HOT! Mafia III bez tajemnic - nadciąga sporo informacji z opowieści o gangsterach

-=SETH=-

-= XBOX GOD =-
Członek Załogi
Administrator
XBF
Super Moderator
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
XBOX MANIAK
Game Master
Liga XboxForum.pl
Achievement Hunter
PSforum.pl


W sierpniu 2K Games oficjalnie zaprezentowało trzecią część Mafii. Otrzymaliśmy pierwsze szczegóły, zerknęliśmy na premierowe materiały, ale na więcej przyjemności musieliśmy zaczekać. Na szczęście już wkrótce zapoznamy się ze sporą dawką wyjątkowych szczegółów.

Grą listopadowego numeru Game Informera została Mafia III. Dzięki temu możemy mieć pewność, że w niedalekiej przyszłości otrzymamy sporo naprawdę gorących informacji o tej produkcji.

Dziennikarze spotkali się z deweloperami i przygotowali 12-stronicowy materiał, który będzie obładowany ciekawostkami z tworzenia działa oraz oczywiście szczegółami z fabuły oraz rozgrywki.

Studio długo ukrywało, że zajmuje się tym wyczekiwanym przez wielu projektem, ale możemy mieć pewność jednego – to nie będzie „kolejna Mafia”. Autorzy postanowili zmienić klimat projektu i umiejscowili wydarzenia w późnych latach 60. w Nowym Orleanie.

Głównym bohaterem jest Lincoln Clay, który jest weteranem wojennym z Wietnamu i chociaż w grze zabraknie kooperacji, to często będziemy korzystać z pomocy przyjaciół... Wśród kumpli mafiosa znajdzie się między innymi Vito Scaletta.

Czekacie na ten tytuł?




 

Onicniepytaj

Ryżownik
Ryżownik
Xbox One
Użytkownik
Jestem ciekaw czy cała ta Mafia 3 uciągnie ciężar jaki nałożył na nią GTA V. Bo po tych początkowych filmach wyglądało to słabo. Teraz jeszcze Just Cause 3 może zamieszać jak chodzi o otwarty świat.. no i zobaczymy. Jako tako nawet powiedziałbym, że Mad Max też jest jakimś przeciwnikiem bo też otwarty sandbox :)
 

zOnk31

V.I.P
V.I.P
Pomocnik
Użytkownik
Game Master
PSforum.pl
Świeżak
Gta nalozylo ciezar nie tylko na mafie ale na wszystkie gry ale wydaje mi sie ze trzecia czesc gangsterskich porachunkow da rade i bedzie gra bardzo przyjemna. A przynajmniej mam taka nadzieje ☺

"zawiodłem się na smartfonie sony więc nie kupię konsoli"
 

sweeterek

Banned
Xbox One
Użytkownik
Też czekam na mafie 3 i jestem ciekaw czy dźwignie ciężar gta v.


"Zawiodłem się na piwie żubr,dlatego nie chodzę do parków narodowych"

Wysłane z mojego LG-H525n przy użyciu Tapatalka
 

barman_2000

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Jeżeli wszystko macie zamiar porównywać do GTA V przez najbliższe 10 lat to żadna gra nie będzie dla Was dobra, ja nie wiem jak porównywać GTA do Mafii, całkowicie inny klimat i inne podejście do historii oraz proponowanego produktu
 

sweeterek

Banned
Xbox One
Użytkownik
No w sumie racja...
Powiem innaczej,mam nadzieję że będzie miała klimat 1 z oczywiście nową grafika
Byle nie była podobna do 2,bo dla mnie 2 nie miała klimatu.

Wysłane z mojego LG-H525n przy użyciu Tapatalka
 

zOnk31

V.I.P
V.I.P
Pomocnik
Użytkownik
Game Master
PSforum.pl
Świeżak
a mi się dwójka podobała i tylko dzięki niej zagrałem w jedynkę.
wciągnąłem się i chętnie ogram trójkę - mam nadzieję że się nie zawiodę
 

o M a c z 0 S

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Może ktoś z was wie czy może będzie w Mafii III tryb sieciowy ? Bo dawać 200 zł na gre baz mp. to trochę lipa, no może poza Wieśkiem .
 

sweeterek

Banned
Xbox One
Użytkownik
Ja tam nie wiem bo nie gram online w gry :)

Wysłane z mojego LG-H525n przy użyciu Tapatalka
 

Onicniepytaj

Ryżownik
Ryżownik
Xbox One
Użytkownik
Jeżeli wszystko macie zamiar porównywać do GTA V przez najbliższe 10 lat to żadna gra nie będzie dla Was dobra, ja nie wiem jak porównywać GTA do Mafii, całkowicie inny klimat i inne podejście do historii oraz proponowanego produktu
Tu nie chodzi tylko o klimat. Tu chodzi o miodność jakie wniosło GTA. Czyli duży świat, dobrze zaludniony, niezłe krajobrazy, dobre misje, wachlarz pojazdów - samoloty, motory, samochody itd.
Gra która była głównym konkurentem dla GTA musi - TAK MUSI, dotrzymać R* kroku. Jak nie to seria Mafii dla mnie upadła.

