1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Mafia III zostanie wkrótce zaprezentowana?

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez -=SETH=-, Czerwiec 29, 2015.

1. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3210
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر

Wielki nieobecny tegorocznego E3 – Mafia III – może zostać wkrótce zaprezentowany. Wydawca zarejestrował kilka domen, które jednoznacznie zapowiadają nadejście produkcji! Czas prasować garnitury, wyciągać kapelusze i pastować lakierki.

Przed imprezą w Los Angeles pojawiło się kilka plotek, które pozwoliły nam wierzyć, że Mafia III zostanie zaprezentowana na E3 2015. Na wydarzeniu zabrakło opasłych gangsterów z wielkimi cygarami, ale Take-Two przygotowuje się na wielkie odsłonięcie projektu.

Amerykańska korporacja zarejestrowała cztery domeny, które w jednoznaczny sposób zapowiadają pozycję:

• mafia3thegame.com
    • mafiaiiithegame.com
    • mafiathree.com
    • mafiathreethegame.com
    Wygląda pięknie? Jasne, miejmy tylko nadzieję, że na tytuł nie będziemy musieli za długo czekać... To oczywiście nie jest jeszcze potwierdzona sytuacja, ale po co włodarze Take-Two rejestrowaliby domeny? Przezorny zawsze ubezpieczony, ale w naszej branży podobne sytuacje są w zasadzie jednoznaczne.

Oski8882 lubi to.
  2. Lotnik421 Xbox One

3. Onicniepytaj

Onicniepytaj Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1655
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Śląsk!
    No :). Oby dali konkretną fabułę - bo to najlepszy aspekt Mafii ;)

4. nollo

nollo Użytkownik Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    222
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Zawiercie
    Pierwsza część to było coś . W drugiej nawet nie zdążyłem okraść sklepu bo już koniec gry, oddalilem sie na 100 m dalej od pkt docelowego i już krzyczalo na mnie ze mam wracać. Co z tego ze dodatek coś wniósł skoro mam gdzies dodatek .. najlepsza gra byłaby mafia 1 w tej grafice co dwójka. Szczerze nie znalazłem jeszcze takiej gry która by miała równie dobra fabułę co mafia. Ale jak teraz gry się robi po to by prowadzić za rączkę to nic nie zrobimy .

5. Punisher

Punisher Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    61
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Chełm, Poland
    No to przewidywalnie gamescom będzie przejęty totalnie przez 2K czy tam Take 2

6. Sebsky

Sebsky Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    22
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Ale jeżeli nie zrobią jakiegoś ciekawego multi, to za sam single player, który pewnie będzie trwał około 10h to nie wydam 200 zł...

7. JaZz

JaZz PlayStation 4 Ryżownik V.I.P XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    359
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    a po co Ci do mafii multi? :facepalm::eek:
    przez multi w takich grach tylko single cierpi :meh:

Julian1916 lubi to.
  8. Blest

Blest Xbox One Xbox One Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    72
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    O-ka
    W mafii 2 brakowało tej swobody co była w jedynce. Oby trójka była bardziej rozbudowana i większa.

Wysłane z mojego D6603 przy użyciu Tapatalka

9. nollo

nollo Użytkownik Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    222
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Zawiercie
    Właśnie epoka "Multi" gdzie Nje spojrzec każda gra ma Multi , chociaż nie pasuje, jest beznadzieja .Nie! Musi być multiplayer . . Jakoś kiedyś gry nie miały mp i nikt nie narzekał, Dev nie przykladal wagi na pierdoly w mp i koncentrowal się na sp .

Julian1916 lubi to.
  10. Onicniepytaj

Onicniepytaj Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1655
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Śląsk!
    Najważniejszy jest SP - na tym polegała zawsze Mafia. I mam nadzieje, że na tym dalej będą bazować. Niech sobie MP wypuszczą jako DLC ale zwykła Mafia musi mieć epicki SP..

11. krzys1190

krzys1190 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1224
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Oby tylko nikt nie był tak mądry by robił do tego mp lepiej jak tą siłę przełożą na sp. Najlepszym i najświeższym przykładem tego co robi mp w grze typowo sp jest GTAV.
    Mam także nadzieje że nie wytną połowy gry jak w przypadku MII który później sprzedają osobno i to za niemałe pieniądze.
    Chciałbym także by pociągnęli niedokończona historie z MII nawet jako wstęp czy misja dodatkowa.

Wczytywanie...

Poleć forum