pokazuje prawdziwa mafie a gta chce się bawić w mafie ! ;) to jest zasadnicza różnica

18. BaginiakGB

BaginiakGB Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Nowy Dwór Mazowiecki
    Zgadzam sie z kubro choć i tak GTA IV to dla mnie kozak gierka mimo że niektórym nie pasuje monotonność misji i przereklamowanie :D GTA to GTA jak dla mnie najlepsza giera jak do tej pory. Czekam na Mafie II ale będzie problem z wyborem między Ojcem Chrzestnym II a właśnie MAfią II :D

19. Rutkoszczak

Rutkoszczak Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    GTA IV tez mialo byc wielkim hitem, a sie szybko nudzi.

20. Curry_

Curry_ Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Olsztyn
    no bo GTA 4 to gówno. pograj w Vice City a cie siekierą od kompa/konsoli nie odrąbią. miejmy tylko nadzieję że chłopaki od Mafii nie spartolą dwójki tak jak R* spieprzył GTA 4, które trzeba przechodzić na siłę, bo nudzi, że już nie wspomnę o zaliczaniu na 100%. mam wielką nadzieję że to się nie powtórzy (aczkolwiek obawiam się ze jednak Mafię 2 też spieprzą. takie czasy. Mafia jedynka by się dzisiaj nie sprzedała bo nie było super szybkich fur, hektolitrów krwi i wielkiej rzeźni. oby nie zrobili z mafii 2 popierdułkowatej gierki dla casualowców którzy łykają grę po samym trailerze)

21. PatrykkkPremium

PatrykkkPremium Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Jeżeli będzie jeszcze lepsza fabuła niż w jedynce i jeśli wszystko to co było złe w poprzedniej wersji zrobią perfekcyjnie w drugiej odsłonie, to GTA będzie miało poważnego konkurenta. W jedynce się zakochałem :) Przechodziłem na PC we wakacje kilka razy, mam nadzieję, że dwójka sprosta oczekiwaniom i nie zawiedzie nikogo :)

Wczytywanie...

Poleć forum