1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Mafia III DLC płatne i darmowe

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez -=SETH=-, Wrzesień 4, 2016.

1. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3211
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر

2K Games na PAX West postanowiło podzielić się nowymi informacjami o Mafia III. Przede wszystkim, twórcy dali nam wgląd w fragment gry, w którym mamy okazję obejrzeć wybór "szefa" nowo zdobytej dzielnicy. Wybory będą miały znaczenie, gdyż odrzuceni mogą być niezadowoleni, a wybrany szef może nam zapewnić pewne bonusy.

Wchodząc na tereny mniej lubiane przez graczy, 2K Games postanowiło podzielić się informacjami o DLC do trzeciej Mafii. Zaczynając od informacji najważniejszej: będą DLC płatne jak i darmowe.

Darmowe DLC wprowadzą nową zawartość do gry takie jak nowe stroje Lincolna, nowe bronie miesiąc po wydaniu gry, modyfikowane samochodów czy w końcu wyścigi samochodowe.

Płatne DLC będą rozszerzeniem podstawowej historii gry, które będziemy mogli zakupić osobno, jak i w zestawie. Będą one wchodzić również w skład season passa.

Pierwszy płatny dodatek to "Faster, Baby!", drugi "Sign of the Times" a trzeci "Stones Unturned". Poza nowymi misjami i zadaniami, wprowadzą również kolejne nowe stroje, bronie, wyścigi i inne.

Lambo69 lubi to.
  2. Lotnik421 Xbox One

3. Professor Chaos

Professor Chaos Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    31
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Tak jak w przypadku Mortal Kombat poczekam na pełną edycję, która wyjdzie za kilka miesięcy.

4. Kendzi76

Kendzi76 Xbox One Xbox One XBOX MANIAK Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    158
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    Warszawa
    Powinni dać season passa w wersji kolekcjojnerskiej..

5. First

First Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Jeszcze nie wydali gry, a już DLC są przygotowywane... to się nazywa odcinać kupony...

6. krzys1190

krzys1190 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1227
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Też mnie to mierzi ale takie mamy czasy, problem w ludziach co polecą to kupić.

7. Curian666

Curian666 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    47
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Opis DLC:
    Faster, Baby!
    - przyjdzie nam powstrzymać skorumpowanego szeryfa, który terroryzuje mieszkańców miasta. W dodatku sporo czasu spędzimy za kółkiem, biorąc udział w pełnych adrenaliny pościgach.

Sign of the Times- pozwoli nam z kolei przyjąć zlecenie od ojca Jamesa, w ramach którego będziemy musieli powstrzymać pewnych okultystów, dokonujących rytualnych mordów na terenie Nowego Bordeaux. Jednym z motywów w tym rozszerzeniu mają być narkotyki i zachowania wynikające po ich zażyciu.

Stones Unturned- główny bohater, Lincoln, dołącza do agenta CIA - Johna Donovana - i razem z nim stawia czoło dawnemu wrogowi, z którym jest w konflikcie jeszcze od czasów wojny w Wietnamie, której nasz protagonista jest weteranem.

PPE najgorszym źródłem informacji.

Lambo69 lubi to.
  8. jagmar

jagmar Xbox One Xbox One Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    159
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    ta gra dla mnie to Must Have... tyle tylko że nie na premierę... a raczej nie za tą cenę na premierę...

9. baddream

baddream Xbox One Xbox One Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    22
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Warszawa
    I 2k tym zabiegiem właśnie zmniejszyło ilośc kopii sprzedanych przy premierze o jedną bo ja np.rezygnuje w tej chwili. Gra jeszcze nie miala premiery a już teraz mogę ją podsumować jako wiekszy fragment calosci, ktora z czasem beda nam sprzedawać. Dziękuje ale jak ktoś wczesniej poczekam na pełną wersje, bo ja akurat z Mortal Kombatem dałem sie nabrać na wersje podstawową, po czym lekko się wkurzyłem ze bedzie wersja XL

10. jagmar

jagmar Xbox One Xbox One Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    159
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    trochę nie rozumiem... przecież nie od dziś wiadomo że DLC to nieodłączna cześć większości gier... I pracuje się nad nimi długo przed ich wydaniem... więc w czym problem ? w tym że już teraz Ci napisali, że będą ? A jakby Ci napisali za 3 miesiące że będzie fabularne DLC to by to coś zmieniło ? Do Wiedźmina też były 2 płatne DLC - to znaczy że ludzie dali się nabrać nie kupując wersji GOTY ?

Przegięcie to było z Hitmanem gdzie podstawka zawierała jedną misję a za resztę trzeba płacić... tutaj nie widzę nic niepokojącego...

11. baddream

baddream Xbox One Xbox One Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    22
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Warszawa
    Problem w tym, że mało jest już producentów gier tworzących gry oldschoolowo jako kompletną całość. Jednym z wyjątków jest GTAV gdzie kupując gre, kupujesz kompletny produkt rozbudowywany o pierdoły w trybie multi. Gra ma dwa lata i radzi sobie wciąż jako historia single playera bez rozbudowy, mimo że od jakiegoś czasu pisze się o fabularnym dlc.
    Tu w wypadku Mafii kupuje gre i wiem że już bede musiał płacic dodatkowo za to aby produkt skompletować fabularnie. (no chyba że gra będzie kosztować max 150zł)
    Przemysł rozrywki wideo poszedł w złą stronę i widze ze ten proces tylko ewoluuje w twory pokroju Hitmana o którym wspomniałeś.
    Kiedyś kończyło się gre zeby odblokować dodatkowy poziom, sekretną broń, niedostępny samochód. Teraz grę się kończy po to żeby kupić dlc ;)

Wczytywanie...

Poleć forum