1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Mafia III: Trzecia część gangsterskiej serii powstaje na X720 i PS4?

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez Sanrajs, Sierpień 16, 2012.

1. Sanrajs

Sanrajs Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    44
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Olsztyn

Mamy trzy wiadomości dla fanów Mafii – jedną dobrą i dwie złe. Dobra – w sieci pojawiły się plotki, według których trwają prace nad trzecią częścią serii. I złe: pojawi się ponoć dopiero na konsolach nowej generacji. Poza tym nie ma kto nad nią pracować...

Czeska filia Eurogamera donosi, powołując się na anonimowych informatorów, że 2K Czech rozpoczęło prace nad Mafią III. Gra znajduje się jednak we wczesnej fazie produkcji i ukaże się dopiero na konsolach nowej generacji. Według plotek, nie będzie jednak tytułem startowym nowych platform Microsoftu i Sony, a pojawi się w późniejszym terminie. Nie wiadomo też, co z PC, choć podejrzewamy, że i trzecia Mafia zawita także na komputery.

Gorzej, że prace nad Mafią III nie przebiegają płynnie. Produkcja ciągle jest przebudowywana (co jednak nie powinno dziwić w tak wczesnej fazie), problemy obecne są ponoć także wewnątrz ekipy developerskiej. W ubiegłym roku w 2K Czech doszło do masowych zwolnień i teraz nie ma, kto robić nowej gry – zwłaszcza, że studio ma trudności ze znalezieniem kolejnych pracowników.

Na razie 2K Czech nie skomentowało powyższych doniesień.

Źródło : www.cdaction.pl

2. Lotnik421 Xbox One

3. Hextor

Hextor V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    144
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Warszawa

Gra która narodziła się na PC miałaby na niego nie trafić? Pozdro :D Patrzę na źródło i wszystko jasne - najlepszy serwis z teoriami spiskowymi :D

4. TheDarkKnight

TheDarkKnight Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    160
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Wielkopolska
    Przecież był już taki news niedawno... (?!)

5. Marf

Marf Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Jeśli gra będzie robiona w takim tempie jak dwójka,to napewno nie trafi już na ta generacje :D

6. Masownik20

Masownik20 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    82
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    jesli będzie robiona w takim tempie jak 2 to ani na 720 nie trafi tylko na nastepna;p

7. Gambit95

Gambit95 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Może i Mafia 2 była robiona długo, ale gdybyście zobaczyli ją w bodajże 2005 roku (Filmik w wersji beta/alfa testujący fizykę w grze) gdzie główny bohater poruszał się jak Max Payne w 1 części to byście błagali, aby tworzyli ją dalej. Jeżeli znajdę jeszcze ten filmik to podrzucę.

8. novy66

novy66 Xbox One Xbox One Użytkownik Liga XboxForum.pl

Polubienia:
    272
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Słupsk
    Bo się nie pojawi na X360 i PS3 :) w newsie jest napisane że gra ukaże się na konsolach nowej generacji :)

9. Hextor

Hextor V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    144
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Warszawa

?? :D Dobra bania :D Faktycznie jak MP1

Ostatnio edytowane przez moderatora: Grudzień 24, 2014
    1 osoba to lubi.
  10. Gambit95

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Dokładnie o ten filmik mi chodziło :D. Dziękuję Ci :D.

11. gregoryfx

gregoryfx Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    16
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Brzegi / Kielce
    Ja się pytam czemu nie wykorzystali w pełni potencjału Mafii II? Fabuła krótka i jakoś "poszarpana"... Miasto nie wykorzystane, zmienna pogoda również. W ogóle cała oprawa wykorzystania wszystkich elementów w grze wyszła im do bani! Z mojego punktu widzenia, wydaję mi się że oni Mafie II kończyli w pośpiechu, bo trzeba było już ją wydać. Brak pieniędzy, sponsorów to spowodowało? Nie mam pojęcia. Ja jestem najbardziej rozczarowany właśnie Mafią II, tyle lat czekania a ona nawet nie dorównuje do pierwowzoru... Owszem grafika, fizyka ekstra! Nie mogę tego przeboleć że nie wykorzystali potencjału nawet w 50% Zamiast zrobić kolejną cześć na tym silniku to my teraz będziemy czekać 8 lat na Mafie III, to jest chore! Przykro jest mi z tego powodu ale co zrobić... taka polityka firmy.

