Mafia III DLC płatne i darmowe

-=SETH=-

-= XBOX GOD =-
Członek Załogi
Administrator
XBF
Super Moderator
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
XBOX MANIAK
Game Master
Liga XboxForum.pl
Achievement Hunter
PSforum.pl


2K Games na PAX West postanowiło podzielić się nowymi informacjami o Mafia III. Przede wszystkim, twórcy dali nam wgląd w fragment gry, w którym mamy okazję obejrzeć wybór "szefa" nowo zdobytej dzielnicy. Wybory będą miały znaczenie, gdyż odrzuceni mogą być niezadowoleni, a wybrany szef może nam zapewnić pewne bonusy.

Wchodząc na tereny mniej lubiane przez graczy, 2K Games postanowiło podzielić się informacjami o DLC do trzeciej Mafii. Zaczynając od informacji najważniejszej: będą DLC płatne jak i darmowe.

Darmowe DLC wprowadzą nową zawartość do gry takie jak nowe stroje Lincolna, nowe bronie miesiąc po wydaniu gry, modyfikowane samochodów czy w końcu wyścigi samochodowe.

Płatne DLC będą rozszerzeniem podstawowej historii gry, które będziemy mogli zakupić osobno, jak i w zestawie. Będą one wchodzić również w skład season passa.

Pierwszy płatny dodatek to "Faster, Baby!", drugi "Sign of the Times" a trzeci "Stones Unturned". Poza nowymi misjami i zadaniami, wprowadzą również kolejne nowe stroje, bronie, wyścigi i inne.


 

Professor Chaos

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Tak jak w przypadku Mortal Kombat poczekam na pełną edycję, która wyjdzie za kilka miesięcy.
 

Kendzi76

Ryżownik
Ryżownik
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
Powinni dać season passa w wersji kolekcjojnerskiej..
 

First

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Jeszcze nie wydali gry, a już DLC są przygotowywane... to się nazywa odcinać kupony...
 

krzys1190

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Jeszcze nie wydali gry, a już DLC są przygotowywane... to się nazywa odcinać kupony...
Też mnie to mierzi ale takie mamy czasy, problem w ludziach co polecą to kupić.
 

Curian666

Użytkownik
Użytkownik
Opis DLC:
Faster, Baby!
- przyjdzie nam powstrzymać skorumpowanego szeryfa, który terroryzuje mieszkańców miasta. W dodatku sporo czasu spędzimy za kółkiem, biorąc udział w pełnych adrenaliny pościgach.

Sign of the Times- pozwoli nam z kolei przyjąć zlecenie od ojca Jamesa, w ramach którego będziemy musieli powstrzymać pewnych okultystów, dokonujących rytualnych mordów na terenie Nowego Bordeaux. Jednym z motywów w tym rozszerzeniu mają być narkotyki i zachowania wynikające po ich zażyciu.

Stones Unturned- główny bohater, Lincoln, dołącza do agenta CIA - Johna Donovana - i razem z nim stawia czoło dawnemu wrogowi, z którym jest w konflikcie jeszcze od czasów wojny w Wietnamie, której nasz protagonista jest weteranem.

PPE najgorszym źródłem informacji.
 

jagmar

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
ta gra dla mnie to Must Have... tyle tylko że nie na premierę... a raczej nie za tą cenę na premierę...
 

baddream

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
I 2k tym zabiegiem właśnie zmniejszyło ilośc kopii sprzedanych przy premierze o jedną bo ja np.rezygnuje w tej chwili. Gra jeszcze nie miala premiery a już teraz mogę ją podsumować jako wiekszy fragment calosci, ktora z czasem beda nam sprzedawać. Dziękuje ale jak ktoś wczesniej poczekam na pełną wersje, bo ja akurat z Mortal Kombatem dałem sie nabrać na wersje podstawową, po czym lekko się wkurzyłem ze bedzie wersja XL
 

jagmar

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
I 2k tym zabiegiem właśnie zmniejszyło ilośc kopii sprzedanych przy premierze o jedną bo ja np.rezygnuje w tej chwili. Gra jeszcze nie miala premiery a już teraz mogę ją podsumować jako wiekszy fragment calosci, ktora z czasem beda nam sprzedawać. Dziękuje ale jak ktoś wczesniej poczekam na pełną wersje, bo ja akurat z Mortal Kombatem dałem sie nabrać na wersje podstawową, po czym lekko się wkurzyłem ze bedzie wersja XL
trochę nie rozumiem... przecież nie od dziś wiadomo że DLC to nieodłączna cześć większości gier... I pracuje się nad nimi długo przed ich wydaniem... więc w czym problem ? w tym że już teraz Ci napisali, że będą ? A jakby Ci napisali za 3 miesiące że będzie fabularne DLC to by to coś zmieniło ? Do Wiedźmina też były 2 płatne DLC - to znaczy że ludzie dali się nabrać nie kupując wersji GOTY ?

Przegięcie to było z Hitmanem gdzie podstawka zawierała jedną misję a za resztę trzeba płacić... tutaj nie widzę nic niepokojącego...
 

baddream

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
trochę nie rozumiem... przecież nie od dziś wiadomo że DLC to nieodłączna cześć większości gier... I pracuje się nad nimi długo przed ich wydaniem... więc w czym problem ? w tym że już teraz Ci napisali, że będą ? A jakby Ci napisali za 3 miesiące że będzie fabularne DLC to by to coś zmieniło ? Do Wiedźmina też były 2 płatne DLC - to znaczy że ludzie dali się nabrać nie kupując wersji GOTY ?

Przegięcie to było z Hitmanem gdzie podstawka zawierała jedną misję a za resztę trzeba płacić... tutaj nie widzę nic niepokojącego...
Problem w tym, że mało jest już producentów gier tworzących gry oldschoolowo jako kompletną całość. Jednym z wyjątków jest GTAV gdzie kupując gre, kupujesz kompletny produkt rozbudowywany o pierdoły w trybie multi. Gra ma dwa lata i radzi sobie wciąż jako historia single playera bez rozbudowy, mimo że od jakiegoś czasu pisze się o fabularnym dlc.
Tu w wypadku Mafii kupuje gre i wiem że już bede musiał płacic dodatkowo za to aby produkt skompletować fabularnie. (no chyba że gra będzie kosztować max 150zł)
Przemysł rozrywki wideo poszedł w złą stronę i widze ze ten proces tylko ewoluuje w twory pokroju Hitmana o którym wspomniałeś.
Kiedyś kończyło się gre zeby odblokować dodatkowy poziom, sekretną broń, niedostępny samochód. Teraz grę się kończy po to żeby kupić dlc ;)
 

Do góry Bottom