1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Magazyny?

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez Ino, Czerwiec 22, 2011.

1. Ino

Ino Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Warszawa
    Witam! Mam do Was pytanie. Czy znacie jakieś magazyny, czasopisma, gazety o tematyce Xbox 360? Wiem, że jest jakiś Playbox, ale to jest też o PS3. Kiedyś widziałem w Empiku jakieś zagraniczne pisemko o Xboxach, do którego dodano płytkę z demkami i innymi pierdołami. Zastanawiam się, czy znacie jakieś gazety o Xboxie, bo ja żadnego, a w takin np. CD-Action, to większość poświęcają pecetom :D Gazety o ogólnej tematyce konsol też możecie wymienić jak znacie ^^

Cheers :3

2. Lotnik421 Xbox One

3. onix212

onix212 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Śląsk
    kiedys widzialem jakies niemieckie pismo dobrze na necie polecam poszukac i na xboxforum tez bylo jakies polskie fanow nie wiem czy jeszcze istnieje a demka mozesz miec z Demos pozdr

4. pele321

pele321 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Stargard Szczeciński
    Playbox jest o Xbox'ach, PS3, PSP, Wii,Android a nie o pecetach . Ja polecam

5. chudi94

chudi94 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Mysłowice
  6. K0TAKU

K0TAKU Banned Użytkownik

Polubienia:
    238
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Sama nazwa wskazuje, że to nie o XBOX360...
    Na polskim rynku żadnego oficjalnego pisemka nie dostaniesz wyłącznie o tematyce XBOX360. Z konsolowych((ps3,x360,wii, psp) są jedynie - Playbox,NeoPlus i PSX Extreme.

7. onix212

onix212 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Śląsk
    psx extre starcza sa tam przewaznie opisane najwazniejsze gry a koledze pewnie chodzi o takie magazyny z demami jak ma playstion 2 lub ps3 o 3 sie nie orientuje czy istnieja ale do xboxa poslkich na 100% nie ma pozdr

8. truskolodz

truskolodz Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Dublin/Łódź
    Nie ma np. OMX (Oficcial Xbox MAgazine) w Polsce. Ale za to są PSX Extreme i Neo Plus, które są najlepszymi magazynami o grach w ogóle. Nie potrzeba raczej nic więcej.

9. Ino

Ino Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Warszawa
    A znacie jakieś zagraniczne magazyny, do których dodają płytki? ^^ (Do tego OXM to dodają coś?)

Wczytywanie...