1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Magazyn Playbox kończy „regularną karierę” w kioskach

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez Rafau666, Czerwiec 22, 2012.

1. Rafau666

Rafau666 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    465
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Stary Sacz
    Przedstawiciele Wydawnictwa Bauer poinformowali, że czasopismo Playbox nie będzie ukazywać się regularnie. Magazyn będzie pojawiać się od czasu do czasu, jako wydanie specjalne miesięcznika CD Action.

Nieustannie słabnąca kondycja magazynów związanych z elektroniczną rozrywką i nowymi technologiami nie jest niczym zaskakującym. Nie powinien więc dziwić fakt, że po raz kolejny czasopismo o grach „zmienia swój format”. Tym razem padło na magazyn Playbox (Wydawnictwo Bauer), który nie będzie już ukazywać się regularnie.

Maciej Brzozowski, dyrektor PR w Wydawnictwie Bauer, w rozmowie z serwisem Wirtualnemedia powiedział, że „kalendarz wydawniczy tytułu będzie uzależniony od oferty premier gier dostępnych na rynku i od potencjału reklamowego poszczególnych wydań”. Dodał również, że jego firma robi wszystko, by kolejny numer Playboxa ukazał się jak najszybciej. Warto tutaj przypomnieć, że plotki dotyczące zamknięcia magazynu pojawiły się pod koniec maja bieżącego roku. Wtedy jednak przedstawiciele wydawnictwa dementowali te pogłoski.

2. Lotnik421 Xbox One

3. Altres

Altres V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    130
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Głuchołazy
    Kiedy wreszcie zrozumieją że z internetem i portalami typu gry-online, gram.pl nie wygrają ?

4. Tr1SH

Tr1SH Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    44
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    ***owo
    Niby po co ktoś ma męczyć się i czytać a na dodatek jeszcze za to płacić kiedy można zobaczyć filmik z gameplayem+komentarzem?

5. ratajek

ratajek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    10
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    @up
    ponieważ niektórzy lubią czytać a nie tylko gapić się w monitor...

8 użytkowników lubi ten post.
  6. Makavel

Makavel Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    75
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Drawsko Pomorskie
    Kurde słaba wiadomość, bo regularnie kupowałem PLAYBOX'a od razu kiedy pojawiał się w kiosku ;/ Jak będzie wychodził razem z CD Action wątpię, że będę te CDA kupował...

7. TheDarkKnight

TheDarkKnight Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    160
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Wielkopolska
    Jedyny taki magazyn który mi się podobał... :/

1 osoba to lubi.
  8. Altres

Polubienia:
    130
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Głuchołazy
    To nie lepiej kupić jakąś dobrą książkę ?? Niż marnować czas na czytanie o grach ? Na szczęście większa część ludzi woli spędzać większość czasu aktywnie i dlatego takie gazety upadają, przykro mi takie prawa rynku.

3 użytkowników lubi ten post.
  9. Makavel

Polubienia:
    75
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Drawsko Pomorskie
    Beka z Twojego postu, są ludzie, którzy nie lubią czytać książek, ale lubią czytać magazyny i treści, które ich interesują. Jedną z takich osób jestem ja, nie czytam książek i nie mam zamiaru, ale magazyny typu PLAYBOX już tak i to z ogrooomną chęcią ;)

10. Azur

Azur Xbox One Xbox One V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    470
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Polska
    Kupiłem ostatni numer i magazyn mi się spodobał, szkoda bo jest dobrze pisany...

11. Maniak123

Maniak123 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    6
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Mam dostep do neta od 8 lat,regularnie kupuje psx extreme od ponad 10 lat.Na portalach tez mozna sie duzo dowiedziec ale nie ma to jak poczytac sobie gazetke.Teraz pije do uzytkownika ALTERS,chłopie piszesz ze lepiej kupic ksiazke niz marnowac czas o czytaniu o grach?masz ponad 2000 tys postow i to nie jest marnowanie czasu?jezeli nie lubisz grac to zacznij czytac ksiazki ale zostaw tych ktorzy kochaja swoje hobby.Masakra koles pisze na forum i pije do innych.Psx extreme ma swietny klimat czego brakuje na portalach internetowych.Swietni czytelnicy piszacy listy do redakcji,felietony,recenzje,kącik filmowy itp itd.Jezeli mam kupic np:wyborcza lub fakt dla wiadomosci to wole oczywiscie neta,ale dla hobbu ktore kocham pozostaje tylko psx extreme.Od czasu do czasu tez kupuje neo plus aby porownac recenzje.

