1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Magia - X się sam włączył

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez pajka, Luty 16, 2009.

1. pajka

pajka Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Mam xboxa od kilku dni i trzymam go na półce pod TV oczywiście podczas grania wyjmuje go w przewiewne miejsce więc w ciasnej półce tylko sobie odpoczywa.

Dziś rano się strasznie zaskoczylem bo po przebudzeniu patrzę a xbox jest włączony i przez to że stał w tej półce gorący jak piec !

Od razu go wyciągnąłem w przewiewne miejsce i ostudziłem. (Mam nadzieję że nic nie grozi konsoli bo jest całkiem nowa)

I teraz pytanie - czemu xbox odpalił - padem go nie uruchomiłem więc czy istnieje możliwość że przypadkowo jakiś sąsiad odpalił swoim padem moją konsolę ?

Na wszelki wypadek dziś zostawiam ją odłączoną od prądu i tu drugier pytanie.

Czy każdorazowe odłączanie wtyczki od zasilacza (nie z kontatku tylko wyjęcie wtyczki od kabla kontakt-zasilacz przy zasilaczu) jest dobrym rozwiązaniem bo wtedy mam pewność że nie potwórzy się taka sytuacja i nie będzie mnie raziła pomarańczowa dioda ;)

2. Lotnik421 Xbox One

3. Piri

Piri V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Włoszczowa :)
    Xboxa sasiad nie mogł ci włączyc , xbox takze nie mogł sie sam włączyc . Nic mu nie bedzie . Ktoś to celowo zrobił .

4. papux

papux Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Xbox może włączyć się absolutnie sam.
    Zdarza się to raz na milion ale może wywołać to telefon komórkowy, krótkofalówką i wszelkiego rodzaju fale o częstotliwości 2,4GHz które w danym momencie przypominały falę pada XBOX 360.

Wystarczy analizatorem widma zgrać falę jaką wysyła pad podczas włączania XBOXA a potem odtwożyć ją generatorem częstotliwosci. sprawa prosta i jasna.

Z twoim XBOXe wszystko ok poprostu miałeś ********* szczęscie że jakaś zbłąkana fala włączyłą ci X'a

5. only

only Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    niektóre kamerki internetowe beprzewodowe pracują na tej samej czestotliwości, wydaję mi się że niektóre myszki też

6. Grinch

Grinch Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Większość urządzeń bezprzewodowych działa na 2,4GHz

7. Poklados

Poklados Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Sierpc
    Tak trochę pod temat, denerwuje mnie ta pomarańczowa lampka na zasilaczu, mogę odłączać to na noc od prądu? Nic się nie stanie? Bo nie chce żeby sie przepaliła xddd

8. kang

kang Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    A nie możesz po prostu odwrócić zasilacza?

9. Poklados

Poklados Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Sierpc
    No ale nie chce żeby to świeciło bo się szybko przepali xddd

10. fedream

fedream Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    nie przepali sie mam zasilacze co swieca juz kilka lat i ani jeden sie nie przepalil

11. manhunt13

manhunt13 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Inowrocław
    Jedyną wadą odłączania od sieci jest 'gubienie' przez konsolę daty i godziny. Raczej nic innego nie powinno się dziać.

12. sebool12

sebool12 Guest

Mogę dodać, że jeżeli nie zmienisz daty przed włączeniem GTA IV to nazwa save sama się zmieni na No. 1 czy jakoś tak, przynajmniej u mnie tak jest

13. szczyl7

szczyl7 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Tarnów
    To No.1 to jest nazwa misji. W gta nazwa sejwa ma nazwe ostatniej ukończonej misji.

Wczytywanie...

Poleć forum