Mafia III w polskiej wersji językowej!

-=SETH=-

-= XBOX GOD =-
Członek Załogi
Administrator
XBF
Super Moderator
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
XBOX MANIAK
Game Master
Liga XboxForum.pl
Achievement Hunter
PSforum.pl



Cenega poinformowała dzisiaj w oficjalniej notatce prasowej, że Mafia III pojawi się na rynku w polskiej wersji językowej. Na naszych rodzimych graczy czekać będzie również edycja specjalna gry.

Przypomnijmy, że akcja gry umiejscowiona została New Bordeaux w 1968 roku – wirtualnym odzwierciedleniu Nowego Orleanu, pełnego inspirowanych epoką samochodów, mody i muzyki. Lata walki w Wietnamie utwierdziły Lincolna Claya w jednym: rodziną nie nazywa się ludzi, wśród których się rodzimy, ale ludzi, za których jesteśmy gotowi zginąć. Po powrocie do domu, New Bordeaux, Lincoln próbuje uciec od swojej kryminalnej przeszłości. Wszystko zmienia się, gdy jego gangsterska rodzina zostaje zdradzona i zamordowana przez włoską Mafię. Lincoln odbudowuje swoją familię na gruzach starej i wypowiada otwartą wojnę odpowiedzialnym za tę zbrodnię.

Gra pojawi się w polskiej wersji językowej (tylko napisy) na wszystkich platformach. W sprzedaży dostępne będę limitowane wersje gry. Edycja Deluxe Mafii III zawierać będzie grę i dostęp do dodatkowej zawartości cyfrowej dostępnej po premierze gry, w tym przepustkę sezonową. Edycja kolekcjonerska pozwoli wczuć się w klimat New Bordeaux z 1968 roku, dzięki zawartości z edycji Deluxe i dodatkowym fizycznym dodatkom: oryginalnej ścieżce dźwiękowej z gry na winylu, kolekcjonerskim artbooku, grafikom z gry i wielu innym. Każdy, kto zamówi przed premierą dowolną edycję gry otrzyma „Pakiet Rodzinny”, który zawierać będzie trzy samochody i bronie dostępne już na starcie.

Poniżej możecie zobaczyć zwiastun z polskimi napisami.







 

krzys1190

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Każda gra AAA sprzedana w Polsce powinna posiadać polskie napisy koniec kropka.
 

ArassPL

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Trzeba to powiedzieć twórcom Borderlands.
 

Mariusz86

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Już nie mogę się doczekać tego tytułu! Obok Doom'a to moja gra roku ;D
Co do tematu to uważam,że tytuły AAA powinny mieć tłumaczenie polskie i nie powinno być wyjątków jak w przypadku takiego np. Quantum Break.
 

Kendzi76

Ryżownik
Ryżownik
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
Bardzo dobra wiadomość chętnie ogram 3 część uwielbiam lata 60 :) pewnie wezmę kolekcjonerkę :p
 

kornik16

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
eee tam już myślałem że sobie pogram w pełni po angielsku a tu dają polskie napisy. No nie tak nie może być :D
 

warone

Banned
Użytkownik
Raczej i tak nie będę po polsku grał ale bynajmniej inni skorzystają i nie będzie lamentu ze gry nie rozumieją .
 

Onicniepytaj

Ryżownik
Ryżownik
Xbox One
Użytkownik
Mam cichą nadzieje, że będzie pełny Dubb Niemiecki :). Jak tak to kolejny powód by później zainteresować się grą - o ile okaże się godnym następcą Mafii 2 :)
 

AS185

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
Ja też wolę grać w wersji angielskiej :)
 

akir

Xbox One
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
Użytkownik
PSforum.pl
Ja też wolę grać w wersji angielskiej :)
Tylko napisy pl, więc będziesz gral w wersję ang.

Juz widzę ze czcionka dla graczy z lupą

Wysłane z mojego PLK-L01 przy użyciu Tapatalka
 

Do góry Bottom