1 osoba to lubi.
  12. Maniak123

Polubienia:
    6
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Aha,zapomnialem dodac ze pewnie ten magazyn nie sprzedaje sie za dobrze bo:bardzo duza ilosc osob jest stalymi czytelnikami Psx extreme lub wlasnie Neo plus i nie chca eksperymentowac z nowosciami.A ci co nie kupywali zadnych z tych dwoch magazynow nie kupia nowosci,to sie tyczy starszych graczy.Moze Playbox liczyl na mlodszych czytelnikow ale pewnie oni wola obejrzec gameplay w necie lub poczytac o grze w sieci.Czyz nie mam racji panowie?

13. MrDraiger

MrDraiger V.I.P V.I.P XBOX MANIAK

Polubienia:
    334
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Inowrocław
    Szkoda, moim zdaniem nie ustępował popularnemu PSX Extreme na krok.

14. Arii

Arii Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    9
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Zabrze
    Na początku przeczytałem magazyn "Playboy" ;) dlatego wszedłem ;p a tu kurde PlayBox ;p

15. Makavel

Polubienia:
    75
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Drawsko Pomorskie

16. Maniak123

Polubienia:
    6
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Mam jeden lub dwa nr Playbox,nie czytalem tego za specjalnie ale jak dla mnie za duze sreenshoty a za malo tekstu

17. Diabolique

Diabolique Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    48
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    to tylko swiadczy o upadku wszelakiej kultury. szkolnictwo dawno lezy wiec nie dziwia mnie takie twory co to nie wiedza co to ksiazka. beka z ciebie. zostal ci tylko net i tv, czyli gowno dla mas.

1 osoba to lubi.
  18. z0nk31

z0nk31 Banned V.I.P Pomocnik Użytkownik Game Master PSforum.pl

Polubienia:
    958
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Łódź
    dokładnie
    ja zazwyczaj kupuję magazyn o grach ale to nie to samo co książka, zresztą taki magazyn najczęściej czytam na kiblu hehe :)
    książkę od czasu do czasu też sobie przeczytam ale już coraz rzadziej niestety.

Swoją drogą PlayBox to taki "FAKT"
    Jedno wielkie zdjęcie i mały kwadracik opisu hjehehe. kupiłem tylko dwa razy i powiedziałem nigdy więcej. jeden z gorszych szmatłąwców jaki był na rynku i w sumie jego klęska była nieunikniona.

19. Onicniepytaj

Onicniepytaj Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1699
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Śląsk!
    Z jednej strony szkoda, że upada. Z drugiej nie jest mi żal nie kupuje tego typu magazynów. Tylko oglądam sobie gameplaye, po których znacznie lepiej mogę ocenić grę. Zresztą lubię portal gry-online i chłopaków robiących tam recenzję, łachy są z nimi :)

20. Altres

Polubienia:
    130
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Głuchołazy
    A więc tak Maniak123 tak mam ponad 2000 postów całkiem sporo, ale na forum kadencję mam od 3 lat, do tego sporo postów powstaje w nocy ewentualnie wolnym czasie, bądź chwili na komórce, gdy nudzi mi się czekając na kogoś, gry są moją pasją jak wiele innych rzeczy, nie zabraniam czytać magazynów moje zdany jest tylko takie, że jak już mam marnować czas na gry (Tak porównując do tego ile i jakich zajęć można robić w wolnym czasie w ładną pogodę, to granie i czytanie o grach jest marnowaniem czasu) to już lepiej przeczytać szybko te informacje na gry-online czy innym portalu i tyle, Ale mniejsza o to, bo wychodzi kłótnia a chodziło mi tylko o to, że większość ludzi nie lubi takich magazynów, i dlatego takie upadają, i tylko o to mi chodzi, lubisz czytać magazyny? Ok twoja sprawa mi nic do tego, a więc nie uderzaj do mnie pisząc, że mam ponad 2000 postów i sądzisz, że zmarnowałem dużo czasu pisząc je, jak prawda jest taka, że napiszę dziennie kilka postów, i zajmuje mi to jakieś 15 min dziennie. Wcześniejszego posta napisałem tylko, dlatego żeby pokazać drugą stronę, bo ktoś wcześniej uznał, że czytanie wiadomości w internecie jest złe.

21. K0TAKU

K0TAKU Banned Użytkownik

Polubienia:
    238
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Moim zdaniem wypuszczanie tego magazynu na rynek było bardzo złym pomysłem. Obecnie rynek czasopism konsolowych jest już zajęty przez rywalizujące ze sobą NEO+ i PSX Extreme. Druga sprawa, 'Playbox' niczym się nie wyróżniał na tle konkurencji - ba, jest od niej po prostu gorszy. Zbyt dużo obrazków w stosunku do ilości tekstu. Niestety, ale ten magazyn był już od wydania pierwszego numeru skazany na porażkę. Idę poczytać PSX Extreme :)

Wczytywanie...

Poleć forum