12. Marf

Marf Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Wiem ;)
    A tak swoją drogą to ja licze na równie doba historie jak w dwójce,otwarty świat i dłuższa fabuła (marzenia :/)

13. Gambit95

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Na twoje pytania twórcy odpowiedzieli już jakiś czas temu. Oni chcieli, aby fabuła w grze była płynna, toczyła się cały czas. I moim zdaniem bardzo dobrze zrobili. Takich gier, gdzie od wątku głównego możesz sobie odejść jest MULTUM. Gra jest przedstawiona jak bardzo dobry film, wspinanie się na szczeblach mafijnych rodzin. Zawsze mnie bierze kur*ica jak widzę jak dzieci w gta 4 i innych bawią się w rozwalanie łbów przechodniów i przybliżanie ich mózgów na ulicy. Zaiste, najlepsza rozrywka. W Mafii nie ma misji pobocznych, co jest na wielki plus, ponieważ przeżywasz wszystkie momenty wraz z bohaterem. Poboczne misje są w dlc, jeżeli chcesz sobie poszaleć. W mafii grasz, akcja się rozwija i w końcu jest punkt kulminacyjny. Ciężko byłoby wczuć się graczowi w rolę Vito, spotkała go niejedna tragedia i osoba grająca dzięki temu zaczyna rozumieć Vito. Załóżmy np. GTA 4, pod koniec gry (SPOOOOOOILEEER) umiera twój kuzyn / twoja dziewczyna. Po tym incydencie nic nie stoi na przeszkodzie, abyś z Little Jacobem poszedł sobie na kręgle albo do pań ofiarujących różnorakie usługi. Oczywiście do GTA 4 nic nie mam, osobiście przeszedłem 4 razy. W mafii tego nie ma, stała się tragedia, wątek idzie dalej, w dalszych misjach bohater jest zdołowany itp. Nie w każdej grze misje dodatkowe to dobre rozwiązanie. Takim przykładem jest także Heavy Rain. Często jest pewnie też tak, myślę, że to raczej u młodszych pokoleń, że gracze odchodzą od wątku głównego w celu wykonania misji pobocznych i po pewnych czasie gra im się nudzi i zaprzestają grania. Co gorsza jeszcze mają czelność oceniać takową grę. Twórcom na pewno o to nie chodziło. Osobiście znam kilka osób, którzy grają w gry typu gta tylko i wyłącznie dla rozpierduchy. A przecież wiadomo, że większość gier pokazuje swoje pazurki w wątku głównym. Wyjątki : Battlefield 3 itp.

14. Krawol

Krawol Banned Użytkownik

Polubienia:
    114
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Warszawa | Otwock
    ja byłem tym anonimowym informatorem. A i jeszcze mogę zapowiedzieć że dodatki będą........ płatne :)

KAŻDY JEST INFORMATOREM :)

15. Sanrajs

Polubienia:
    44
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Olsztyn
    Jeżeli był to proszę podaj link do tego tematu i moderatorzy ewentualnie zlikwidują ten założony przeze mnie. Jeśli go jednak nie ma to nie pisz takich nic nie wnoszących postów.

16. NikoBellic91

NikoBellic91 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    691
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Tokyo
  17. Sanrajs

Polubienia:
    44
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Olsztyn
    W takim razie zwracam honor, chyba nie w pełni potrafię korzystać z wyszukiwarki ;)

Wczytywanie...

Poleć forum