1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Mafia II wgrywanie DLC z pendrive

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez qki, Maj 11, 2012.

1. qki

qki Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam

Mogłby ktoś krok po kroku napisać, w jaki sposób można to zrobić?

Pożyczyłem konsole od znajomego, przeszedłem grę, jednak chciałbym pociupać w dlc

jednak nie wiem jak sie za to zabrać, coś tam próbowałem, jednak bezskutecznie.

Kod:
    Zaczynamy:

1. Sciągamy patcha (aktualizacje) do gry ponieważ w 90% jest ona potrzebna żeby DLC zadziałało wszystkie aktualizacje znajdziemy na tej stronie: http://xbuc.clanvids.net/
    2. Wgrywamy naszą aktualizacje kopiując na dysk konsoli w folderu Cache. Po uruchomieniu gry aktualizacja sama się wgra lub pojawi sie komunikat że znaleziono aktualizacje i wystarczy podtwierdzić jej instalację
    3. Sciągamy DLC (dostępne w necie) wrzucamy je na dysk do Folderu Content/00000000000/
    4. Uruchamiamy gre i cieszymy się dodatkiem do naszej ulubionej gry.
    Ten sposób nie bangla

Mam aktualizację do gry Mafia o nazwie

Kod:
    TU_1A581V6_0000004000000.00000000000O1
    I DLC's

Podpiąłem pendrive pod x'a przydzieliłem 2.5GB miejsca, włożyłem pendrive do PC
    uruchomiłem program Xtaf [​IMG]

I tutaj mogiła nie posiadam folderów Content/00000000000/

a jak przerzucam zawartość DLC na wolne pole to Xtaf się zawiesza.

Proszę o pomoc :eek:range:

2. Lotnik421 Xbox One

3. akir

akir Xbox One Xbox One V.I.P Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1068
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Bielsko-Biała
    Ta konsola ma rgh jeśli nie to nie włączysz. Dlc do mafii to tryby arcade, nie misje

Wysłane z mojego LG-P500 za pomocą Tapatalk

4. atikus11

atikus11 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
  5. slav-kiler

slav-kiler Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    3miasto
    napisze ktoś dokładnie w jakie katalogi pliki wrzucić? bo mi nie działa mafia 2 dlc. z obrazu iso mam wypakowane pliki programem Exiso-GUI. Pogubiłem się czy te pliki mają byc w katalogu Content/00000000000/000B000 czy 545407e6 , czy 5454087E , czy 5454087D ,czy 4D5308ab.

6. Piotrek ELO

Piotrek ELO Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    12
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Ja słyszałem że DLC które wyszło na płycie można wgrać na pendrivie i też będzie ok ale nie wiem na ile jest to prawdą

7. madluxx

madluxx Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    17
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    KATO
    Podstawowe pytanie - Konsola posiada przeróbke RGH ? w przeciwnym razie nie zagrasz w żadne dodatki,ewentualnie z płyty, natomiast jeżeli jest RGH na pokładzie konsoli to użyj programu Horizon i opcji package menager. Program sobie już poradzi z tym dodatkiem i wrzuci to na pena tam gdzie trzeba.

8. haszisz

haszisz Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    To raczej właściwszy temat na moje pytanie:
    Ściągnąłem zawartość DLC do Mafii 2, wrzuciłem do content na dysku konsoli (slim 4gb), a grę odpalam z dysku zewnętrznego. Konsola widzi te dodatki tylko na oryginalnym dashu (tzn fsd też widzi jakieś pliki) ale gra już ich nie wykrywa. Why? Restartowałem konsolę i dalej nic. Podobnie miałem z Alan Wake ale tam wystarczyło rozpocząć grę i po powrocie do menu możnabyło grać w DLC. W Mafii mam możliwość wejść w "zawartość do pobrania" ale woła o połączenie z netem. Teraz przerzucam DLC na pendriva z nadzieją, że uda się tak to uruchomić.

Tak mam RGH.

Wczytywanie...

Poleć forum