I tak mam zamiar porównywać do GTA jak gra jest podobnym sandboxem.

Jakby Just Cause nie był tak nastawiony na demolkę, bezsensowną rozwałkę z "jakąś tam fabułą" to z pewnością też doczekał by się porównania do GTA.

Inni powinni dawać na produkt "co najmniej" tej samej jakości co GTA, jak nie o wiele lepszy - w końcu odstęp czasowy od premiery GTA robi swoje.


PS. Teraz idę spać po noce bo już mi się nie chce ^^
 

barman_2000

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Tu nie chodzi tylko o klimat. Tu chodzi o miodność jakie wniosło GTA. Czyli duży świat, dobrze zaludniony, niezłe krajobrazy, dobre misje, wachlarz pojazdów - samoloty, motory, samochody itd.
Gra która była głównym konkurentem dla GTA musi - TAK MUSI, dotrzymać R* kroku. Jak nie to seria Mafii dla mnie upadła.

I tak mam zamiar porównywać do GTA jak gra jest podobnym sandboxem.

Jakby Just Cause nie był tak nastawiony na demolkę, bezsensowną rozwałkę z "jakąś tam fabułą" to z pewnością też doczekał by się porównania do GTA.

Inni powinni dawać na produkt "co najmniej" tej samej jakości co GTA, jak nie o wiele lepszy - w końcu odstęp czasowy od premiery GTA robi swoje.


PS. Teraz idę spać po noce bo już mi się nie chce ^^
Idź spać bo sam sobie zaprzeczasz. Najpierw piszesz że
I tak mam zamiar porównywać do GTA jak gra jest podobnym sandboxem.
a potem
Jakby Just Cause nie był tak nastawiony na demolkę, bezsensowną rozwałkę z "jakąś tam fabułą" to z pewnością też doczekał by się porównania do GTA.
przecież Just Cause to też sandboks, tak samo jak Mafia, i co z tego że nastawiony na inną rozgrywkę, Mafia tak samo jest nastawiona na inna rozgrywke jak GTA, tam nie będzie absurdalnego humoru, nie będzie 3 bohaterów itd

I tak jak mówie, porównywanie wszystkiego do GTA jest śmieszne bo każda gra jest inna, inaczej podchodzi do gameplayu. Później wszyscy będą gadać że gra jest do bani bo wszyscy oczekiwali następnego GTA po grze całkowicie innej.
 

tookiest

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Teraz połowa gier to sandboxy panowie. Oby MIII nie miała MP..
 

Onicniepytaj

Ryżownik
Ryżownik
Xbox One
Użytkownik
Idź spać bo sam sobie zaprzeczasz. Najpierw piszesz że a potem

przecież Just Cause to też sandboks, tak samo jak Mafia, i co z tego że nastawiony na inną rozgrywkę, Mafia tak samo jest nastawiona na inna rozgrywke jak GTA, tam nie będzie absurdalnego humoru, nie będzie 3 bohaterów itd

I tak jak mówie, porównywanie wszystkiego do GTA jest śmieszne bo każda gra jest inna, inaczej podchodzi do gameplayu. Później wszyscy będą gadać że gra jest do bani bo wszyscy oczekiwali następnego GTA po grze całkowicie innej.
Just Cause nigdy nie był porównywany do GTA czy Mafii - i tu się chyba ze mną zgodzisz.

Mafia zawsze była głównym konkurentem GTA - chyba też się zgodzisz.. Bynajmniej Ja pamiętam jak Mafia 1 i Mafia 2 walczyły z GTA o miano najlepszej gry z otwartym sandboxem.

Więc zbytnio nie rozumie twojej irytacji na punkcie tego, że ktoś sobie porówna do GTA. O to chodzi by wyciągać wnioski i porównywać.
O ile pamiętasz to gra Goodfather 1 i 2 też poległa bo była porównywana do Mafii i GTA.

W niejednym artykule było pisane, że inni powinni się uczyć od R* jak robi się sandboxe.

I myśląc o porównaniu do GTA nie ograniczaj się tylko i wyłącznie tematem "klimat" bo jest mnóstwo innych aspektów jak pisałem np. fizyka pojazdów, ilość pojazdów, możliwość modyfikacji bohatera, muzyka w grze itp.
 

Do góry Bottom